Προς το περιεχόμενο

Τηλεοράσεις από 499€ και πάνω με 20% επιστροφή Eurobank + δωροεπιταγή - Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


MountainKing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, antnatal είπε

Η απουσία android TV στην qn90b δε σας ενοχλεί;;; (kodi - stremio) 

Αν το android το θεωρούσαν «απαραίτητο» τότε δεν θα αγοράζαν την QN90…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Moλις με καλεσαν και μου ειπαν οτι εφοσον φαινεται το μοντελο και το SN στον ταμπελακι της τηλεορασης και στο menu τοτε δεν υπαρχει προβλημα.

 

Αψογα τοτε!!!!

Να σαι καλα!

Ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tazakos είπε

Εγώ από 30/10 ακόμη περιμένω το 19%.

Κάνε το κόπο να στείλεις μεσω της εφαρμογής της επιστροφής ενα ερώτημα... Μπας και ξεκολλήσει το θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς πω και γω την ιστορία μου μιας και φτάνουμε στο αίσιο τέλος..

Spoiler

Αγορά 29/10 Q90B στις 50". Πιστώθηκαν άμεσα οι πόντοι. Επειδή ήμαστε προετοιμασμένοι για όλα, μένει σφραγισμένη στην αποθήκη κάνοντας την αίτηση για προπληρωμένη. 2-3 μέρες αργότερα βάζουν την 55άρα στην ίδια τιμή με την 50 ενώ πριν ήταν +250€, οπότε πηγαίνω για αλλαγή  (εύκολα χωρίς ερωτήσεις κλπ ως όφειλαν). Κάνω νέα αίτηση για προπληρωμένη και ακυρώνω την παλιά. 10/11 έρχεται το κουπόνι από media 14/10 ενημέρωση για την έγκριση της προπληρωμένης με παράδοση σε 20 μέρες. Όποτε ήρθε η ώρα να την χαρούμε και να καταλήξουμε στα συμπεράσματα.. 

Εξαιρετική προσφορά. Τριπλό όφελος, τα δύο όπως γράφτηκε από κάποιους έτσι και για γω τα υπολογίζω σαν μετρητά. Η δωροεπιταγή είναι προφανώς κάπως περιοριστική ωστόσο είναι και τέτοιο το διάστημα που νομίζω μπορεί να αξιοποιηθεί σε μεγάλο βαθμό. Βέβαια βλέποντας τα σχόλια κάποιοι γκρινιάζουν ότι τους είναι σχεδόν άχρηστη και μετά είτε θέλουν να την πουλήσουν με πολύ μικρή χασούρα (κάτω του 10%) είτε θέλουν μεγαλύτερο ποσό γιατί έτσι αναφερόταν στο μπανερ, ενώ δόθηκε το ποσό που αναφερόταν στους όρους. Στην δική μου περίπτωση αναφερόταν 220 για την πρώτη και 300 στην δεύτερη, τελικά πήρα τα 220 όμορφα, ωραία και αδιαμαρτύρητα. Επίσης μου φαίνεται τραγικό που κάποιος-οι προτείναν αναμονή για blackfriday, τέτοια αισιοδοξία έχοντας τα προηγούμενα χρόνια για οδηγό δεν μπορώ να καταλάβω από που πηγάζει. Ακόμη και να δούμε κάτι τρομερό τις επόμενες μέρες (ήδη έχουν παίξει αξιόλογες περιπτώσεις αλλά όχι τόσο καλές και όχι με τέτοια ποικιλία επιλογών) δεν νομίζω ότι θα μετανιώσει κανείς την αγορά μιας και οι περισσότεροι ουσιαστικά πήραμε premium μοντέλο σε τιμή βασικού. Για το μόνο που πραγματικά στεναχωριέμαι για τους ανθρώπους που είτε δεν είχαν η δεν τους έβγαινε να δεσμεύσουν μεγάλο ποσό και συμβιβάστηκαν με κάτι αρκετά οικονομικότερο αλλά και υποδεέστερο.

