Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για Mouse !?!


kormos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Έως τώρα κάνω χρήση το Mouse, Devastator 2 το ποιό με έχει βολέψει αρκετά και από τις διαστάσεις του και από την εργονομία του.

Υπάρχει κάποια πρόταση ή να κοιτάξω για το Devastator 3 ?

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ειναι το μονο που δεν μπορει κανενας να σου προτεινει οτιδηποτε. Πλεον ολα τα mouse εχουν οπτικους αισθητηρες οποτε οτι και να παρεις θα ειναι καλο. Το θεμα ειναι τι σου καθετε  εσενα στο χερι. Εμενα πχ μου καθετε το Razer Deathadder Elite. Αν σου προτεινω αυτο, μπορει σε εσενα να φαινεται ξενο τελειως. 

Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι απο οτι βλεπω το devastrator ειναι αμφιδεξιο mouse και οχι ergonomic. Οποτε θελεις κατι σε σχημα οπως το Razer Viper Mini. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2022 στις 9:11 ΜΜ, Zergoulini είπε

Δυστυχως ειναι το μονο που δεν μπορει κανενας να σου προτεινει οτιδηποτε. Πλεον ολα τα mouse εχουν οπτικους αισθητηρες οποτε οτι και να παρεις θα ειναι καλο. Το θεμα ειναι τι σου καθετε  εσενα στο χερι. Εμενα πχ μου καθετε το Razer Deathadder Elite. Αν σου προτεινω αυτο, μπορει σε εσενα να φαινεται ξενο τελειως. 

Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι απο οτι βλεπω το devastrator ειναι αμφιδεξιο mouse και οχι ergonomic. Οποτε θελεις κατι σε σχημα οπως το Razer Viper Mini. 

Ευχαριστώ για το χρόνο σου αρχικά.

Ένα δίκιο το έχεις, τώρα που το κοιτάζω δεν είναι κακό, καλή σκέψη για δοκιμή.

Η αλήθεια είναι πως δεν ασχολούμε καν με gaming οπότε δεν έχω πολλές απαιτήσεις.

 

Για το Razer Deathadder Elite, δεν με κάνει σίγουρα, παραβλέψει μου. Είμαι αριστερός :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kormos είπε

Ευχαριστώ για το χρόνο σου αρχικά.

Ένα δίκιο το έχεις, τώρα που το κοιτάζω δεν είναι κακό, καλή σκέψη για δοκιμή.

Η αλήθεια είναι πως δεν ασχολούμε καν με gaming οπότε δεν έχω πολλές απαιτήσεις.

 

Για το Razer Deathadder Elite, δεν με κάνει σίγουρα, παραβλέψει μου. Είμαι αριστερός :)

 

Α βρήκα και άλλον που χρησιμοποιεί το ποντίκι με το αριστερό. Προσωπικά επειδή και μένα με είχε βολέψει απίστευτα τo Deathadder σαν σχήμα (είχα το left hand), τώρα χρησιμοποιώ το Viper που έχει πλήκτρα και από τις δύο μεριές.

Ωραίο ήταν επίσης το Steelseries Sensei 10 που είχα για ένα διάστημα. Σε πιο μικρά είχα το Corsair Μ55 RGB Pro και το Roccat Kova.

Στο μέλλον θέλω να πάρω και το Logitech G903, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BadBoy είπε

Α βρήκα και άλλον που χρησιμοποιεί το ποντίκι με το αριστερό. Προσωπικά επειδή και μένα με είχε βολέψει απίστευτα τo Deathadder σαν σχήμα (είχα το left hand), τώρα χρησιμοποιώ το Viper που έχει πλήκτρα και από τις δύο μεριές.

Ωραίο ήταν επίσης το Steelseries Sensei 10 που είχα για ένα διάστημα. Σε πιο μικρά είχα το Corsair Μ55 RGB Pro και το Roccat Kova.

Στο μέλλον θέλω να πάρω και το Logitech G903, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.

Ευχαριστώ και εσένα για το χρόνο σου  :)

Απο τις 2 αναφορές έως τώρα έχω βάλει και κοιτάζω τα Razer Deathadder Elite και Corsair M55, θες πες θέμα αισθητικής και σχεδιασμού...γιατί στην χρήση μόνο μετά από δοκιμές θα δείξει.

Βέβαια το Roccat Kova έρχεται κοντά στο Devastator 2 από σχεδιασμό....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...