Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/2/2023 στις 9:37 ΜΜ, Dennis077 είπε

Πότε θα ξέρουμε ποιο κανάλι θα πάρει τα δικαιώματα της F1 γιατί ακούγεται έντονα το μπασιμο της nova. Υπάρχει ενδεχόμενο να μην δούμε formula 1 σε ελεύθερο κανάλι;

Εγώ διάβασα στο daylimedia.gr ότι επίσης υπάρχει έντονο μπάσιμο τα τελευταία 24ωρα  και ο Ant1 στα δικαιώματα της formula 1 ακόμα δεν είναι κάτι επίσημο!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

Εγώ διάβασα στο daylimedia.gr ότι επίσης υπάρχει έντονο μπάσιμο τα τελευταία 24ωρα  και ο Ant1 στα δικαιώματα της formula 1 ακόμα δεν είναι κάτι επίσημο!!!!!

Αν κρίνουμε από Mundial 2022....ΩΧΧΧΧ....θα πω και το αφήνω εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η παρουσιαση της AR. Βασικα το trend φετος θα ειναι ποσο κλωνος της RB μπορεiς να γίνεις
 

 

Εντο μεταξυ ο bottas οσο παει αφρατευει :P 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ghostrider είπε

η παρουσιαση της AR. Βασικα το trend φετος θα ειναι ποσο κλωνος της RB μπορεiς να γίνεις
 

 

Εντο μεταξυ ο bottas οσο παει αφρατευει :P 

Και εγώ άμα έφτιαχνα αυτοκίνητο φέτος 1:1 redbull περσινή θα έκανα :P

Ο Bottas μετατρέπεται χρόνο με το χρόνο σε σερίφης. Του χρόνου θα κυκλοφορεί με σπιρουνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Και εγώ άμα έφτιαχνα αυτοκίνητο φέτος 1:1 redbull περσινή θα έκανα :P

Ο Bottas μετατρέπεται χρόνο με το χρόνο σε σερίφης. Του χρόνου θα κυκλοφορεί με σπιρουνια

εγω θα ελεγα οτι keke rosberg-ιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mikekatzourakis είπε

Εγώ διάβασα στο daylimedia.gr ότι επίσης υπάρχει έντονο μπάσιμο τα τελευταία 24ωρα  και ο Ant1 στα δικαιώματα της formula 1 ακόμα δεν είναι κάτι επίσημο!!!!!

 

6 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Αν κρίνουμε από Mundial 2022....ΩΧΧΧΧ....θα πω και το αφήνω εδώ.

https://dailymedia.com.gr/media/mintiarchis/38527/mintiarchis-tatsopoylos-agoges-polisi-open-kai-formula-1.html

Κάτω - κάτω λέει ότι πιο κοντά είναι η NOVA.

Mα καλά... δεν είχαν η ΕΡΤ κι η Cosmote τα δικαιώματα και φέτος; 🙄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Mα καλά... δεν είχαν η ΕΡΤ κι η Cosmote τα δικαιώματα και φέτος; 🙄

Αυτό ξέραμε όλοι.... μέχρι τώρα, που σκάνε φήμες για NOVA και ΑΝΤ1 (στη θέση της ΕΡΤ). :unsure:

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

8 ώρες πριν, Mikekatzourakis είπε

Εγώ διάβασα στο daylimedia.gr ότι επίσης υπάρχει έντονο μπάσιμο τα τελευταία 24ωρα  και ο Ant1 στα δικαιώματα της formula 1 ακόμα δεν είναι κάτι επίσημο!!!!!

 

41 λεπτά πριν, specre είπε

Αυτό ξέραμε όλοι.... μέχρι τώρα, που σκάνε φήμες για NOVA και ΑΝΤ1 (στη θέση της ΕΡΤ). :unsure:

 

Πιστεύω ότι μέχρι τις 14 Φεβρουάριου θα μάθουμε τι θα γίνει!!!! Αλλά πιστεύω ότι αν το πάρει ο αντ1 το μόνο θετικό θα είναι ότι θα έχει τους speakers της cosmote tv Κώστας Ψαρράς Γιάννης Μάριος Παπαδόπουλος εφόσον συνεργάστηκαν για το mundial τα αρνητικά θα ειναι αν πάει στον Αντ1 πολλές διαφημίσεις και για να μην βλέπουμε διαφημίσεις θα μας αναγκάζουν να βάλουμε ant1+ που σε καμία περίπτωση δεν πληρώνω ούτε κανένας .

22 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

 

 

 

 

22 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

 

 

22 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

 

Επεξ/σία από Mikekatzourakis
specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

τα αρνητικά θα ειναι αν πάει στον Αντ1 πολλές διαφημίσεις και για να μην βλέπουμε διαφημίσεις θα μας αναγκάζουν να βάλουμε ant1+ που σε καμία περίπτωση δεν πληρώνω ούτε κανένας .

Δεν την κόβω καλύτερα (την F1). :P Βάζω F1TV και το ευχαριστιέμαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Mikekatzourakis είπε

.

 

 

 

3 λεπτά πριν, specre είπε

Δεν την κόβω καλύτερα (την F1). :P Βάζω F1TV και το ευχαριστιέμαι.

Και πολύ καλά θα κάνεις 😉😉 εγώ θα το βλέπω στον δορυφόρο διότι έχει ο θείος μου το orf το κρατικό κανάλι της Αυστρίας στο οποίο έχει πάρα πολλά χρόνια τα δικαιώματα και μάλιστα χωρίς διακοπή για διαφημίσεις.😉😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Thresh είπε

Απο Cosmote Sports 4K θα πέσουμε σε ΑΝΤ1 480p? God damn...

Και έλεγα φέτος να μην πληρώσω F1TV, αλλα για κάτσε να πάω να κάνω ανανέωση απο τώρα μη γίνει κανα λάθος και μπλέξουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα δεν με τρέλανε το νέο livery της Alfa, τουλάχιστον όχι σε σχέση με αυτά του 20 και 21. Εκείνα ήταν για μένα άνετα τα καλύτερα του grid τότε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, specre είπε

Δεν την κόβω καλύτερα (την F1). :P Βάζω F1TV και το ευχαριστιέμαι.

Eγώ θα περιμένω μήπως βγει πάλι φέτος κάνα trial f1 tv pro για να δω αν παίζει σωστά στο pc μου.

Αν ναι, τότε θα πληρώσω το ετήσιο... χαλάλι.

Ακόμα και στην ΕΡΤ να παραμείνουν τα δικαιώματα, η περιγραφή δε παλεύεται, οι διαφημίσεις είναι εκνευριστικές και οι αγώνες ανέβαιναν στο Ertflix πολλές ώρες μετά τη καρώ σημαία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...