Προς το περιεχόμενο

GoPro Hero 11 349€ χωρις συνδρομη


Just_travel_everywhere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα . Κατά τύχη βρήκα τρόπο για ‘’έκπτωση ‘’ 49 € —->>> χωρίς την έξτρα συνδρομή όμως .
 

Έχω επικοινωνήσει μαζί τους και τους ρώτησα γιατί δεν την ακυρώνουν την Παραγγελία μου και με ενημέρωσαν ότι από τη στιγμή που έχω πληρώσει το hardware την στέλνουν κανονικά δεν έχουν κανένα πρόβλημα

 

1. Δημιουργείται μία εικονική κάρτα Στην τράπεζα σας.

2. Μπαίνετε να κάνετε μία κανονική αγορά από το site της go pro. 
 

3. Και εφόσον κάνετε την αγορά και πληρώνετε 349 € . Παγώνετε – διαγράφεται την εικονική κάρτα από την τράπεζα σας

Με μία μέρα καθυστέρηση γιατί θα προσπαθήσουν να σας χρεώσουν τα έξτρα 49 € θα σας στείλουν το πακέτο κανονικότατα στο σπίτι σας. Εγώ μίλησα μαζί τους γιατί ήθελα να την ακυρώσω μου είπαν δε γίνεται και πάγωσε την κάρτα μου για να μην πάρουν τα 49 € σκέφτηκα ότι θα την ακυρώσουν από μόνοι τους. Και έτσι μίλησα μαζί τους την επόμενη μέρα και μου είπαν ακριβώς ότι εφόσον έχω πληρώσει για το hardware Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μη μου στείλουν το πακέτο. 

Επεξ/σία από Just_travel_everywhere
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

 

ετσι εμπαινα τσαμπα στο μετρο στο Λονδινο :P

Τους ρωτούσες ;; Γιατί εγώ ρώτησα !! Κ ήθελα να την Ακυρώσω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Καλησπέρα . Κατά τύχη βρήκα τρόπο για ‘’έκπτωση ‘’ 49 € —->>> χωρίς την έξτρα συνδρομή όμως .
 

Έχω επικοινωνήσει μαζί τους και τους ρώτησα γιατί δεν την ακυρώνουν την Παραγγελία μου και με ενημέρωσαν ότι από τη στιγμή που έχω πληρώσει το hardware την στέλνουν κανονικά δεν έχουν κανένα πρόβλημα

 

1. Δημιουργείται μία εικονική κάρτα Στην τράπεζα σας.

2. Μπαίνετε να κάνετε μία κανονική αγορά από το site της go pro. 
 

3. Και εφόσον κάνετε την αγορά και πληρώνετε 349 € . Παγώνετε – διαγράφεται την εικονική κάρτα από την τράπεζα σας

Με μία μέρα καθυστέρηση γιατί θα προσπαθήσουν να σας χρεώσουν τα έξτρα 49 € θα σας στείλουν το πακέτο κανονικότατα στο σπίτι σας. Εγώ μίλησα μαζί τους γιατί ήθελα να την ακυρώσω μου είπαν δε γίνεται και πάγωσε την κάρτα μου για να μην πάρουν τα 49 € σκέφτηκα ότι θα την ακυρώσουν από μόνοι τους. Και έτσι μίλησα μαζί τους την επόμενη μέρα και μου είπαν ακριβώς ότι εφόσον έχω πληρώσει για το hardware Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μη μου στείλουν το πακέτο. 

Πως ακριβώς σε χρεώνει σε 2 διαφορετικούς χρόνους? Γιατί εγώ πάω να τη πάρω και όταν φτάνω στο βήμα να πληρώσω με κάρτα ζητάει κατευθείαν 409 ευρώ. Που είναι 350 η κάμερα, 50 το subscription και 10 τα έξοδα μεταφοράς. Εσύ πως το έκανες και σου ζήτησε πρώτα τα 350, και σε δεύτερο χρόνο τα 50?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kostaspota είπε

Πως ακριβώς σε χρεώνει σε 2 διαφορετικούς χρόνους? Γιατί εγώ πάω να τη πάρω και όταν φτάνω στο βήμα να πληρώσω με κάρτα ζητάει κατευθείαν 409 ευρώ. Που είναι 350 η κάμερα, 50 το subscription και 10 τα έξοδα μεταφοράς. Εσύ πως το έκανες και σου ζήτησε πρώτα τα 350, και σε δεύτερο χρόνο τα 50?

