Προς το περιεχόμενο

Ant-Man (3) and the Wasp : Quantumania (MCU, 2023)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Apoll είπε

Με τα λεφτά από την ταινία πλήρωσε για πλαστικές και τώρα όταν μιλάει βλέπεις ότι δεν μπορεί να κουνήσει το μισό πρόσωπό της. 

Υπάρχουν καλύτερα συντηρημένες 60άρες όπως η Nancy Travis. 

Φίλε αυτή που αναφέρεις φαίνεται μεγαλύτερη και είναι και 3 χρόνια νεότερη. Λίγο που είδα στο Youtube και μάλιστα 3-4 ετών βίντεο, ούτε καν σύγκριση...Δεν ξέρω με τι κριτήρια την ανέφερες. Νταξ γούστα είναι αυτά.

Η Pfeiffer και σε πρόσφατα βίντεο φαίνεται πολύ ωραία, χωρίς υπερβολές με πλαστικές κλπ. Κοίτα σε 2 πρόσφατα τυχαία βίντεο, 64 ετών γυναίκα και βάζει κάτω πολλές νεότερες.

 

Επεξ/σία από Glikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/10/2022 στις 7:41 ΜΜ, Thresh είπε

Ο Douglas φαινόταν ο πιο φρέσκος εκεί μέσα. Η Pfeifer τρόμαξα να την αναγνωρίσω, μούμια. Το αγόρι της Φοίβης από Friends έχει πατσαβουρέψει, η Lily επίσης και δεν της πάει με τίποτα αυτό το μαλί.

Σα να ανοιξα την ντουλάπα με τα ξεχασμένα ρούχα του παππού μου ήταν. Τόση γεροντίλα έβγαλε αυτό το trailer.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2022 στις 2:08 ΜΜ, Metaksas είπε

Υπάρχουν παρά πολλοί Kang variants λογικά ένας από αυτούς θα είναι. Αυτός π ήταν στο Λοκι κ καλά ήταν καλός σε σχέση με αυτόν π θα δούμε.

Οταν λες οτι ειναι καλος στο loki; Δεν υποτιθεται οτι με αυτο που εκανε, αλλαξε η ροη; Και ολα αυτα επειδη βαριοταν ή κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Οταν λες οτι ειναι καλος στο loki; Δεν υποτιθεται οτι με αυτο που εκανε, αλλαξε η ροη; Και ολα αυτα επειδη βαριοταν ή κατι τετοιο.

Spoiler

Αν θυμαμαι καλα ελεγε οτι ειχε σταματησει το multiverse war με το να πολεμαει τους varients του, και οτι υπαρχουν πολυ χειροτεροι απο αυτον οι οποιοι θα ερχοντουσαν αν τον σκοτωναν και θα ξεκινουσε ξανα το multiverse war! Λογικα το story που θα δουμε εδω θα ειναι ενας κακος varient του Kang( που αναφερθηκε στο Loki) που ειναι παγιδευμενος??η κυβερναει εκει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bγάζει κάτι πιο σοβαρό για το μέλλον του MCU αυτό το trailer, αλλά πιστεύω ότι η ποντικομαμή δεν θα απογοητεύσει στο τέλος και θα τα κάνει όλα σάπια χαζοχαρούμενη σαλάτα.

Η Βεγγελίτσα, γιατί πήγε στο ΠΙΚΠΑ για κούρεμα...πραγματικά...

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασισμένος στα τρέιλερ, θεωρώ βέβαιο ότι η ταινία θα είναι σοβαρή, με κάποια κωμικά στοιχεία.

Βέβαια με το 2ο τρέιλερ, δεν ξέρω αν έμεινε και κάτι για να δούμε στο σινεμά.....

 

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικο φαινεται το trailer παντως. Μετα τις τελευταιες πατατιες, εχω ξεκινησει να βλεπω ολα τα trailer πλεον. Παλαιοτερα δεν ειχα ιδεα τι γινοταν. Infinity war και endgame δεν ειχα δει ουτε δευτερολεπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Στοίχημα ότι κάτι θα πάθει ο Scott και θα πάρει την σκυτάλη η κόρη του; ^_^

oh yes, ηδη ανακοινωσανε οτι η κορη του θαναι στο επομενο avengers.

ICYMI, παμε για all female avengers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς ποιο storyline από τα comics ακολουθούμε? Το ξέρω ότι οδεύουμε προς το Secret Wars, αλλά αν θυμάμαι καλά

Spoiler

ο Dr. Doom είχε ενεργό ρόλο σε αυτό. Έχει και ο Kang?

 

Επεξ/σία από KaRouLi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/1/2023 στις 10:53 ΜΜ, KaRouLi είπε

Γνωρίζει κανείς ποιο storyline από τα comics ακολουθούμε? Το ξέρω ότι οδεύουμε προς το Secret Wars, αλλά αν θυμάμαι καλά

  Απόκρυψη περιεχομένων

ο Dr. Doom είχε ενεργό ρόλο σε αυτό. Έχει και ο Kang?

 

Έχει και αυτός ενεργό ρόλο. Ο Doom βάζει τον Ultron να σκοτώσει τον Kang.

Ασχέτως με αυτό, νομίζω πως τα γεγονότα στο Avengers: Kang Dynasty θα έχουν ως αποτέλεσμα την επιστροφή αρκετών προσώπων. Καλών και κακών. Αυτό θεωρώ πως θα τραβήξει την προσοχή του Beyonder ωστέ να τους συγκεντρώσει όλους στο Battleworld. 

Επίσης σκέφτομαι πως οι Fantastic Four και ό,τι συνεπάγεται με αυτούς, θα εισαχθεί από παράλληλα σύμπαντα. Όπως το ίδιο πιστέυω και για ό,τι σχετίζεται με τους X-Men.

Θεωρίες όλα αυτά φυσικά. Κουβέντα να γίνεται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...