Προς το περιεχόμενο

Τηλεοράσεις από 499€ και πάνω με 20% επιστροφή Eurobank + δωροεπιταγή - Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


MountainKing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια που τελειωσα εγω με ολα να αναφερω τα εξης. Πηρα το 1% απευθειας και το υπολοιπο 19% σε καμια εβδομαδα αφου εστειλα μηνυμα μεσω της εφαρμογης επιστροφη στην τραπεζα. Μεσα σε ολα εξαργυρωσα και την λανθασμενη δωροεπιταγη μεσα σε λιγες ωρες απο την ωρα που μου την εστειλαν και παρελαβα κανονικα τα προιοντα. Η τηλεοραση μου βγηκε ψιλοτζαμπα. Αρχικη τιμη 650€,μειον 130€ 20% επιστροφη, μειον 220€ δωροεπιταγη (αντι για 120€) συνολο 300€.

 

καλες γιορτες!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, alexmikro είπε

Καλησπέρα σε όλους.Θυμαται κάποιος να μου πει τι δωροεπιταγη έδιναν τα mm για την  Samsung Neo QLED 55" 4K Smart QE55QN90B ;

Νομιζω εχουν αναρτηθει εδω σε καποια post οι οροι της προωθητικης ενεργειας με τις δωροεπιταγες και ειδικα ο πινακας με το ποσο της δωροεπιταγης αναλογα με το κοστος της τηλεορασης.

Χωρις να θυμαμαι με σιγουρια, νομιζω 220. Ποσο εκανε η τηλεοραση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giama είπε

Νομιζω εχουν αναρτηθει εδω σε καποια post οι οροι της προωθητικης ενεργειας με τις δωροεπιταγες και ειδικα ο πινακας με το ποσο της δωροεπιταγης αναλογα με το κοστος της τηλεορασης.

Χωρις να θυμαμαι με σιγουρια, νομιζω 220. Ποσο εκανε η τηλεοραση;

1300 . Νομίζω η υπάλληλος στο μαγαζί μου είχε πει 300. Έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι. Θα το ξανά ψάξω. Σ ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexmikro είπε

Καλησπέρα σε όλους.Θυμαται κάποιος να μου πει τι δωροεπιταγη έδιναν τα mm για την  Samsung Neo QLED 55" 4K Smart QE55QN90B ;

220 ειναι, την χρησιμοποιησα ηδη (αφου δεν προλαβα την λανθασμενη 400αρα στην αρχη 😭)

Τωρα περιμενω την 300αρα prepaid απο Samsung (20 εργασιμες ελεγε, υπομονη)!

Επεξ/σία από KoGi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά: Πλέον η "Eurobank επιστροφή" έχει ετήσιο όριο εξαργύρωσης 1.000€. Πρακτικά 1.000€ ανά 365 ημέρες, όχι ημερολογιακά από 1η Ιανουρίου κάθε έτους.

Να το έχετε υπόψιν, αν κάνετε υπερβολική χρήση του προγράμματος όπως εγώ, να τα μοιράζετε και σε κάρτες άλλου ονόματος αν μπορείτε.

Με δεδομένο ότι εγώ τους τελευταίους 12 μήνες έχω κάνει εξαργύρωση 1500+ € από συλλογή 2200+ € , αυτό το όριο πρέπει να μπήκε πρόσφατα. Πρίν 15 μέρες μου έβγαλε error κατά την εξαργύρωση, "the maximum allowed spend limi" (μετά κόπηκε το κείμενο). Μίλησα με eurobank και μου ανέφεραν το όριο, πλέον αναφέρεται και στους όρους του προγράμματος.

IMG_20221116_175305.jpg

Επεξ/σία από mariosdemigod
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mariosdemigod είπε

Ενημερωτικά: Πλέον η "Eurobank επιστροφή" έχει ετήσιο όριο εξαργύρωσης 1.000€. Πρακτικά 1.000€ ανά 365 ημέρες, όχι ημερολογιακά από 1η Ιανουρίου κάθε έτους.

