Προς το περιεχόμενο

bit defender total security


parenthesi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.dealarious.com/coupon/bitdefender-total-security-multi-device/

 

εδω τρεχει μια προσφορα για το προιον που μπορεις να παρεις τα 2 χρονια και για 10 συσκευες με 37.95usd.

ειναι αρκετα τιμια προσφορα θα ελεγα αφου περνεις πληρες πακετο που εχει και το vpn μεσα και ειναι και για 2 χρονια και για τοσες συσκευες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά κάθε χρόνο παίζει στα 30 ευρώ το παραπάνω πακέτο family pack με 15 συσκευές, συνήθως την μέρα των blackfriday. 
Τώρα ποιος και πότε και αν το βγάλουν φέτος θα φανεί. 

Επίσης δεν συμπεριλαμβάνει VPN απλά έχεις μερικά MB free με την συνδρομή. 

Επεξ/σία από Billator
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Diamond30 είπε

Σε σχεση με Kaspersky ειναι καλύτερο??

Αυτή την στιγμή αγοράζεις Kaspersky Total Security  (5 συσκευές – 2 χρόνια) με 13.83 ευρώ τελική τιμή

Εγώ μόλις αγόρασα για 3η συνεχομένη διετία…

image.png.88cc2431129ec3a1f53f441eace92eb5.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει νόημα για antivirus ρε φίλε η απλά πληρώνεις για να  σου τρώει cpu ένα λογισμικό.

 

Δεν νομίζω αν είσαι συνειδητός χρήστης χρειάζεσαι κάτι παραπάνω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόση cpu τρώει σήμερα ένα antivirus, 1% ? 0,5% ?

Πέρασαν οι εποχές που με μονοπύρηνους επεξεργαστές και περιορισμένη μνήμη κόβαμε διεργασίες από όπου μπορούσαμε.

Φυσικά καλό είναι και το defender των win πια για όποιον δεν θέλει extra antivirus.

Και όχι, αν είσαι συνειδητός χρήστης χρησιμοποιείς -ότι βολεύεται ο καθένας- κάτι για firewall, antivirus, adwares και λοιπά. Είναι πιο απλό από άλλες εναλλακτικές που επίσης υπάρχουν.

Επεξ/σία από iml
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, parenthesi είπε

https://www.dealarious.com/coupon/bitdefender-total-security-multi-device/

 

εδω τρεχει μια προσφορα για το προιον που μπορεις να παρεις τα 2 χρονια και για 10 συσκευες με 37.95usd.

ειναι αρκετα τιμια προσφορα θα ελεγα αφου περνεις πληρες πακετο που εχει και το vpn μεσα και ειναι και για 2 χρονια και για τοσες συσκευες. 

Παιδιά το activation code που παίρνεις από dealarious δεν είναι eligible για Ελλάδα . Εγώ την πάτησα κ ζήτησα refund άμεσα από PayPal 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Αυτή την στιγμή αγοράζεις Kaspersky Total Security  (5 συσκευές – 2 χρόνια) με 13.83 ευρώ τελική τιμή

Εγώ μόλις αγόρασα για 3η συνεχομένη διετία…

image.png.88cc2431129ec3a1f53f441eace92eb5.png

Προσωπική προσφορά ανανέωσης; γιατί δεν βρίσκω κάτι. Αν μπορείς δώσε link

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, johnie4000 είπε

Παιδιά το activation code που παίρνεις από dealarious δεν είναι eligible για Ελλάδα . Εγώ την πάτησα κ ζήτησα refund άμεσα από PayPal 

φιλε μου αμα διαβασες ειναι για global. στο email που σου ερχεται σου λεει πως να το κανεις. αναλυτικα . εγω το εκανα κανονικα. στο τελευταιο βημα πριν βαλεις τον κωδικο σου λεει να ανοιξεις vpn και να το κανεις μετα. μεχρι και αλλο vpn σου λενε να κατεβασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, parenthesi είπε

φιλε μου αμα διαβασες ειναι για global. στο email που σου ερχεται σου λεει πως να το κανεις. αναλυτικα . εγω το εκανα κανονικα. στο τελευταιο βημα πριν βαλεις τον κωδικο σου λεει να ανοιξεις vpn και να το κανεις μετα. μεχρι και αλλο vpn σου λενε να κατεβασεις.

Σωστά έχεις δίκιο . Άκυρο το προηγούμενο post μου λοιπόν . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2022 στις 6:36 ΜΜ, Billator είπε

Γενικά κάθε χρόνο παίζει στα 30 ευρώ το παραπάνω πακέτο family pack με 15 συσκευές, συνήθως την μέρα των blackfriday. 
Τώρα ποιος και πότε και αν το βγάλουν φέτος θα φανεί. 

Επίσης δεν συμπεριλαμβάνει VPN απλά έχεις μερικά MB free με την συνδρομή. 

Αυτό ακριβώς το family pack με τις 15 συσκευές περιμένω να βρω και εγώ για να κάνω επέκταση την άδεια που έχω τώρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...