Προς το περιεχόμενο

ZTE H288A


vasiliost
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από adminaros,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Είναι η πρώτη φορά πού μετέχω στο Forum γι αυτό ζητώ την κατανόηση εάν κάτι δεν κάνω σωστά!

Έχω ένα Η288Α της Wind και θα ήθελα να το κάνω αναβάθμιση στην version: V1.1.0_GR5.1 T16.

Παρά την προσπάθεια που έκανα δεν μπόρεσα να τη βρώ σε προτεινόμενα sites! Ισως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτόματα δεν θα έπρεπε να γίνει η εγκατάσταση; Θα καλέσω στο 13700 να ρωτήσω, έχει το T12 όπως βλέπω.

 

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2022 στις 12:17 ΠΜ, vasiliost είπε

Καλησπέρα!

Είναι η πρώτη φορά πού μετέχω στο Forum γι αυτό ζητώ την κατανόηση εάν κάτι δεν κάνω σωστά!

Έχω ένα Η288Α της Wind και θα ήθελα να το κάνω αναβάθμιση στην version: V1.1.0_GR5.1 T16.

Παρά την προσπάθεια που έκανα δεν μπόρεσα να τη βρώ σε προτεινόμενα sites! Ισως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....

Wind έχεις ή Nova; Μου είπαν από την υποστήριξη της Wind ότι το τελευταίο firmware είναι το T12 , η αναβάθμιση ( όταν υπάρξει ) θα γίνει αυτόματα.

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το βραδι πηρε την εκδοση filmware H288A V1.1.0_GR5.1T17. Πλεον δεν μπορω να μπω σαν διαχειριστης με τα "γνωστα" NAME:  forthnet και PASS:  F0rth@c$n3t#.

Στην αρχη "κολλησα" για το πως εγινε αυτο μιας και εχω γραμμη WIND, αλλα μετα θυμηθηκα οτι πλεον ειναι ιδια εταιρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλ. εχεις το H288A με λογοτυπο Nova σε γραμμη Wind. Σωστα καταλαβαινω; Επισης, δοκιμασε να αλλαξεις το πρωτο γραμμα του username σε κεφαλαιο (Forthnet δηλαδη). Καπου ειχε παρει το ματι μου οτι αυτος ηταν ο κωδικος για το Huawei που εδινε-δινει η Nova. Εκτος και αν του περασαν κωδικους της Wind οπότε και δε μπορουν να βρεθουν.

Επεξ/σία από geoavlonitis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα καταλαβες. Εχω 2 ιδια ρουτερ, και στο 1 ειχα περασει το Τ16  της NOVA. Ειναι πολυ σταθεροτερο απο της WIND και δουλευω αυτο. Δοκιμασα με το κεφαλαιο F αλλα τιποτα. Aπλα αναβαθμιστηκε απο nova μεσω γραμμης wind και μου κανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...