Προς το περιεχόμενο

Αύξηση στην τιμή της Premium συνδρομής ανακοίνωσε το YouTube


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/10/2022 στις 10:16 ΜΜ, hoback είπε

καλησπερα σειρα η τουρκια 

https://tekdeeps.com/turkey-prices-of-youtube-premium-package-have-increased/

το ατομικό πακέτο αυξήθηκε από 16,99 TL σε 29,99 TL και το οικογενειακό πρόγραμμα αυξήθηκε από 25,99 TL σε 59,99 TL. Το ετήσιο ατομικό πακέτο, που προηγουμένως ήταν 169,99 TL, πωλείται τώρα προς 299,99 TL.

Όταν πάω να κάνω νέα συνδρομή μου αναφέρει ένας μήνας δωρεάν και 22 Νοεμβρίου χρέωση 34.99TL το οικογενειακό. Το ατομικό 20.99 TL 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση όταν εχω ήδη ενερηποιημενο premium σε μια χώρα, το οποίο λήγει σε 15 μέρες.

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση του premium με διαφορετική χώρα? Πρέπει να περιμένω την ημέρα λήξης?

Γιατί προσπαθώ να κάνω Ινδία αλλά όταν βάζω revolut δεν ολοκληρώνεται η πληρωμή.  Εννοείται έχω κάνει κανονικά λογαριασμό Ινδία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, pankostas είπε

Ερώτηση όταν εχω ήδη ενερηποιημενο premium σε μια χώρα, το οποίο λήγει σε 15 μέρες.

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση του premium με διαφορετική χώρα? Πρέπει να περιμένω την ημέρα λήξης?

Γιατί προσπαθώ να κάνω Ινδία αλλά όταν βάζω revolut δεν ολοκληρώνεται η πληρωμή.  Εννοείται έχω κάνει κανονικά λογαριασμό Ινδία!

Τι τιμή σου δίνει η Ινδία για το οικογενειακό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, pankostas είπε

Ερώτηση όταν εχω ήδη ενερηποιημενο premium σε μια χώρα, το οποίο λήγει σε 15 μέρες.

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση του premium με διαφορετική χώρα? Πρέπει να περιμένω την ημέρα λήξης?

Γιατί προσπαθώ να κάνω Ινδία αλλά όταν βάζω revolut δεν ολοκληρώνεται η πληρωμή.  Εννοείται έχω κάνει κανονικά λογαριασμό Ινδία!

Φιλε το ιδιο εκανα κ εγω. Εκανα διακοπη απο αργεντινη πηγα ινδια το απογευματακι αλλα με την καμμια δεν μου το επαιρνε. Προσπαθησα πανω απο 2 ωρες με αλλα vpn αλλους broswer κτλ. Τελικα εδωσα τα γιουρο μου στον Ερντογαν κ δουλεψε με τη μια. Το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως δεν δεχεται revolut η Ινδια. Και εμενα ειχε υπολοιπο δεν χρειαζετε να περιμενεις να ληξει

Εγω πιο πολυ για την τηλεοραση το θελω. Σε κινητο υπολογιστη βρισκεις λυση ευκολα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, petroschelsea είπε

Όταν πάω να κάνω νέα συνδρομή μου αναφέρει ένας μήνας δωρεάν και 22 Νοεμβρίου χρέωση 34.99TL το οικογενειακό. Το ατομικό 20.99 TL 

Ρε φίλε κάποια φάση που μπήκα με vpn μου έβγαλε αυτές τις τιμές που γράφεις. Βγήκα και όταν  ξαναμπηκα ήταν πιο ακριβά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι vpn χρησιμοποιείτε για να σας δει η google με arg/trk ip? γιατί με κανα-δυο free που το δοκίμασα, μου έβγαζε ωραιότατα ελληνικούλια (και τις αντίστοιχες τιμές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, foniki_melitzana είπε

τι vpn χρησιμοποιείτε για να σας δει η google με arg/trk ip? γιατί με κανα-δυο free που το δοκίμασα, μου έβγαζε ωραιότατα ελληνικούλια (και τις αντίστοιχες τιμές)

Το Hola Vpn το δοκίμασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο !! Το βρήκανε το κόλπο ... Μια 10ετία πολλές δωρεάν παροχές ... Μια δεκαετία άφθονη φθηνή τεχνολογία .... Τα επόμενα 100 χρόνια οικονομική αφαίμαξη  των χρηστών με 100αδες συνδρομές .

Ζήτω η πειρατεία και το Downloading !!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, malias4 είπε

Φιλε το ιδιο εκανα κ εγω. Εκανα διακοπη απο αργεντινη πηγα ινδια το απογευματακι αλλα με την καμμια δεν μου το επαιρνε. Προσπαθησα πανω απο 2 ωρες με αλλα vpn αλλους broswer κτλ. Τελικα εδωσα τα γιουρο μου στον Ερντογαν κ δουλεψε με τη μια. Το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως δεν δεχεται revolut η Ινδια. Και εμενα ειχε υπολοιπο δεν χρειαζετε να περιμενεις να ληξει

Εγω πιο πολυ για την τηλεοραση το θελω. Σε κινητο υπολογιστη βρισκεις λυση ευκολα 

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Μου φαίνεται το ίδιο θα κάνω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, foniki_melitzana είπε

τι vpn χρησιμοποιείτε για να σας δει η google με arg/trk ip? γιατί με κανα-δυο free που το δοκίμασα, μου έβγαζε ωραιότατα ελληνικούλια (και τις αντίστοιχες τιμές)

Για google chrome δες το urban vpn addon αλλιως windscribe εχει καμποσα gb δωρεαν το μηνα !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, pankostas είπε

Ερώτηση όταν εχω ήδη ενερηποιημενο premium σε μια χώρα, το οποίο λήγει σε 15 μέρες.

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση του premium με διαφορετική χώρα? Πρέπει να περιμένω την ημέρα λήξης?

Γιατί προσπαθώ να κάνω Ινδία αλλά όταν βάζω revolut δεν ολοκληρώνεται η πληρωμή.  Εννοείται έχω κάνει κανονικά λογαριασμό Ινδία!

Μάλλον τέλος από Ινδία το δοκίμασα και δεν το πέρνει με καμία κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SteveWisejohn είπε

Μπράβο !! Το βρήκανε το κόλπο ... Μια 10ετία πολλές δωρεάν παροχές ... Μια δεκαετία άφθονη φθηνή τεχνολογία .... Τα επόμενα 100 χρόνια οικονομική αφαίμαξη  των χρηστών με 100αδες συνδρομές.

Δεν φταίνε οι εταιρείες αν κάποιοι έχουν πάθει εθισμό στο YouTube, στο Netflix ή στο κάθε Netflix, και δεν μπορούν να εξασκήσουν το στοιχειώδες καταναλωτικό τους δικαίωμα της διακοπής τής συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/10/2022 στις 11:41 ΜΜ, JimGer είπε

Τι εννοείς? Πως?

Ινδία

Σίγουρα μετά τη λήξη

Πήγα να το γυρίσω σε Ινδία αλλά δεν με αφήνει η Revolut. Μου κάνει decline την συνναλαγη (χρήματα έχει μέσα, οι κάρτες δεν είναι blocked) αλλά γίνονται decline. Πως το έκανες εσύ; 

Υ. Γ. : Έχουν γίνει η αλλαγή του payment method σε Ινδία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...