Προς το περιεχόμενο

ΑΣΕΠ γραπτος διαγωνισμός 2Γ/2022


@zouve@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενδιαφέρεται κανένας να αγοράσουμε κανένα συνεταιρικό λογαριασμό σε κανενα φροντιστήριο ;

ψήνομαι για το golearn

Επεξ/σία από @zouve@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, @zouve@ είπε

Το κόστος του προγράμματος είναι από 1400 ευρώ στα  700 ευρώ  (με δύο δόσεις) ή 600€ εφ' άπαξ.

Ναι το είδα , έκανα αίτηση και είχα τηλεφωνική επικοινωνία , η προσφορά λέει ότι ισχύει για κατάθεση μέχρι 25 Νοεμβρίου και το σκέφτομαι …

Επεξ/σία από dstelios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dstelios @@zouve@ καλημέρα!

Ενδιαφέρεστε μήπως ακόμα για κανένα συνεταιρικό λογαριασμό να μοιραστούμε τα έξοδα;; 

Γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ για το goLearn και αν είναι μήπως προλάβουμε σήμερα την έκπτωση που έχει βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, simaras είπε

Δεν ξερουμε ακομα ημερομηνια του διαγωνισμου σωστα?

 

Καλημέρα.

Ναι δεν ξέρουμε ακόμα την ακριβής ημερομηνία των εξετάσεων αλλά αναφέρουν όμως για τον Μάρτιο του 2023. 

@simaras ενδιαφέρεσαι για συνεργατικό λογαριασμό όπως ανέφεραν και τα παιδιά πιο πάνω;

Επεξ/σία από nsourligas91
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω έχουμε σχολιάσει τέσσερα άτομα μέχρι τώρα και ενδιαφερόμαστε  , όποτε βγαίνει 150 στο άτομο ,είδα και αυτό το πακέτο βέβαια 

 

https://panellinios22.workenter.gr

αναφέρομαι στο πακέτο των 400 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, dstelios είπε

Από ότι βλέπω έχουμε σχολιάσει τέσσερα άτομα μέχρι τώρα και ενδιαφερόμαστε  , όποτε βγαίνει 150 στο άτομο ,είδα και αυτό το πακέτο βέβαια 

 

https://panellinios22.workenter.gr

αναφέρομαι στο πακέτο των 400 ευρώ 

Ενδιαφέρων πακέτο του έριξα μια ματιά αλλά όταν πάτησα να δω λίγο για την "επίγνωσις" που συνεργάζεται η workenter για αυτά τα μαθήματα, στις αξιολογήσεις εδώ ΕΠΙΓΝΩΣΙΣ Εκπαιδευτικό Κέντρο και είδα τα σχόλια που τα περισσότερα συμφωνούν μεταξύ τους και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά σε σχέση με την goLearn.

Επίσης, είχα στείλει χτες αίτηση στην goLearn και μου απάντησαν σήμερα σε προσωπικό email ότι λόγω black friday αν τους απαντήσω στην προσφορά τους σήμερα και γίνει η πληρωμή η τιμή διαμορφώνεται στα 450 ευρώ (με δύο δόσεις) ή 400€ εφ' άπαξ. Επομένως, είναι πολύ καλή τιμή ειδικά αν είμαστε παραπάνω άτομα βγαίνει πάρα πολύ καλά.

Θέλετε να το προχωρήσω και να μου πείτε μετά ποιοί είστε μέσα;; @dstelios εσύ φαντάζομαι είσαι μέσα έτσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ είμαι μέσα 

42 λεπτά πριν, nsourligas91 είπε

Ενδιαφέρων πακέτο του έριξα μια ματιά αλλά όταν πάτησα να δω λίγο για την "επίγνωσις" που συνεργάζεται η workenter για αυτά τα μαθήματα, στις αξιολογήσεις εδώ ΕΠΙΓΝΩΣΙΣ Εκπαιδευτικό Κέντρο και είδα τα σχόλια που τα περισσότερα συμφωνούν μεταξύ τους και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά σε σχέση με την goLearn.

Επίσης, είχα στείλει χτες αίτηση στην goLearn και μου απάντησαν σήμερα σε προσωπικό email ότι λόγω black friday αν τους απαντήσω στην προσφορά τους σήμερα και γίνει η πληρωμή η τιμή διαμορφώνεται στα 450 ευρώ (με δύο δόσεις) ή 400€ εφ' άπαξ. Επομένως, είναι πολύ καλή τιμή ειδικά αν είμαστε παραπάνω άτομα βγαίνει πάρα πολύ καλά.

Θέλετε να το προχωρήσω και να μου πείτε μετά ποιοί είστε μέσα;; @dstelios εσύ φαντάζομαι είσαι μέσα έτσι; 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκλήρωσα την αγορά με το GoLearn με την εφάπαξ πληρωμή στα 400 ευρώ.

Μέχρι στιγμής ήδη συμμετέχουμε εγώ και ο @dstelios , εφόσον ενδιαφέρεστε @@zouve@@simaras για να συμμετέχει και εσείς γράψτε το εδώ να ξέρουμε.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Εχετε ανοίξει τουλάχιστον πέντε θέματα για τον συγκεκριμένο διαγωνισμό. Δεν ήξερα πού να γράψω. Anyway.:)

Εδώ είναι το ΦΕΚ που ορίζει τα πάντα.΄Οποιοι ενδιαφέρεστε καλό είναι να διαθέσετε κάποιον χρόνο να το διαβάσετε προσεκτικά. Θα λυθούν πολλές απορίες σας.

Καλή επιτυχία, σας εύχομαι.

https://www.e-nomothesia.gr/law-news/demosieutheke-sto-phek-prosklese-prokeruxe-asep.html

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nsourligas91 Καλημέρα, ενδιαφέρομαι και εγώ για το golearn. Στα πόσα euro/άτομο είμαστε; (Υπάρχει περίπτωση να έχουμε πρόβλημα αν είμαστε ταυτόχρονα online;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...