Προς το περιεχόμενο

Realme & poco Δίλημμα


Xrhstaras.GS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά. Θέλω να ρωτήσω. Όλα μου τα χρόνια είμαι με xiaomi και δεν έχω δοκιμάσει άλλη μάρκα πέραν xiaomi και λίγο lenovo. Τι φάση τα realme και τα poco? Αξίζει να πάω σε ένα από αυτά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η poco είναι μέρος της xiaomi, δηλαδή βγάζει αρκετά κινητά που είναι σχεδόν ολόιδια απλά με άλλο όνομα (κάτι παρόμοιο με honor & huawei). Ακούγονται αρκετά προβλήματα και bugs απο poco άν και έχει βγάλει και πολύ καλά κινητά κάποια χρόνια πρίν.

Η Realme είναι ανεξάρτητη εταιρεία και τα κινητά της ειδικα τα τελευταία 2 χρόνια έχουν βγεί αστέρια ειδικά σε τιμές απο 300 και κάτω. Επίσης με realme έχεις επίσημο service εντός αθήνας (νομίζω κάπου στο ελληνικό) ενώ με τα poco ισχύει ότι με την εγγύηση της xiaomi

 

Εγώ προτείνω Realme και ελπίζω να βοήθησα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Realme έχουν πίσω τα Oppo ,Vivo κπλ.

Στην ουσία με καθαρό λειτουργικό χωρίς διαφημίσεις κλπ.

Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας και επίσημο service έχει στο Ελληνικό αρκεί να γράφει EU,ΑΛΛΑ προσοχή γιατί έχει τύχει αυτό που θα πω.

Για να είναι EU πρέπει να το γράφει και πίσω στο κουτί και να προορίζεται για ευρωπαϊκή χώρα και όχι από Ινδία.

Το λέω γιατί μερικά σκρουτζαδικα λένε EU γράφουν  EU στην απόδειξη αλλά ΔΕΝ είναι για ευρωπαϊκή χώρα.

Εδώ έτυχε το περιστατικό 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/10/2022 στις 3:39 ΜΜ, Kag1ante είπε

Η poco είναι μέρος της xiaomi, δηλαδή βγάζει αρκετά κινητά που είναι σχεδόν ολόιδια απλά με άλλο όνομα (κάτι παρόμοιο με honor & huawei). Ακούγονται αρκετά προβλήματα και bugs απο poco άν και έχει βγάλει και πολύ καλά κινητά κάποια χρόνια πρίν.

Η Realme είναι ανεξάρτητη εταιρεία και τα κινητά της ειδικα τα τελευταία 2 χρόνια έχουν βγεί αστέρια ειδικά σε τιμές απο 300 και κάτω. Επίσης με realme έχεις επίσημο service εντός αθήνας (νομίζω κάπου στο ελληνικό) ενώ με τα poco ισχύει ότι με την εγγύηση της xiaomi

 

Εγώ προτείνω Realme και ελπίζω να βοήθησα

Και πάνω από τα 300 ευρώ ,αστέρια ειναι τα κινητά της.Δηλαδή τα gt...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, osfp1978 είπε

Και πάνω από τα 300 ευρώ ,αστέρια ειναι τα κινητά της.Δηλαδή τα gt...

είπα ειδικά κάτω απο τα 300, καθώς οι καλές επιλογές σε εκείνη τη τιμή σπανίζουν πλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kag1ante είπε

είπα ειδικά κάτω απο τα 300, καθώς οι καλές επιλογές σε εκείνη τη τιμή σπανίζουν πλέον

Έχω το 6s και το 4αρι 8.....Εξαιρετικά και τα δύο.Τα οποία δεν υπάρχουν πλέον.Το 9 καλό αλλά υποδεέστερο του 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...