Τα 400 ζητάει απλά σε χρεώνει τα 349 πρώτα !! Και αργότερα μέσα στην μέρα κάνει την δεύτερη χρέωση !! Αν πας στο περιβάλλον  της τράπεζας και  θέλει 410 τι να σου πω . Έτσι δουλεύει στην  Γερμανία . 

0CE0B12C-42FD-4050-B537-3A912A3175D5.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έκανε και σε μένα.Παρηγγειλα.σε.προσφορα.την 11 με τα αξεσουάρ και ενώ μου έβγαζε σύνολο 474 με χρέωσε 420€....λογικά κάποια στιγμή θα με χρεώσει και την συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, angelhatzi είπε

Το ίδιο έκανε και σε μένα.Παρηγγειλα.σε.προσφορα.την 11 με τα αξεσουάρ και ενώ μου έβγαζε σύνολο 474 με χρέωσε 420€....λογικά κάποια στιγμή θα με χρεώσει και την συνδρομη

Εμένα μου ήρθε κανονικά σήμερα το πακέτο. Την συνδρομή την χρεώνουμε λίγο αργότερα συνήθως την ίδια ημέρα νομίζω . Το θέμα είναι ότι η ίδια η εταιρεία δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα με αυτό. Και αυτό το κάνει νόμιμο.

+ Ότι την πήραμε την προσφορά που είχανε με μία έξτρα εντούρο μπαταρία οπότε 325 € τελική τιμή. Για μένα είναι πολύ καλό deal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, davarisx είπε

Υπάρχει περίπτωση να κάνουν κάποια καλύτερη προσφορά λόγο black friday?

 

Ναι υπάρχει. Στο αμερικανικό eshop ήδη έριξαν τα bundle επιπλέον 50 δολάρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Ναι υπάρχει. Στο αμερικανικό eshop ήδη έριξαν τα bundle επιπλέον 50 δολάρια. 

Με ενδιαφέρει για ευρωπαϊκό μόνο.

Είχε παίξει κάποια καλή προσφορά πέρσι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, davarisx είπε

Με ενδιαφέρει για ευρωπαϊκό μόνο.

Είχε παίξει κάποια καλή προσφορά πέρσι?

 

Τα τελευταία χρόνια που κοιτάω συχνά και είχα πάρει την 9 κ ο κολλητός μ την 10 είχα φτάσει μέχρι τα 399 όπως τώρα καλή ώρα !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2022 στις 4:06 ΠΜ, Just_travel_everywhere είπε

Εμένα μου ήρθε κανονικά σήμερα το πακέτο. Την συνδρομή την χρεώνουμε λίγο αργότερα συνήθως την ίδια ημέρα νομίζω . Το θέμα είναι ότι η ίδια η εταιρεία δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα με αυτό. Και αυτό το κάνει νόμιμο.

+ Ότι την πήραμε την προσφορά που είχανε με μία έξτρα εντούρο μπαταρία οπότε 325 € τελική τιμή. Για μένα είναι πολύ καλό deal.

Κάποια μαγαζιά έχουν την 9 429 😂...γνωστός μου που δουλεύει σε μεγάλη αλυσίδα ηλεκτρονικών μου είπε.οτι τους.φερανε πολλές 8αρες οπότε μάλλον θα τις βγάλουν προσφορά, σε αυτά τα λεφτά η 11 δεν παιζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, angelhatzi είπε

Κάποια μαγαζιά έχουν την 9 429 😂...γνωστός μου που δουλεύει σε μεγάλη αλυσίδα ηλεκτρονικών μου είπε.οτι τους.φερανε πολλές 8αρες οπότε μάλλον θα τις βγάλουν προσφορά, σε αυτά τα λεφτά η 11 δεν παιζεται

Το ξέρω !! Να φανταστείς πήρα το μαβικ 3 κλασικ γιαυτο δεν ήθελα να την πάρω !! Και έλεγα να πάρω το fly more kit !! Αλλά έγινε αυτό και θα την κρατήσω και μαζί της πήρα και δεύτερη enduro μπαταρία δώρο όποτε θα την κρατήσω γιατί συμφέρει άπειρα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και εγώ μια παραγγελία την hero 11 από το επίσημο site.

Βγήκε στα 399 αν θυμάμαι καλά το bundle πακέτο με έξτρα μπαταρία και κάτι αλλά καλουδια.

Έκανα το κόλπο με την κάρτα αλλιώς έβγαινε 450.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...