Προς το περιεχόμενο

Γραβατα ετοιμη


Allan-Wake

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω κατι οπως αυτο στο βιντεο, γραβατες που μπαινουν και βγαινουν ευκολα. Απο σκρουτζ ... σαν δευτερη επιλογη απο εξωτερικο

 

Επεξ/σία από Allan-Wake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχει τύχει μέχρι τώρα (στα 32 μου) να φορέσω γραβάτα, αν το 'κανα, θα 'ριχνα παραγγελία στο Μακρή. Μπεσποκέ (bespoke, ντε!) για ό,τι γούστο θες και με τρομερά υλικά, μέχρι και σπάνια υφάσματα. Είναι που είναι αξεσουάρ για μία στο τόσο, πάρ'το να'ναι τέλειο, όπως το θες, στο μέγεθός σου, κ.λπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Haldol είπε

Αν και δεν έχει τύχει μέχρι τώρα (στα 32 μου) να φορέσω γραβάτα, αν το 'κανα, θα 'ριχνα παραγγελία στο Μακρή. Μπεσποκέ (bespoke, ντε!) για ό,τι γούστο θες και με τρομερά υλικά, μέχρι και σπάνια υφάσματα. Είναι που είναι αξεσουάρ για μία στο τόσο, πάρ'το να'ναι τέλειο, όπως το θες, στο μέγεθός σου, κ.λπ. 

εχω ηδη 5 γραβατες + καμια 10ρια του πατερα μου + καμια 20ρια του παππου μου

ΔΕΝ ΘΕΛΩ να τις δένω πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Haldol είπε

Αν και δεν έχει τύχει μέχρι τώρα (στα 32 μου) να φορέσω γραβάτα, αν το 'κανα, θα 'ριχνα παραγγελία στο Μακρή. Μπεσποκέ (bespoke, ντε!) για ό,τι γούστο θες και με τρομερά υλικά, μέχρι και σπάνια υφάσματα. Είναι που είναι αξεσουάρ για μία στο τόσο, πάρ'το να'ναι τέλειο, όπως το θες, στο μέγεθός σου, κ.λπ. 

μπορεις να παραθεσεις λινκ απο google maps? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Titos301 είπε

μπορεις να παραθεσεις λινκ απο google maps? 

google Μακρης+ γραβάτες= https://www.google.com/search?q=μακρης+γραβατες&rlz=1CAHNBM_enGB898&oq=μακρης+γραβατες&aqs=chrome..69i57j0i546l4.8234j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

https://www.spazioartigianale.com/

Επεξ/σία από Ukforthemoment
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H  γραβατα  με  λαστιχο  νομιζω  πως  ειναι   αμερικανια  για   μιζερους  περιφεριακους  πωλητες  απ το  μιλγουοκι....

Γι  αυτο  και  τα   υλικα   της   συνηθως  ειναι  για  τα  μπαζα.

Αν  πας  και   ζητησεις   τετοιο  πραγμα  απο  επαγγελματια  γραβατοποιο   θα  σε  πεταξει   εξω  απο  ιδεολογια  και  μονο...

Σαν  τον   βλαχοαμερικανο   που  πηγαινει  σε  σοβαρο  ρεστωραν  στο  παρισι  να  φαει  φιλετακια  μπουργκινιον

και  ζηταει  κετσαπ...🤣

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tasanton είπε

Γραβάτα-κουστούμι, η μπούργκα του άντρα.

 

Δεν φοράω συχνά κουστούμι, θεωρώ ότι απέχω παρασάγγας από το να χαρακτηρίσω τον εαυτό μου ως νάρκισσο, αλλά όταν φοράω (πολύ σπάνια βέβαια) κουστούμι (έχω 2-3 tailor made) με ραφτο πουκάμισο και καλά παπούτσια, νιώθω πολύ πιο ωραία με τον εαυτό μου… 

anyway, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Δεν φοράω συχνά κουστούμι, θεωρώ ότι απέχω παρασάγγας από το να χαρακτηρίσω τον εαυτό μου ως νάρκισσο, αλλά όταν φοράω (πολύ σπάνια βέβαια) κουστούμι (έχω 2-3 tailor made) με ραφτο πουκάμισο και καλά παπούτσια, νιώθω πολύ πιο ωραία με τον εαυτό μου… 

anyway, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα

Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι όταν είσαι καλά ντυμένος, και σου μιλάνε καλύτερα οι άλλοι, και σε ακούνε περισσότερο. Και φυσικά παίρνεις και πιο πολλές ματιές από τα θηλυκά 

Επεξ/σία από Allan-Wake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, όταν σε υποχρέωνουν να φοράς κουστούμι-γραβάτα (όχι όταν το θες ή νομίζεις ότι το θες), π.χ. στην εργασία σου, αυτό συγκρίνω με τη μπούργκα.

Αλλά όντως, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αν κάποιον τον αναδεικνύουν τα ρούχα και ο κόμπος της γραβάτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαν μου αν βαριεσαι να τη δενεις απλα μη τη λυνεις τελειως κ μια στο τοσο κανε ενα καινουριο κομπο απτην αρχη.Σιγα τα ωα πραγματικα ειναι 10 δευτερολεπτα το πολυ.

Το να βαλεις γραβατα με λαστιχακι ειναι σα να ακουω με σφιγγουν τα παπουτσια κ ηρθα με τις σαγιοναρες.

Ασε που αυτο που δειχνει ο τυπος στο βιντεο για γραβατα ουτε καν..πιο ψευτικο κ απτα πλαστικα φρουτα στο καλαθι της κουζινας.

Επεξ/σία από magicnumbers
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...