Προς το περιεχόμενο

Αδιάβροχη IP κάμερα VStarcam C16S Mειον 40% emimikos.gr ΤΕΛΟΣ


rose from hell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αδιάβροχη IP κάμερα VStarcam C16S  απο 49,90      29,90

https://www.emimikos.gr/VStarcam/C16S_Full_HD_1080P_Outdoor_IP_Camera/

https://www.skroutz.gr/s/12651327/Vstarcam-C16S-IP-Κάμερα-Παρακολούθησης-Wi-Fi-1080p-Αδιάβροχη-με-Φακό-4mm.html

Επεξ/σία από rose from hell
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ερώτηση γιατί ειμαι γιδοβοσκός σε κάτι τέτοια.

την κουμπώνω στον τοίχο με ρεύμα και την παρακαλουθώ χωρίς καταγραφικό κτλ με wifi? τα βίντεο αποθηκεύονται σε micro sd και μία στο τόσο την ξεκουμπώνω για να τα αποθηκεύσω κάπου?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ασχετος με αυτα, πρεπει καθε 24 μερες που αναφερει να βγαζω την καρτα και να την αδειαζω ή μπορω να διαγραψω το περιεχομενο μεσα απο το κινητο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Bill2006 είπε

Επειδη ειμαι ασχετος με αυτα, πρεπει καθε 24 μερες που αναφερει να βγαζω την καρτα και να την αδειαζω ή μπορω να διαγραψω το περιεχομενο μεσα απο το κινητο?

 

αναλόγος την ποιότητα του βίντεο κάθε χ μέρες περνάει πάνω απο τα παλιά αρχεία και διαγράφει σιγά σιγά το ποιο παλιό και γράφει το καινούριο κάπως έτσι φαντάσου το

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υποψην πως τα μικροφωνα σε καμερες απαγορευονται κανονικα (οποτε μην το διαφημιζετε στους γειτονες).

Επεξ/σία από TheStranger80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, elias99 είπε

ερώτηση γιατί ειμαι γιδοβοσκός σε κάτι τέτοια.

την κουμπώνω στον τοίχο με ρεύμα και την παρακαλουθώ χωρίς καταγραφικό κτλ με wifi? τα βίντεο αποθηκεύονται σε micro sd και μία στο τόσο την ξεκουμπώνω για να τα αποθηκεύσω κάπου?

.

Επεξ/σία από Bill2006
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elias99 είπε

ερώτηση γιατί ειμαι γιδοβοσκός σε κάτι τέτοια.

την κουμπώνω στον τοίχο με ρεύμα και την παρακαλουθώ χωρίς καταγραφικό κτλ με wifi? τα βίντεο αποθηκεύονται σε micro sd και μία στο τόσο την ξεκουμπώνω για να τα αποθηκεύσω κάπου?

λειτουργει χωρις καταγραφικο συνδεεται με wifi και με ethernet 

μπορεις να την ελέγχεις  δωρεάν μέσω εφαρμογής απο laptop smartphone  αρκει να υπαρχει ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τσίμπησα 2. 

Ερώτηση: υπάρχει κάποια εφαρμογή ώστε να προσφέρει cloud storage και να μπορεί να αποθηκεύει εκεί τις καταγραφές;

*Κάποια οικονομική λύση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...