Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή Σχολή Οδήγησης


Irenecool

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να αλλάξω σχολή οδήγησης, έχω πάρει τα σήματα έχω κάνει κ 7 μαθήματα πορειας αλλά επειδή η δασκάλα που κάνω μου βάζει αραιά τα μαθήματα (πχ 1 την βδομάδα η και καθόλου καμιά φορά) δεν είναι εύκολο για μένα να μάθω κ έχω ήδη δοκιμάσει προηγούμενο δάσκαλο που δεν μου άρεσε καθόλου. Αν λοιπόν αλλάξω σχολή μήπως γνωρίζει κάποιος αν θα πρέπει να πληρώσω πάλι ένα ολόκληρο ποσό στην νέα σχολή η μόνο τα μαθήματα που θα κάνω; Επίσης πως γίνεται η διαδικασία αλλαγής; Ζητάω την καρτέλα μου από την τωρινή σχολή κ μου την δίνουν έτσι απλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Irenecool είπε

Θα ήθελα να αλλάξω σχολή οδήγησης, έχω πάρει τα σήματα έχω κάνει κ 7 μαθήματα πορειας αλλά επειδή η δασκάλα που κάνω μου βάζει αραιά τα μαθήματα (πχ 1 την βδομάδα η και καθόλου καμιά φορά) δεν είναι εύκολο για μένα να μάθω κ έχω ήδη δοκιμάσει προηγούμενο δάσκαλο που δεν μου άρεσε καθόλου. Αν λοιπόν αλλάξω σχολή μήπως γνωρίζει κάποιος αν θα πρέπει να πληρώσω πάλι ένα ολόκληρο ποσό στην νέα σχολή η μόνο τα μαθήματα που θα κάνω; Επίσης πως γίνεται η διαδικασία αλλαγής; Ζητάω την καρτέλα μου από την τωρινή σχολή κ μου την δίνουν έτσι απλά; 

γτ δεν της λες να κανετε πιο συχνα μαθηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια περιοχή ψάχνεις; Εγώ έμεινα σούπερ ευχαριστημένη από εκεί που πήγα (κι εγώ άλλαξα) για μετεκπαίδευση.

Για την αλλαγή στη σχολή, αν ισχύουν ακόμα τα ίδια με την εποχή των δεινοσαύρων που έδωσα εγώ για δίπλωμα, ζητάς την καρτέλα από την παλιά σχολή και απλά την πας στην καινούρια, όπως είπε και ο Πάνος πιο πάνω. Να φροντίσεις να πάρεις και αποδείξεις για τα μαθήματα που έχεις ήδη κάνει. Καλά κάνεις και θέλεις να φύγεις, ένα μάθημα τη βδομάδα είναι λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύετε ότι θα μπορούσαν να μου δώσουν κάποιο μέρος από τα λεφτά που έχω προπληρώσει; Τουλάχιστον όσα μαθήματα δεν έκανα συν το ποσό της τελικής εξέτασης ( παράσταση) ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2022 στις 2:58 ΜΜ, Irenecool είπε

Πιστεύετε ότι θα μπορούσαν να μου δώσουν κάποιο μέρος από τα λεφτά που έχω προπληρώσει; Τουλάχιστον όσα μαθήματα δεν έκανα συν το ποσό της τελικής εξέτασης ( παράσταση) ;;

Έχεις αλλάξει 2 δάσκαλους μέχρι τώρα...

Μήπως το πρόβλημα είναι αλλού...;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...