Προς το περιεχόμενο

Disney+ Ελλάδα


f52168

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω τους χρήστες του φρέσκου Disney+ στην Ελλάδα, αν είναι ευχαριστημένοι από τον όγκο των μεταγλωττισμένων παιδικών.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αν υπάρχει σαν το Netflix, δοκιμαστική περίοδος ύστερα από την εγγραφή!

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, f52168 είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω τους χρήστες του φρέσκου Disney+ στην Ελλάδα, αν είναι ευχαριστημένοι από τον όγκο των μεταγλωττισμένων παιδικών.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αν υπάρχει σαν το Netflix, δοκιμαστική περίοδος ύστερα από την εγγραφή!

Ευχαριστώ!

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΗΣ DISNEY. 

Προστάτεψε τα παιδιά σου. Κράτα τα μακριά από την intersectional, woke & transgender προπαγάνδα των παιδικών προγραμμάτων του σήμερα. 

Αρκετό βομβαρδισμό θα φάνε από το Νηπιαγωγείο μέχρι το πανεπιστήμιο. 

Προστάτεψε τα παιδιά σου.

Επεξ/σία από Apoll
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2022 στις 8:27 ΠΜ, f52168 είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω τους χρήστες του φρέσκου Disney+ στην Ελλάδα, αν είναι ευχαριστημένοι από τον όγκο των μεταγλωττισμένων παιδικών.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αν υπάρχει σαν το Netflix, δοκιμαστική περίοδος ύστερα από την εγγραφή!

Ευχαριστώ!

Θα έλεγα ότι είμαι γενικά ικανοποιημένος. Νομίζω ότι αριθμητικά δε φτάνει το Netflix αλλά έχει κάποια παιδικά που δύσκολα βρήκα αλλού. Π.χ. Encanto και Raya and the Last Dragon που επειδή είναι αρκετά καινούρια δεν είχα καταφέρει να τα βρω κάπου μεταγλωττισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, FCastor είπε

Θα έλεγα ότι είμαι γενικά ικανοποιημένος. Νομίζω ότι αριθμητικά δε φτάνει το Netflix αλλά έχει κάποια παιδικά που δύσκολα βρήκα αλλού. Π.χ. Encanto και Raya and the Last Dragon που επειδή είναι αρκετά καινούρια δεν είχα καταφέρει να τα βρω κάπου μεταγλωττισμένα.

+Luca/Turning Red.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

+Luca/Turning Red.

Σωστά. Αυτά βέβαια δεν τα έχουμε δει ακόμα αλλά τα δύο που ανέφερα είχαν μπει σε repeat. Τη μια μέρα το ένα, την άλλη μέρα το άλλο και ούτω καθεξής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...