Στα της τηλεόρασης προσωπικά πολύ ευχαριστημένος αλλά στην τιμή που παίζει χωρίς προσφορές δεν αξίζει για κανένα λόγο. Είχα την ευκαιρία να την δω από πριν από κοντά αλλά τα γενικότερα σχόλια και από εδώ και από reviews ήταν πολύ αντιπροσωπευτικά. 

Πάντως μια μοναδική προσφορά επισκιάζεται από  Mediamarkt (φάουλ με διαφορετικές τιμές καθημερινά σε διάρκεια προωθητικής ενάργειας και κατ' επέκταση μπέρδεμα στην αξία της δωροεπιταγής ), Eurobank για πόντους ακόμη και απο την Samsung που δεν τηρήθηκαν οι 5 εργάσιμες, ενώ σε επικοινωνία μου στις 7 εργάσιμες η απάντηση είναι απλά θα σας ενημερώσουμε όταν έρθει η ώρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Καλημέρα. 

Για την prepaid της Samsung σε πόσες μέρες πήρατε απάντηση? 

Μετά από μια εβδομάδα ακριβώς εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχαν έρθει σχεδόν αμέσως στο Viber (10/11). Μάλιστα , δεν ξέρω αν θυμάσαι , είχαν κάνει λάθος στην αρχή και είχαν στείλει βάση της αρχικής αξίας της τηλεόρασης και την επόμενη το διόρθωσαν.

Επεξ/σία από jobous
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2022 στις 6:20 ΜΜ, eskimoos είπε

Ενημερωτικά, στην tv το wifi είχε ταχύτητα 6mbps , στο xbox ήταν 53. Για αυτό αν δεν έχετε συνδεδεμένη κάποια συσκευή σε αυτή, να την συνδέσετε στο internet μέσω ethernet. Το wifi της είναι για τα μπάζα, εκτός και αν φταίει η δικιά μου tv.  

Σημερα ειπα να δοκιμασω το wifi γιατι δεν εχω αξιωθει ακομα να περασω μεγαλυτερο καλωδιο. Στην τηλεροαση το speedtest εδειξε 188Mbps και στον υπολογιστη με καλωδιο 240Mbps. Μια χαρα νομιζω ειναι για 4k streaming.

26 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Καλημέρα.

Με τις δωροεπιταγές του ΜΜ, πού βρισκόμαστε? Έχει λάβει κανείς?

Χτες έκλεισα 2 εβδομάδες από την αγορά.

Ψαχνουμε να δουμε πως θα τις αξιοποιησουμε με λιγοτερη χασουρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Ψαχνουμε να δουμε πως θα τις αξιοποιησουμε με λιγοτερη χασουρα.

Οπότε την έχετε ήδη λάβει, αν καταλαβαίνω σωστά.

Αγορά πότε? Μετά από πόσο καιρό ήρθε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, johnnyman είπε

Καλημέρα. 

Για την prepaid της Samsung σε πόσες μέρες πήρατε απάντηση? 

Σήμερα μίλησα μαζί τους για να τους ρωτήσω τι γίνεται... Μου είπαν περίπου σε 10 μερες απο την μερα της αιτησης.  Λογικά δευτερα-τριτη θα μου έρθει το επιβεβαιωτικό τους mail πως ειναι σωστά τα στοιχεία κτλ...μαζί με οδηγίες μου ειπε αυτός που μιλούσα

14 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Καλημέρα.

Με τις δωροεπιταγές του ΜΜ, πού βρισκόμαστε? Έχει λάβει κανείς?

Χτες έκλεισα 2 εβδομάδες από την αγορά.

Να δεις τι εχει γινει... Κανονικά θα ΄έπρεπε να σου εχει ερθει κάτι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά κ απο εμενα. Να αναφερω οτι πήγαν ολα αψογα με αγορα 65' C2 LG . Αγορα με τιμολογιο τελη Οκτ. Μπηκαν οι ποντοι κ ηρθε κ η δωρο επιταγη.Η τηλεόραση πραγματικά ειναι Α Π Ο Λ Α Υ Σ Η ! Im in love ❤️❤️❤️

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...