Προς το περιεχόμενο

Asus Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6 TUF Gaming OC 748,80 JMCtech & Multicopter / RX 6800 [TEΛΟΣ] 583 ευρώ.


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, AcidRain1 είπε

Aπο τα δυο συγκεκριμενα μαγαζια εχω ψωνισει 2 φορες παλι κατι τρελες προσφορες και μετα απο 10 μερες μου ειπαν δικαιολογιες του τυπου δεν ειναι διαθεσιμα λαθος συστηματος και αργουσαν πολυ το refund . Προσωπικα δεν τα εμπιστευομαι 

Και εγώ σε 6600 powercolor που ειχε παιξει στα 280 ευρώ πριν κανα μηνα αν θυμαμαι καλά,το ένα κατάστημα(multicopter) μου έριξε άκυρο για λάθος προμηθευτή/αποθέματος και αυτή την στιγμή, την ξαναπουλάει την συγκεκριμενη στην ιδια τιμή.

Κριμα γιατι γενικά μονο καλά λογια ειχα να πω παλιοτερα για το συγκεκριμενο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Armoral είπε

 

Δεν ξέρω αν πέσει άκυρο ή όχι, πάντως η αγορά γίνεται και μέσω skroutz και μέσω αντικαταβολής οπότε ο υποψήφιος αγοραστής είναι διασφαλισμένος.

 

Συγκεκριμένα το multicopter είναι εξαιρετικό από άποψη επιστροφής χρημάτων, κάτι που δεν συνάντησα σε μεγάλες αλυσίδες.

Συγκεκριμένα έχω αγοράσει πολλά προϊόντα από εκεί και 2 φορές που ζήτησα επιστροφή στην κάρτα μου έγινε από αυτούς άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι είναι μια καλή πτώση τιμής αλλά όχι αρκετά καλή. Εγώ περιμένω να δω τι θα ανακοινώσει στις 3 Νοέμβρη και μετά θα αποφασίσω.

Επεξ/σία από cmsvmylo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2022 στις 5:36 ΜΜ, Armoral είπε

image.png.a9d7f2157d0ace2dbfee1c4069f2b347.png

Asus Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6 TUF Gaming OC 743,40 συν μεταφορικά.

JMCtech

Multicopter

Δεν ξέρω αν πέσει άκυρο ή όχι, πάντως η αγορά γίνεται και μέσω skroutz και μέσω αντικαταβολής οπότε ο υποψήφιος αγοραστής είναι διασφαλισμένος.

Επόμενη τιμή από 847.

Asus Radeon RX 6800 16GB GDDR6 TUF Gaming OC Κάρτα Γραφικών PCI-E x16 4.0 με HDMI και 3 DisplayPort

6800 στα 583 ευρώ.

Δεν την βρίσκω σε αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, n1tra είπε

Μόλις έφυγε παραγγελία! Σε ευχαριστώ!

Μεγάλη προσοχή πάντως γιατι διαβάζω απο ορισμένους για άκυρα απο ορισμένα απο τα καταστήματα που ειχαν βάλει σε προσφορα αυτές τις μερες Asus Tuf 6800/xt/6900.

Στην φθηνότερη 6800 πχ βλέπω ένα απο τα καταστήματα που την ειχε πριν 3ημερες στα 580, να την έχει ανεβάσει κοντα 90ευρώ πάνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...