Προς το περιεχόμενο

Για πρώτη φορά τα ενεργά iPhone ξεπέρασαν τα κινητά Android στις ΗΠΑ


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mistiri0 είπε

799725452_Screenshot2022-09-05at17-11-31iPhone14techspecs4.png.01293809cd51d2f444457abb82659ec3.pngΑν είναι οι τιμές αυτές που έχουν διαρρεύσει νομίζω πως είναι καιρός να αποφασίσει ο κόσμος αν επιθυμεί να φάει ή να έχει κινητό!!!!!!

Ακριβως οι ιδιες τιμες με το iPhone 13 Pro Max. Αλλα επειδη οι καταστασεις αλλαζουν θα δειξει αμα παρουν κατηφορα οι τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, Dhmosios_Ypalilos είπε

Για να δεις πόσο αξίζει ή όχι μια αγορά, με βάση το εισόδημά σου, αφαιρείς από το πλεόνασμα που σ μένει, δηλ αφαιρώντας τα πάγια έξοδα, πχ βγάζεις 1000 -( τα λεφτά που μπορεί να είναι για ενοίκιο, υγεία, φαγητό κλπ ) κ όχι από το συνολικό διαθέσιμο μικτό ποσό. Έχω 2 μεταπτυχιακά ,1 διδακτορικό στα οικονομικά κ 40 σελίδες βιογραφικό, κάτι θα ξερω κ εγω.

Αυτό το συμπέρασμα το βγάζεις πάντως και χωρίς  2 μεταπτυχιακά ,1 διδακτορικό στα οικονομικά κ 40 σελίδες βιογραφικό

  • Like 4
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τα πράγματα. Θέλεις vfm να κάνεις το δουλειά σου, android, θέλεις YouTube χωρίς διαφημίσεις και split screen  και ηχογράφηση κλήσεων, android. Μπορείς να δώσεις πολλά λεφτά και θέλεις κάμερα βίντεο smooth experience και 5+ χρόνια updates , πας iphone.   Θα τρως όμως στη μάπα διαφημίσεις και τα κόμπλεξ της αππλε και με το android  θα τρως στη μάπα τις παπαριές της κάθε εταιρείας και άντε να ψάχνεις πάλι ένα μοντέλο που είναι καλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, markos9 είπε

Αύριο είναι παιδιά, όχι σήμερα.

Εκτός, και αν ετοιμάζεται το έδαφος. 

Εγω, εχω παραγγείλει γι αυριο, μπυρες και πατατάκια. 😁😎

τεταρτη ειναι οχι αυριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

1. Το iphone mini καταργείται.

2. To Pro Max έχεις δει από κοντά τι παντόφλα είναι?

Δε γνώριζα ότι καταργείται το μικρό,  αλλά έστω μέχρι τώρα μπορούσες να επιλέξεις, ενώ όλες οι άλλες εταιρείες... Δεν εχω iPhone ,την  παλεύω ακόμα με ενα j5 2016. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν iphone για να πας στην verizon.

Δεν θέλει πολύ φιλοσοφία το ποσοστό 

Εκτός και αν κάποιος προτιμάει το samsung A03s που δίνουν.

https://www.verizon.com/deals/free-phones/

 

Screenshot_2022-09-05-20-03-46-53.jpg

Επεξ/σία από Watchfreek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mistiri0 είπε

799725452_Screenshot2022-09-05at17-11-31iPhone14techspecs4.png.01293809cd51d2f444457abb82659ec3.pngΑν είναι οι τιμές αυτές που έχουν διαρρεύσει νομίζω πως είναι καιρός να αποφασίσει ο κόσμος αν επιθυμεί να φάει ή να έχει κινητό!!!!!!

Κινητό εννοείται. Το φαγητό είναι overrated!

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, bettyk είπε

τεταρτη ειναι οχι αυριο..

 

4C674AFA-01DB-4815-9D90-BEDBB54B3F21.jpeg
μπερδεψα τις ημέρες. Νόμιζα ο,τι σήμερα έχει 6. 

Επεξ/σία από markos9
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, geoge2 είπε

Απλά τα πράγματα. Θέλεις vfm να κάνεις το δουλειά σου, android, θέλεις YouTube χωρίς διαφημίσεις και split screen  και ηχογράφηση κλήσεων, android. Μπορείς να δώσεις πολλά λεφτά και θέλεις κάμερα βίντεο smooth experience και 5+ χρόνια updates , πας iphone.   Θα τρως όμως στη μάπα διαφημίσεις και τα κόμπλεξ της αππλε και με το android  θα τρως στη μάπα τις παπαριές της κάθε εταιρείας και άντε να ψάχνεις πάλι ένα μοντέλο που είναι καλό. 

Youtube χωρίς διαφημίσεις υπάρχει και στο iOS με gesture control σαν του Vanced, λέγεται PreTub. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Apaleytos80 είπε

b94390c28213c107a14a01ff9974959d.png

Ασε τα γυμναστήρια, αγορά μήλο τώρα, δεν θα μας πουν και φτωχούς 😁

Και μετα ακους τους millennials να λενε οι boomers μας εφεραν σε αυτην την κατασταση, παντα ιδιοι ειμασταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nemo1971 είπε

Καλό θα είναι να μάθουμε και τα αντίστοιχα ποσοστά στην Ιαπωνία. 

ιαπωνια δυστηχως τα ιαπωνακια και τα κινεζακια πληρωνουν πολλα  παραπανω για ενα iphone λογω αλλης φορολογιας αλλα δουλεουν και πολυ ετσι τα αγοραζουν ... :) 

4 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Για τον Αμερικάνο το iPhone  είναι μια εβδομάδα δουλειά. Βελόνι στο αλώνι δηλαδή. Φυσικά και αξίζει μια εβδομάδα δουλειά για ένα iPhone... Αλλά όχι να δουλεύεις δύο μήνες για ένα iPhone!

σωστος ... τοσο οικονομικα που ειναι εκει λογικο στην αμερικη να εχει ενα 85 % του πλυθυσμου iphone ... και εννοειτε για αυτους ειναι μια εβδομαδα δουλεια  για εμας 2 και 3 μηνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...