Προς το περιεχόμενο

χρήση υπηρεσίας instant ink HP και χρήση μετά συμβατών μελανιών


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα. Εχω κάνει χρήση της υπηρεσίας instant Ink της HP σε πολυμηχάνημα που έχω. Κάπου διάβασα οτι αν έχεις κάνει χρήση αυτής της υπηρεσίας, μετά δεν μπορείς να βάλεις συμβατά μελάνια στον εκτυπωτή, ακόμα και αν έχεις σταματήσει την συνδρομή της υπηρεσίας αυτής. ισχύει κάτι τέτοιο? ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2022 στις 10:34 ΠΜ, tzitzikas2 είπε

καλημέρα. Εχω κάνει χρήση της υπηρεσίας instant Ink της HP σε πολυμηχάνημα που έχω. Κάπου διάβασα οτι αν έχεις κάνει χρήση αυτής της υπηρεσίας, μετά δεν μπορείς να βάλεις συμβατά μελάνια στον εκτυπωτή, ακόμα και αν έχεις σταματήσει την συνδρομή της υπηρεσίας αυτής. ισχύει κάτι τέτοιο? ευχαριστω!!

Για να κανεις χρηση της υπηρεσιας instant ink ο εκτυπωτης ειναι σε επικοινωνια με τον κατασκευαστη αρα παιρνει και ολες τις ενημερωσεις-αναβαθμισεις. Αρα πρακτικα και κατα πασα πιθανοτητα, αν και δεν ειναι και 100% σιγουρο, ο εκτυπωτης μετα δεν θα αναγνωριζει τα συμβατα. Εξαρταται βεβαια και απο την ποιοτητα προγραμματισμου του chip των συμβατων. Πρακτικα δηλαδη μονον με δοκιμη στην πραξη θα εχεις σιγουρη απαντηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...