Προς το περιεχόμενο

FORZA HORIZON 4 KAI 5 €0.70 ΤΕΛΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕ, ΠΡΟΛΑΒΕ!


zygorito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Πήγαινε και αγόρασε το παιχνίδι τώρα και θα συνεχίσει κανονικά.

 

1 λεπτό πριν, Flockyy είπε

Νομιζω και εμενα μου το εκανε. Την πρωτη φορα οταν εβαλα την paypal μου μου εβγαλε το μυνημα που λες και την δευτερη οταν ξανα ανοιξα σε αλλο tab το ιδιο link, με αφησε κανονικα να το αγορασω αφου πρωτα μου ζητησε σουιδικη διευθυνση.

Ξαναγύρισα στο αρχικό tab με το παιχνίδι και εκεί ζητούσε να βάλω μια διεύθυνση και έβαλα μια τυχαία. Στη συνέχεια προχώρησα και μου είπε ότι το παιχνίδι αγοράστηκε και μου ήρθε απόδειξη απο την paypal ότι πλήρωσα 7.59 sek δηλαδή 0.74 ευρώ... Τώρα το θέμα είναι που το βρίσκω το παιχνίδι; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bigLITTLE είπε

 

Ξαναγύρισα στο αρχικό tab με το παιχνίδι και εκεί ζητούσε να βάλω μια διεύθυνση και έβαλα μια τυχαία. Στη συνέχεια προχώρησα και μου είπε ότι το παιχνίδι αγοράστηκε και μου ήρθε απόδειξη απο την paypal ότι πλήρωσα 7.59 sek δηλαδή 0.74 ευρώ... Τώρα το θέμα είναι που το βρίσκω το παιχνίδι; 😂

Στο library του xbox app στο pc

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bigLITTLE είπε

 

Ξαναγύρισα στο αρχικό tab με το παιχνίδι και εκεί ζητούσε να βάλω μια διεύθυνση και έβαλα μια τυχαία. Στη συνέχεια προχώρησα και μου είπε ότι το παιχνίδι αγοράστηκε και μου ήρθε απόδειξη απο την paypal ότι πλήρωσα 7.59 sek δηλαδή 0.74 ευρώ... Τώρα το θέμα είναι που το βρίσκω το παιχνίδι; 😂

xbox desktop app στο library

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, grevoil είπε

Χαχαχαα σας λυπάμαι σαν πλέμπες πληρώσατε 0,70. Εγώ για κάποιον λόγο πλήρωσα 0,67.

Εσύ είσαι η πλέμπα, εμείς οι λεφτάδες πληρώσαμε 0.74 ρε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, bigLITTLE είπε

Προσπάθησα μόλις τώρα και αφού συνδέθηκα στον Paypal λογαριασμό μου με πήγε σε μια σελίδα της Microsoft που λέει "Είσαι έτοιμος; Αφού ρυθμίσετε τον λογαριασμό σας, επιστρέψτε και ολοκληρώστε την αγορά." . Τι κάνω λάθος;

κανε ξανά αγορά και θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιος μολις εχασε την δουλεια του lol 

Περα απτην πλακα πολυ τυχερη οσοι προλαβαν. Μεσα και εγω. 

Επεξ/σία από AmixReckless
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...