Προς το περιεχόμενο

Apple login


nikcrf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

Άλλαξα κινητό Apple και πήγα να λογγαρω το account μου αλλά θέλει επιβεβαίωση και στέλει ενα μήνημα σε ενα νούμερο που δεν χρησιμοποίω πλέον. Λεώ πιο μετά ότι έχω αλλάξει νούμερο, δεν θυμάμε μετά τι μου ζήταγε αλλά δεν έβγαλα άκρη. Είπα να το ανοίξω να μπω μέσα και να προσπαθήσω μετά να λογγάρω. Έκανα έναν καινούργιο κωδικό μπηκά μεσα στο μενού και πήγα να τον άλλαξω, βάζω το εμαιλ το παλιό και μου λέει χρησιμοποίτε ήδη. 

 

Πιθανόν να είναι νούμπικι ερώτηση αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikcrf είπε

Καλησπέρα

 

Άλλαξα κινητό Apple και πήγα να λογγαρω το account μου αλλά θέλει επιβεβαίωση και στέλει ενα μήνημα σε ενα νούμερο που δεν χρησιμοποίω πλέον. Λεώ πιο μετά ότι έχω αλλάξει νούμερο, δεν θυμάμε μετά τι μου ζήταγε αλλά δεν έβγαλα άκρη. Είπα να το ανοίξω να μπω μέσα και να προσπαθήσω μετά να λογγάρω. Έκανα έναν καινούργιο κωδικό μπηκά μεσα στο μενού και πήγα να τον άλλαξω, βάζω το εμαιλ το παλιό και μου λέει χρησιμοποίτε ήδη. 

 

Πιθανόν να είναι νούμπικι ερώτηση αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

Προσπερνάμε το δεδομένο ότι θα έπρεπε να τα έχεις διορθώσει αυτά τα στοιχεία...

Αν έχεις ήδη την παλιά συσκευή άνοιξε την για να δώσεις πρόσβαση και στη συνέχεια να συνδεθείς για να αλλάξεις τα στοιχεία σου.

Αν δεν είναι εφικτό αυτό και έχεις πρόσβαση στο iCloud email που έχεις δηλωμένο, μιλάς με Apple Support και σε κατευθύνουν από εκεί.

 

Ενδεικτικά χρόνος για την ανάκτηση του λογαριασμού έως και 11 ημέρες, υπό προυποθέσεις όπου θα τις ενημερωθείς τηλεφωνικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nikcrf είπε

Η παλιά συσκευή χάλασε, δεν ξαναανοίγει. Δεν έχω δουλέψει ποτέ με icloud.

Κάλεσε εργάσιμες ημέρες και ώρες ώστε να κατατοπίσουν 2103009960

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...