Να το έχετε υπόψιν, αν κάνετε υπερβολική χρήση του προγράμματος όπως εγώ, να τα μοιράζετε και σε κάρτες άλλου ονόματος αν μπορείτε.

Με δεδομένο ότι εγώ τους τελευταίους 12 μήνες έχω κάνει εξαργύρωση 1500+ € από συλλογή 2200+ € , αυτό το όριο πρέπει να μπήκε πρόσφατα. Πρίν 15 μέρες μου έβγαλε error κατά την εξαργύρωση, "the maximum allowed spend limi" (μετά κόπηκε το κείμενο). Μίλησα με eurobank και μου ανέφεραν το όριο, πλέον αναφέρεται και στους όρους του προγράμματος.

IMG_20221116_175305.jpg

Μάγκεψε και η Eurobank; Τι να πει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έχεις 1000€ επιστροφή με 20% που είναι το μάξιμουμ, πρέπει να ξοδέψεις 5000€ μέσα στο χρόνο. Όποιος ξοδεύει παραπάνω μάλλον δεν έχει ανάγκη την οποιαδήποτε επιστροφή.

Πάντως, αν κατάλαβα σωστά, οι πόντοι δεν χάνονται.

  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mariosdemigod είπε

Ενημερωτικά: Πλέον η "Eurobank επιστροφή" έχει ετήσιο όριο εξαργύρωσης 1.000€. Πρακτικά 1.000€ ανά 365 ημέρες, όχι ημερολογιακά από 1η Ιανουρίου κάθε έτους.

Με δεδομένο ότι εγώ τους τελευταίους 12 μήνες έχω κάνει εξαργύρωση 1500+ € από συλλογή 2200+ €

Μόνο στην εξαργύρωση είναι το όριο; Τα 700Ε που έχεις υπόλοιπο φαίνονται στην εφαρμογή ή τα έχασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ObeyWario! είπε

Μόνο στην εξαργύρωση είναι το όριο; Τα 700Ε που έχεις υπόλοιπο φαίνονται στην εφαρμογή ή τα έχασες;

Αυτό είναι το σημαντικότερο θέμα πιστεύω, γιατί κανονικά τα ευρώ €πιστροφη έχουν διάρκεια ζωής ακριβώς 12 μήνες και μετά χάνονται (μου έχει ήδη συμβεί, ευτυχώς σε μικροποσα)! Άρα όχι απλά έχει 1000€ όριο εξαργύρωσης αλλά μαζί με αυτό έχει αναγκαστικά και 1000€ όριο συλλογής, καθώς οτιδήποτε περισσότερο θα πάει χαμένο. Επειδή φαντάζομαι ότι το 12μημο ισχύει "κυλιόμενο" τοτε υπάρχει ένα μικρό παράθυρο για συλλογή άνω των 1000€ σε ένα 12μηνο και εξαργύρωσή τους καταλλήλως ώστε να μοιραστούν σε περισσότερους από 12 μήνες (πχ μαζεύω αρχικά πες τα 1000€ στο 1ο τρίμηνο και τα εξαργυρωνω αμέσως και μετά μαζεύω ακόμα 1000€ και αρχίζω να τα εξαργυρωνω 1 χρόνο αργότερα) αλλά θέλει πολύ προσοχή πλέον. 

Πάντως δεν είναι η μόνη, εγώ πέρσι έπιασα το αντίστοιχο όριο συλλογής της alpha Bank (20.000 πόντοι) και στη τελευταία μου συναλλαγή στον Κωτσοβολο τότε πήρα το 1/2 των "κανονικών" ποντων που περίμενα... Δε μου είχε ξανατυχει αλλά αγόρασα τότε και για συγγενείς πράγματα και ξέφυγε η συλλογή... 

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...