Προς το περιεχόμενο

Κινητό Black friday


Johnnyjohnst

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, 

 

Ψάχνω κινητό τώρα Black friday και με ενδιαφέρει να έχει πολυ καλή κάμερα, dual sim, καλή μπαταρια με μπάτζετ έως 400 €. Είδα το realme 9 pro 128 5g στα 259 ευρώ, αξίζει; Υπάρχει κάτι καλύτερο ή να δω για τίποτα άλλο; 

Επεξ/σία από Johnnyjohnst
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

€339 Realme 9 pro+ μόνο σε μαύρο χρώμα εξαιρετική συσκευή με πολύ καλύτερη κάμερα και επεξεργαστή από το απλό το pro, σε Κότσοβόλο Πλαίσιο και Public. Επίσης το Sony 10iv €349 στα Sony Center και €359 στο Media Markt  είναι επίσης μια πολύ καλή πρόταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Johnnyjohnst είπε

realme 9 pro 128 5g στα 259 ευρώ, αξίζει;

Όχι σε αυτήν την τιμή 240 το πήρα πριν λίγο καιρό, αν ανέβεις στα 280 δες realme 9 pro+ έχει πολύ καλή κάμερα αλλά χάνει σε μπαταρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω κι εγώ παρόμοιο θέμα, επειδή έχω τις ίδιες ανάγκες και θέλω αντικαταστατη του Huawei mate 20 για τα επόμενα 3 χρόνια. Να πάω στο Samsung a52s 8g στα 360€ που είναι και το ταβάνι του budget μου ή έχετε να προτείνετε κάτι άλλο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού το θέμα λεει για Black Friday,  εγώ καταλαβαίνω ότι θέλετε να πετύχετε μια ευκαιρία σε καλύτερες τιμές από ότι σήμερα, και όχι για τις σημερινές τιμές. 

πχ όταν ο  ΟΡ λέει 400Ε Black  Friday, εγώ πρότεινα το S21FE που τώρα έχει 450 στο best price, και η ελπίδα είναι στη BF μήπως πέσει κοντα στα 400, ειδικά που στην Αμερική έχουν ξεκινήσει ήδη να διαφημίζουν πρόωρες BF προφορές για αυτό το μοντέλο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, chios είπε

Όχι σε αυτήν την τιμή 240 το πήρα πριν λίγο καιρό, αν ανέβεις στα 280 δες realme 9 pro+ έχει πολύ καλή κάμερα αλλά χάνει σε μπαταρία. 

Όταν λες ότι χάνει σε μπαταρία πόσο βγάζει; με ενδιαφέρει αρκετά η μπαταρία είναι η αλήθεια. Παιχνίδια κλπ δεν με ενδιαφέρουν, αλλά πρέπει να είναι dual sim, 5g, nfc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο βγάζει δεν ξέρω αλλά σε σχέσει με το 9 pro που βγάζει άνετα 2 μέρες (8-10 ώρες οθόνη) το plus είναι πολύ χειρότερο, μικρότερη μπαταρία πιο ενεργοβόρος επεξεργαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chios είπε

Όχι σε αυτήν την τιμή 240 το πήρα πριν λίγο καιρό, αν ανέβεις στα 280 δες realme 9 pro+ έχει πολύ καλή κάμερα αλλά χάνει σε μπαταρία. 

Στα 280 εννοούμε τα 6Gb/128Gb, σωστά; 

Κι εγώ σκέφτομαι το 9 pro 8Gb vs 9 pro+ 8Gb. Είναι λίγο εκτός μπάτζετ για την ώρα το 9 pro+ δυστυχώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...