Προς το περιεχόμενο

Εκπτωση 10% και δωρεαν μεταφορικα απο το waterfresh (φιλτρα νερου) με χρηση κουπονιου


Predatorkill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, το waterfresh.gr με τη χρηση του κουπονιου WFDIS10 δινει 10% εκπτωση και δωρεαν μεταφορικα.

αγοραζω απο εκει πολλα χρονια τωρα, δεν ειχα ποτε παραπονο και εχει μεγαλη γκαμα λυσεων για το φιλτραρισμα του νερου.

 

edit: το κουπονι ισχυει μεχρι 13 Νοεμβριου.

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 4
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε φίλτρο και ανταλλακτικό κάτω πάγκου; Η μητέρα μου πληρώνει 80 ευρώ για ένα ανταλλακτικό κάθε τρεις μήνες ή δύο και ρίχνοντας μια ματιά έχω μείνει άναυδος με τις τιμές γενικώς. Πρέπει να κοιτάξω ποιό είναι αυτό που χρησιμοποιεί όπως και να χει γιατί κάτι μου λέει οτι τη γδέρνουν. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dtrzG είπε

Έχετε να προτείνετε φίλτρο και ανταλλακτικό κάτω πάγκου; Η μητέρα μου πληρώνει 80 ευρώ για ένα ανταλλακτικό κάθε τρεις μήνες ή δύο και ρίχνοντας μια ματιά έχω μείνει άναυδος με τις τιμές γενικώς. Πρέπει να κοιτάξω ποιό είναι αυτό που χρησιμοποιεί όπως και να χει γιατί κάτι μου λέει οτι τη γδέρνουν. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υπαρχει σχετικο νημα: 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, ballin95 είπε

Μια πρόταση για φίλτρο κάτω πάγκου , πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω , είμαστε 3 στο σπίτι 

Ευχαριστώ πολύ 

Εγώ προσωπικά έχω δοκιμάσει 3 διαφορετικές μάρκες ,1 άνω πάγκου και 2 κάτω πάγκου.

Έχω καταλήξει στην μάρκα Doulton. Πάτα στην αναζήτηση τη λέξη αυτή. Θα σου βγάλει όλα τα προϊόντα. Το θεωρώ πολύ καλό φίλτρο.

Εγώ συγκεκριμένα τώρα έχω αυτό https://shop.waterfresh.gr/product/φίλτρο-νερού-κάτω-πάγκου-doulton-eco-fast-ultracarb-0-5-μm-made-in-uk/

το οποίο είναι πολύ εύκολο στον καθαρισμό και αλλαγή του φίλτρου. Αν ψάξεις διαδίκτυο το φίλτρο καθαρίζεται. Το νερο πάντως είναι χωρίς καμία οσμή! Ανταλλακτικά έχει διαφορά. Δες ποιο ταιριάζει στη συσκευή σου.

Ψάξε και στο skroutz μήπως το βρεις και πιο φτηνά.

Ελπίζω να βοήθησα. Πάρε καιναλλες απόψεις σε άλλο θέμα.

Επεξ/σία από pankostas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...