Προς το περιεχόμενο

Κάποιος από U.S.A. ;;;


geogoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κ long shot ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που είναι USA αυτή την στιγμή κ πρόκειται να επιστρέψει Ελλάδα μέχρι τέλος Οκτωβρίου.

 

Ο λόγος είναι πως θέλω να κάνω ένα δώρο γενεθλίων στη σύζυγο κ έχει βρει κάτι που τις αρέσει αλλά είναι διαθέσιμο μόνο σε Amazon Αμερικής αλλά κ σε διάφορα καταστήματα στην Αμερική.

 

Όποιος έχει ελεύθερο χώρο στις αποσκευές του κ μπορεί να με εξυπηρετήσει για να της κάνω έκπληξη θα του ήμουν ευγνώμων κ φυσικά πρόκειται να πληρώσω επιπλέον για τον όλο κόπο που θα κουβαλάει δικό μου αντικείμενο σε όλο το ταξίδι.

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, geogoku είπε

Amazon Αμερικής

Το αμαζον αμερικης (και ολα εκτος ΕΕ) περιλαμβανει το τελωνειο, το οποιο ειναι πολυ φθηνοτερο απο το να τα εκτελωνισει καποια εταιρεια κουριερ εδω.

Προχωρησε την παραγγελια μεχρι το σταδιο της πληρωμης και θα στα εχει ολα αναλυτικα. Ακομα και αν πληρωσεις κατι εδω (καταλαθος), στελνεις αποδειξη στο αμαζον και σου επιστρεφουν τα χρηματα

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Το αμαζον αμερικης (και ολα εκτος ΕΕ) περιλαμβανει το τελωνειο, το οποιο ειναι πολυ φθηνοτερο απο το να τα εκτελωνισει καποια εταιρεια κουριερ εδω.

Προχωρησε την παραγγελια μεχρι το σταδιο της πληρωμης και θα στα εχει ολα αναλυτικα. Ακομα και αν πληρωσεις κατι εδω (καταλαθος), στελνεις αποδειξη στο αμαζον και σου επιστρεφουν τα χρηματα

Ευχαριστώ για την πληροφορία δεν το γνώριζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...