Προς το περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ


LUCIFER6636

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!!!

Αναζητώ κάποιον έμπειρο με γνώσεις πάνω σε BLUEHOST wordpress και woocommerce, plugins κτλ να μου διδάξει άμεσα το πώς να χειρίζομαι την πλατφόρμα καθώς ενδιαφέρομαι να δημιουργήσω στο μέλλον πολλά μικρά eshop και site ανεξάρτητα βασιζόμενος στις δικές μου γνώσεις.Δεν ενδιαφέρομαι για κάτι περίπλοκο που απαιτεί γνώσεις JAVASCRIPT CSS HTML κτλ. αλλά κάποια μικρά σε μέγεθος ηλεκτρονικά καταστήματα και site  που μετά από ένα πεπερασμένο χρoνικό διάστημα μηνών θα σβήνονται.

Θα προτιμούσα όλο αυτό να γίνει μέσω απομακρυσμένης εκπαίδευσης.

ΔΕΚΤΗ ΚΑΘΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LUCIFER6636 είπε

Καλησπέρα σε όλους!!!

Αναζητώ κάποιον έμπειρο με γνώσεις πάνω σε BLUEHOST wordpress και woocommerce, plugins κτλ να μου διδάξει άμεσα το πώς να χειρίζομαι την πλατφόρμα καθώς ενδιαφέρομαι να δημιουργήσω στο μέλλον πολλά μικρά eshop και site ανεξάρτητα βασιζόμενος στις δικές μου γνώσεις.Δεν ενδιαφέρομαι για κάτι περίπλοκο που απαιτεί γνώσεις JAVASCRIPT CSS HTML κτλ. αλλά κάποια μικρά σε μέγεθος ηλεκτρονικά καταστήματα και site  που μετά από ένα πεπερασμένο χρoνικό διάστημα μηνών θα σβήνονται.

Θα προτιμούσα όλο αυτό να γίνει μέσω απομακρυσμένης εκπαίδευσης.

ΔΕΚΤΗ ΚΑΘΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Σοβαρά τώρα??

Τι πιθανότητες έχεις να ολοκληρωθεί σωστά ένα πρότζεκτ με βάση αυτό που αναφέρεις και τις γνώσεις που θααα αποκτήσεις?

Θα σου πρότεινα να παρακολουθήσεις κάποια σεμινάρια ώστε να λάβεις τις βασικές γνώσεις και αν δεις ότι τα καταφέρνεις τότε να εξασκηθείς στο χώρο σου (υπάρχουν πολλές εταιρείες έξω που διδάσκουν).

eShop = βιτρίνα καταστήματος

Πως θα σε εμπιστευτεί κάποιος όταν από τα συμφραζόμενα σου δείχνει να μην γνωρίζεις τα βασικά?

 

Μφχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ

'Εχεις απόλυτω δίκαιο.

Σεμινάρια ωραία! Δεν θα ήταν όμως πιο άμεσο να μου κάνει κάποιος άμεσα ιδιαίτερα σεμινάρια χωρίς να χρειαστεί να αποταθώ σε κάποια εταιρεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, LUCIFER6636 είπε

ευχαριστώ

'Εχεις απόλυτω δίκαιο.

Σεμινάρια ωραία! Δεν θα ήταν όμως πιο άμεσο να μου κάνει κάποιος άμεσα ιδιαίτερα σεμινάρια χωρίς να χρειαστεί να αποταθώ σε κάποια εταιρεία?

Φυσικά και όχι, για απλό και αυτονόητο λόγο.

Αυτός ο Χ κάποιος πολύ πιθανό (χωρίς να σημαίνει ότι είναι λάθος) να μεταφέρει τρόπους όπου δεν είναι σωστοί σε σχέση με έναν ειδικό, "δάσκαλο" όπου εξειδικεύεται στον τομέα αυτό.

Αν θες να βαδίσεις σωστά μόνο σε κάποια σχολή/κέντρο εκμάθησης κ.ο.κ θα πάρεις τις βάσεις.

Όλα αυτά όμως για να φτάσεις σε σημείο να παραδώσεις σε "πελάτη" σωστό έργο απαιτεί γνώσεις, εμπειρία, κλπ

 

Μφχ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...