Προς το περιεχόμενο

Πρήξιμο απο ειδοποιήσεις - Android


leonidas_fs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, 

πολλά χρόνια χρήστης Apple συσκευών και μόλις αγόρασα ενα Samsung Tab 7 FE με Android  και το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν συνδέσω το tablet στο wifi, μου σκάνε όλες οι ειδοποιήσεις που τραβάει μαζεμένα απο youtube, gmail, facebook κτλ και κάνει αυτό τον σπαστικό ήχο οταν σου έρχεται ειδοποίηση για κανα 2-3 λεπτά (αναλόγως και πόσες έχω).

Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω αυτό; Μέχρι στιγμή έχω βρει οτι ή θα σου τις δείχνει όλες ή καμία. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

πολλά χρόνια χρήστης Apple συσκευών και μόλις αγόρασα ενα Samsung Tab 7 FE με Android  και το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν συνδέσω το tablet στο wifi, μου σκάνε όλες οι ειδοποιήσεις που τραβάει μαζεμένα απο youtube, gmail, facebook κτλ και κάνει αυτό τον σπαστικό ήχο οταν σου έρχεται ειδοποίηση για κανα 2-3 λεπτά (αναλόγως και πόσες έχω).

Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω αυτό; Μέχρι στιγμή έχω βρει οτι ή θα σου τις δείχνει όλες ή καμία. 

Βάλε το στο αθόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

πολλά χρόνια χρήστης Apple συσκευών και μόλις αγόρασα ενα Samsung Tab 7 FE με Android  και το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν συνδέσω το tablet στο wifi, μου σκάνε όλες οι ειδοποιήσεις που τραβάει μαζεμένα απο youtube, gmail, facebook κτλ και κάνει αυτό τον σπαστικό ήχο οταν σου έρχεται ειδοποίηση για κανα 2-3 λεπτά (αναλόγως και πόσες έχω).

Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω αυτό; Μέχρι στιγμή έχω βρει οτι ή θα σου τις δείχνει όλες ή καμία. 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις / ειδοποιήσεις και κλείσε οποίες δεν θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι οκ ειναι μια λύση αυτό που μου λέτε εσείς, απλά στο ipad, iphone κτλ αν εισαι εξω και δεν εχεις internet και μετα συνδεθείς στο wifi κανει αυτόματα mute τις πολλαπλές ειδοποιήσεις. Πχ αν εχεις15 νεα μηνύματα στο messenger θα σου χτυπήσει μια ειδοποίηση. Στο Android σου χτυπάει 15 φορές!

Αυτο δεν μπορεί να αλλάξει;

ΥΓ: Μάλλον δεν μπορεί να αλλάξει, γιατι βρήκα οτι υπαρχει εφαρμογή που το κάνει αυτό...

Επεξ/σία από leonidas_fs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2022 στις 1:49 ΜΜ, leonidas_fs είπε

Ναι οκ ειναι μια λύση αυτό που μου λέτε εσείς, απλά στο ipad, iphone κτλ αν εισαι εξω και δεν εχεις internet και μετα συνδεθείς στο wifi κανει αυτόματα mute τις πολλαπλές ειδοποιήσεις. Πχ αν εχεις15 νεα μηνύματα στο messenger θα σου χτυπήσει μια ειδοποίηση. Στο Android σου χτυπάει 15 φορές!

Αυτο δεν μπορεί να αλλάξει;

ΥΓ: Μάλλον δεν μπορεί να αλλάξει, γιατι βρήκα οτι υπαρχει εφαρμογή που το κάνει αυτό...

Μπες στο μενού των ειδοποιήσεων της εφαρμογής και επέλεξε τι θες.Εμένα έχει επιλογές για να επιτρέπονται οι σημάνσεις των ειδοποιήσεων,οι αναδυόμενες ειδοποιήσεις,οι ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος,να επιτρέπεται η αναπαραγωγή ήχου και τέλος να επιτρέπεται η δόνηση.Ενεργοποίησε ή απενεργοποίησε αυτό που θέλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Μου πετάγονται ειδοποιήσεις με τα καινούργια βίντεο μπροστά στην οθόνη απ' το YouTube ενώ έχω απενεργοποιήσει τις floating notifications..τι παίζει;.... παίζει ρόλο που κατέβασα το YouTube vanced?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, arnold94 said:

Μου πετάγονται ειδοποιήσεις με τα καινούργια βίντεο μπροστά στην οθόνη απ' το YouTube ενώ έχω απενεργοποιήσει τις floating notifications..τι παίζει;.... παίζει ρόλο που κατέβασα το YouTube vanced?

Ναι. Βάλε το official app και δες αν θα κάνει το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, arnold94 είπε

Μου πετάγονται ειδοποιήσεις με τα καινούργια βίντεο μπροστά στην οθόνη απ' το YouTube ενώ έχω απενεργοποιήσει τις floating notifications..τι παίζει;.... παίζει ρόλο που κατέβασα το YouTube vanced?

 

Screenshot_2023-08-17-13-33-42-39_8142442b4340f41fb3bd44535ad8f76b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...