Προς το περιεχόμενο

YouTube copyright


Arkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Σημερα έλαβα το παρακατω στο mail μου. Δεν είναι copyright strike όπως γράφει. Το θέμα είναι δεν μπορώ να κόψω συγκεκριμένα βίντεο από Ρωσία πχ όπως γράφει το mail. Υπάρχει περίπτωση μετά από αρκετά claims του ίδιου παιχνιδιού μιας και μουσική παίζει παντού στο παιχνίδι να υπάρξει θέμα με το λογαριασμο? Αν το κόβουν για Ρωσία μετά από κάθε upload δεν με ενοχλεί απλά μην υπάρξει πρόβλημα του account. Και τι μπορώ να κάνω ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα. 

Screenshot-2022-09-09-11-36-35-470-com-g

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα claims είναι προειδοποιήσεις καί δεν επηρεάζουν το λογαριασμό σου, απλά δεν μπορείς να βγάζεις χρήματα απ'αυτά τα βίντεο αν είσαι στο πρόγραμμα συνεργατών του YouTube. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ότι αφορά την Ελλάδα, κάτι παίζει γιατί είναι η μοναδική χώρα, της Ευρώπης που μπαίνει στη λίστα με αφρικανικές και ασιατικες χώρες σε αποκλεισμους βίντεο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2022 στις 8:50 ΜΜ, GiannisShark είπε

Τα claims είναι προειδοποιήσεις καί δεν επηρεάζουν το λογαριασμό σου, απλά δεν μπορείς να βγάζεις χρήματα απ'αυτά τα βίντεο αν είσαι στο πρόγραμμα συνεργατών του YouTube. 

Ναι τελικα εκανα mute εκεινα τα σημεια με το τραγουδι και δεν με βγαζει καν το claim τωρα στα 2 βιντεο που το ειχα. Διαφημισεις δεν εχω σε κανενα βιντεο μου απλα φοβομουν μηπως παιζει τιποτα ban αλλα ολα καλα τελικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2022 στις 2:14 ΜΜ, Arkin είπε

Ναι τελικα εκανα mute εκεινα τα σημεια με το τραγουδι και δεν με βγαζει καν το claim τωρα στα 2 βιντεο που το ειχα. Διαφημισεις δεν εχω σε κανενα βιντεο μου απλα φοβομουν μηπως παιζει τιποτα ban αλλα ολα καλα τελικα. 

👍👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...