Προς το περιεχόμενο

Philips 273V7QDAB IPS ή άλλη στα 150€


manolis940

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω δεύτερη οθόνη για το laptop και προσπαθώ να επιλέξω μία μέχρι τα 150€. Σκοπός είναι να την έχω ως βασική για multitasking (προγραμματισμός, browsers, erp)

Θα την έχω κάνα μέτρο μακρυά οπότε η ανάλυση δεν θα είναι πρόβλημα.

Έχω 24άρες της ίδιας σειράς στο γραφείο και μπορώ να πω ότι είμαι μια χαρά ικανοποιημένος και από τα χρώματα και απ' το menu καθώς και απ' το γεγονός ότι όλη η βάση αποσπάτε εύκολα χωρίς να χρειαστεί να βάλω ούτε κατσαβίδι, κάτι ας πούμε που δεν θα το βρεις εύκολα σε lg.

Έχεις κάποιος απ' την δική του εμπειρία να προτείνει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πιο πάνω ξέχασα να βάλω τον σύνδεσμο για κάποιες οθόνες phillips https://www.skroutz.gr/s/15217994/Philips-243V7QDAB-IPS-Monitor-23-8-FHD-1920x1080-με-Χρόνο-Απόκρισης-5ms-GTG.html

Όπως με κόβω μάλλον θα καταλήξω στην παρακάτω, αλλά είπα να δώσω λίγο χρόνο στην μαύρη παρασκευή μπας και κάνει το θαύμα της.

https://www.skroutz.gr/s/12265417/Philips-273V7QDSB-IPS-Monitor-27-FHD-1920x1080-με-Χρόνο-Απόκρισης-5ms-GTG.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω την 24"  , για 109 ευρώ είναι ok.

Έχει γίνει σύνδεση του android box Skyworth HY4415 με HDMI και δεν δίνει επιλογή για τα 75hz , θα το ψάξω.

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/12/2022 στις 8:03 ΠΜ, Brainmorf είπε

Έχω την 24" 

Την πια ; :P

Επεξ/σία από manolis940
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...