Προς το περιεχόμενο

Ολες οι τηλεοράσεις από 499 ευρώ και πάνω με δώρο το ΦΠΑ στα Public [ΤΕΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, johnythedirector είπε

Πάρε μία oled 65 να βρεις την υγεία σου!

Στην τιμή που θέλω δεν έχει και πολλές επιλογές. Η Xiaomi qled που την είδα από κοντά δεν αξίζει με τίποτα. Η εικόνα είναι χειρότερη από οποιαδήποτε άλλη είδα. Η Hisense είναι καλή περίπτωση ιδιαίτερα για μένα που θα έχω και το PC πάνω. Οι 65αρα όμως που την είδα από κοντά είναι τεράστια οπότε αν πάρω κάτι τέτοιο θα φύγει όπως είναι επιστροφή από τη γυναίκα μου :-). Οπότε πάω σε 50-55 αναγκαστικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

H εκπτωση στα Public γινεται αφοτου μπει στο καλαθι.

lg.jpg

Ποια έκπτωση βλέπεις όταν η αρχική στο Public είναι 949 ευρώ και στον Κωτσοβολο 759;

Μας έχουν για εντελώς ζώα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, xostel77 είπε

Ποια έκπτωση βλέπεις όταν η αρχική στο Public είναι 949 ευρώ και στον Κωτσοβολο 759;

Μας έχουν για εντελώς ζώα. 

Ο κωτσοβολος στα μοντέλα που έχει το public προσφορά τα έκανε pricematch.

Απλά το public το βάφτισε δώρο το φπα και φαίνεται μόνο στο καλάθι η έκπτωση. 

Πριν την προσφορά του public και ο κωτσος 949 την είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnnyman είπε

Ο κωτσοβολος στα μοντέλα που έχει το public προσφορά τα έκανε pricematch.

Απλά το public το βάφτισε δώρο το φπα και φαίνεται μόνο στο καλάθι η έκπτωση. 

Πριν την προσφορά του public και ο κωτσος 949 την είχε.

Καμία αντίρρηση σε αυτό που λες. Απλά αυτό που λέει το public είναι  παραπληροφορηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, giokspy είπε

Οι 65αρα όμως που την είδα από κοντά είναι τεράστια οπότε αν πάρω κάτι τέτοιο θα φύγει όπως είναι επιστροφή από τη γυναίκα μου :-). Οπότε πάω σε 50-55 αναγκαστικά 

Αγαπητέ αν δεν μπορείς να επιβληθείς στο σπίτι σου και φοβάσαι τη γυναίκα σου τι να πω, πάρε μόνο 50 ίντσες και μαζί ένα ζευγάρι κυάλια για να βλέπεις καλύτερα!

Ουφ, το είπα και ησύχασα! Πάω τώρα να προλάβω να σφουγγαρίσω γιατί αν γυρίσει σπίτι και δεν έχει στεγνώσει το πάτωμα θα μου βάλει τις φωνές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, batatoudis είπε

Αγαπητέ αν δεν μπορείς να επιβληθείς στο σπίτι σου και φοβάσαι τη γυναίκα σου τι να πω, πάρε μόνο 50 ίντσες και μαζί ένα ζευγάρι κυάλια για να βλέπεις καλύτερα!

Ουφ, το είπα και ησύχασα! Πάω τώρα να προλάβω να σφουγγαρίσω γιατί αν γυρίσει σπίτι και δεν έχει στεγνώσει το πάτωμα θα μου βάλει τις φωνές...

Αν ξέρεις κάποιον που να μπορεί να επιωληθει σε αυτό το θέμα πες μου :-) . Κρίμα και είναι η μόνη από τη προσφορά που άξιζει σε low budget. Η Xiaomi όσο πιο πολύ τη βλέπω τόσο πιο χάλια μου φαίνεται. Τραγικός επεξεργαστής και qled χωρίς κοντραστ καθόλου. Η χειρότερη εικόνα μακράν από όλες που έχει το public

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, giokspy είπε

Αν ξέρεις κάποιον που να μπορεί να επιωληθει σε αυτό το θέμα πες μου :-) . Κρίμα και είναι η μόνη από τη προσφορά που άξιζει σε low budget. Η Xiaomi όσο πιο πολύ τη βλέπω τόσο πιο χάλια μου φαίνεται. Τραγικός επεξεργαστής και qled χωρίς κοντραστ καθόλου. Η χειρότερη εικόνα μακράν από όλες που έχει το public

Και εγω που την είδα σε μεγάλο κατάστημα χάλια εικονα και θαμπή σε σχέση με μια lg nanocell που ηταν δίπλα!

Η lg είχε πολύ καθαρή εικόνα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή βλέπω σύγκριση Hisense και Xiaomi, αναφέρω εμπειρία φίλου που αγόρασε Hisense 55΄΄ (ή 58΄΄ δεν είμαι σίγουρος) και η εικόνα είχε πρόβλημα κυρίως κοντά στα κάθετα όρια της τηλεόρασης (βλ. παρακάτω εικόνα, τη βάζω σε spoiler). Τελικά πήρε μια Xiaomi στις 55΄΄ ίντσες η οποία δεν είχε τέτοιο θέμα εικόνας (ίσως βέβαια είχε άλλα που απλώς δεν τον ενοχλούσαν). Αναφέρομαι στα φθηνά μοντέλα για τις συγκεκριμένες τηλεοράσεις.

Αυτό έγινε τον Φεβρουάριο του 2021, πιθανώς τώρα τα πράγματα να είναι διαφορετικά.
 

Spoiler

viber_image_2021-02-28_15-37-40-151.jpg.1aca6efd98cdcaec9fbd1d513606c6b4.jpg

viber_image_2021-02-28_15-37-14-160.jpg.46c97df982a642561dfa4773ba6bd342.jpg

 

 

Επεξ/σία από batatoudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηταν διπλα σε μια LG μια samsung qled και μια sony οποτε αμεσως εχανε. Αλλα και σε συγκριση με τη Hisense (VA panel η συγκεκριμενη οχι ips) παλι εχανε πολυ. Moυ το ανεφερε και ο υπαλληλος οτι δοκιμασε πολυ τις ρυθμισεις αλλα δε βελτιωνεται και πολυ. Και αν σκεφτουμε οτι τον Ιανουαριο που πρωτοβγηκε επαιζε στα 1500 !!!

Για να δουμε τι θα βγαλει αυριο απο εκπτωσεις αλλιως με βλεπω για καμμια philips απο Γερμανο η TCL 50αρα qled αν τη ριξουν ξανα στα 419€

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...