Προς το περιεχόμενο

Xbox Controller 39,99 Microsoft.it (update 34.99€ από Microsoft.de) [ΕΛΗΞΕ]


thodoris_9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Hörsching ---> Sofia σε 4 ημέρες, λοιπόν. Αυτό βλέπω από όσους ανεβάσατε φωτογραφίες με το tracking σας.

Σε όσους υπάρχει καθυστέρηση, διαπιστώνω ότι εντοπίζεται στο Oirschot ---> Hörsching (αντί της μίας ημέρας, σε όσους προχώρησε κανονικά η αποστολή). To δικό μου κόλλησε 3 ημέρες σε αυτό το σκέλος.

Οπότε, κανονικά, Oirschot ---> Sofia σε 5 ημέρες και το επόμενο πρωί Θεσσαλονίκη.

Επεξ/σία από dim_plo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, lordbandito είπε

image.png.efc34c1b472c933d1f1a32aad9c816bc.png

 

Παραγγελία στις 24, με UPS, και ακομα ειναι καπου στο Capri, Italy..
Μάλλον ψάχνουν να βρούνε που ειναι η Θεσσαλονίκη DE, καθώς δε μου εδινε δυνατοτητα να αλλαξω χώρα σε GR.

image.png.d87fe6be5641ef0abed4224edba6b3ce.png

 

Κάποιος Ιταλος θα το χαρει μαλλον..

Μπα, μην αγχωνεσαι. Αυτο που βλεπω μου λεει οτι μαλλον εχεις αποστολη standard UPS. Ερχεται οδικως,  σημερα λογικα θα πιασει Ελλαδα το πακετο σου. Το Capri ειναι συνηθως η σταση στο οδικο της UPS πριν πιασει Ελλαδα και θελει 2-3 εργασιμες για να γινει, εκει εισαι χρονικα. (αν και λιγο γρηγορα εφτασε για οδικως απο Ολλανδια - Ιταλια, 16ωρες, ισως να ειναι αεροπορικως και να εχει "χαθει"; Η μετα να ερχεται οδικως απο εκει;)

Αρα βλεπουμε μετα απο UPS express που ειδαμε σε πολλους και DPD οδικο που ειδαμε επισης σε πολλους, την πρωτη αποστολη στο τοπικ με UPS οδικως. Υπομονη, αυριο-μεθαυριο λογικα θα παραλαβεις. Παρα οτι λεει DE οπως λες, η πορεια μοιαζει μερικως να ειναι σωστη για Ελλαδα. Δεν θα πηγαινε Ιταλια για Γερμανια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μπα, μην αγχωνεσαι. Αυτο που βλεπω μου λεει οτι μαλλον εχεις αποστολη standard UPS. Ερχεται οδικως,  σημερα λογικα θα πιασει Ελλαδα το πακετο σου. Το Capri ειναι συνηθως η σταση στο οδικο της UPS πριν πιασει Ελλαδα και θελει 2-3 εργασιμες για να γινει, εκει εισαι χρονικα. (αν και λιγο γρηγορα εφτασε για οδικως απο Ολλανδια - Ιταλια, 16ωρες, ισως να ειναι αεροπορικως και να εχει "χαθει"; Η μετα να ερχεται οδικως απο εκει;)

Αρα βλεπουμε μετα απο UPS express που ειδαμε σε πολλους και DPD οδικο που ειδαμε επισης σε πολλους, την πρωτη αποστολη στο τοπικ με UPS οδικως. Υπομονη, αυριο-μεθαυριο λογικα θα παραλαβεις. Παρα οτι λεει DE οπως λες, η πορεια μοιαζει μερικως να ειναι σωστη για Ελλαδα. Δεν θα πηγαινε Ιταλια για Γερμανια.

Η φάση που το Gamepad κάνει καλύτερες διακοπές από σένα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει φτάσει στο τοπικό κατάστημα ACS της περιοχής μου και βγάζει τον εξής λόγο μη παράδοσης: 

Shipment is not delivered with non delivery reason: ERROR OR INADEQUATE ADDRESS

Και από το site της DPD 

Unsuccessful delivery attempt.
Consignee address not correct.
Ανεπιτυχής παράδοση
Λάθος διεύθυνση [#11]
😡
Επεξ/σία από ChrisN.S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα αυτό το mail (24/11) για παραγγελία 21/11. Μίλησα με το τμήμα Μεγ.Βρετανίας (γιατί Ελληνικό δεν είχε διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή) και μου έστειλαν άλλο (το οποίο πλήρωσα) με δωρεάν μεταφορικά με την γρήγορη επιλογή (κόστους 12€ είπαν), το οποίο θα ερχόταν σήμερα αλλά τώρα λένε ότι θα έρθει αύριο. image.png.e62759e186f1d4d87a9518ca940f692b.png

Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν έχει γίνει ακύρωση της προηγούμενης παραγγελίας, η οποία όταν ήρθε το παραπάνω email ήταν Σόφια και τώρα είναι Θεσσαλονίκη εδώ κι ένα 5ήμερο. Αν έρθει κι αυτό θα το δώσω σε ένα φίλο αλλά πόσο να περιμένω πριν αρχίσω ξανά τηλέφωνα για ακυρώσεις κλπ; Τέλος απ' τη στιγμή που είπαν damaged, γιατί το πάνε βόλτες;

image.png.1cb923378c86092bee6cbcc226ae6ae9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα από UPS μετά από 4 μέρες κολλημένο στο Capri(άρα οδικώς από ότι κατάλαβα). Εκτιμώμενη παράδοση είχε από την αρχή 1/12 . :)

Επεξ/σία από Dennisbest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Έχει φτάσει στο τοπικό κατάστημα ACS της περιοχής μου και βγάζει τον εξής λόγο μη παράδοσης: 

Shipment is not delivered with non delivery reason: ERROR OR INADEQUATE ADDRESS

Και από το site της DPD 

Unsuccessful delivery attempt.
Consignee address not correct.
Ανεπιτυχής παράδοση
Λάθος διεύθυνση [#11]
😡

Η ειδηση ΔΕΝ ειναι να μην μπορει η ACS να κανει μια παραδοση σωστα. Η ειδηση θα ηταν να τα καταφερνε. Τι ποσοστο επιτυχιας εχουν; Ειναι κατω απο 50%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, beastie74 said:

https://services.dpd.gr/tracking/?shipmentNumber=6&language=gr

βαλε το δικο σου και μετά εχει δυο αριθμούς.

δεν βλεπω κατι ειναι η αληθεια....παραμενει θεσσαλονικη εδω και 2 μερες..πηραν κανεναν τηλεφωνο οταν ηταν για παραδοση?Αν ειναι σιγουρα ACS βεβαια,κλαφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα από Acs με αποστολή από DPD και προβλεπόμενη παράδοση 30/11. Οι πρώτες εντυπώσεις από το χειριστήριο πολύ καλές. Τέλειο το robot white!! 

IMG_20221130_181222.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, DimitrisDask163 είπε

Εγώ έφαγα αυτό το mail (24/11) για παραγγελία 21/11. Μίλησα με το τμήμα Μεγ.Βρετανίας (γιατί Ελληνικό δεν είχε διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή) και μου έστειλαν άλλο (το οποίο πλήρωσα) με δωρεάν μεταφορικά με την γρήγορη επιλογή (κόστους 12€ είπαν), το οποίο θα ερχόταν σήμερα αλλά τώρα λένε ότι θα έρθει αύριο. image.png.e62759e186f1d4d87a9518ca940f692b.png

Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν έχει γίνει ακύρωση της προηγούμενης παραγγελίας, η οποία όταν ήρθε το παραπάνω email ήταν Σόφια και τώρα είναι Θεσσαλονίκη εδώ κι ένα 5ήμερο. Αν έρθει κι αυτό θα το δώσω σε ένα φίλο αλλά πόσο να περιμένω πριν αρχίσω ξανά τηλέφωνα για ακυρώσεις κλπ; Τέλος απ' τη στιγμή που είπαν damaged, γιατί το πάνε βόλτες;

image.png.1cb923378c86092bee6cbcc226ae6ae9.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, matrixxx είπε

Μπα, μην αγχωνεσαι. Αυτο που βλεπω μου λεει οτι μαλλον εχεις αποστολη standard UPS. Ερχεται οδικως,  σημερα λογικα θα πιασει Ελλαδα το πακετο σου. Το Capri ειναι συνηθως η σταση στο οδικο της UPS πριν πιασει Ελλαδα και θελει 2-3 εργασιμες για να γινει, εκει εισαι χρονικα. (αν και λιγο γρηγορα εφτασε για οδικως απο Ολλανδια - Ιταλια, 16ωρες, ισως να ειναι αεροπορικως και να εχει "χαθει"; Η μετα να ερχεται οδικως απο εκει;)

Αρα βλεπουμε μετα απο UPS express που ειδαμε σε πολλους και DPD οδικο που ειδαμε επισης σε πολλους, την πρωτη αποστολη στο τοπικ με UPS οδικως. Υπομονη, αυριο-μεθαυριο λογικα θα παραλαβεις. Παρα οτι λεει DE οπως λες, η πορεια μοιαζει μερικως να ειναι σωστη για Ελλαδα. Δεν θα πηγαινε Ιταλια για Γερμανια.

Οντως, εφτασε Ελλαδα.
Ζουμε μεγαλες στιγμές!!

image.png.d3f870d956fb4f41fa34fa53917d0545.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...