Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy S23 φημολογείται ότι θα προσφέρει δυνατότητα σύνδεσης με δορυφόρους


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, oldnew said:

Έχουμε πιξει με την προσθήκη ολο και ποιο αχρήστων features.. 

αχρηστων για σενα

οχι για ολους.

και δεν το λεω ειρωνικα

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λένε, ότι ίσως , μάλλον, φημολογείται (οποιος παρακολουθεί Μπαντιδη θα με καταλάβει) και μπορεί αυτή η τεχνολογία να μας κανει ΠΙΚΠΑ ολους μας μου φαίνεται 

Ανατρίχιασα με το εκπληκτικό παύλα φημολογούμενο νέο και μαζεύω λεφτά να κανω σεξ με δορυφόρους. φημολογείται οτι στο S24 θα φερουν αισθητηρα μεθανιου για εντοπισμο επιτηδιων που αποβαλλουν  αερια οπου ναναι και εναν ειδικα αισθητηρα αισθητηρων για να σου λεει αν εχεις αρκετους αισθητηρες πανω σου. Τα νερντς  φάγανε αυτόν τον πλανήτη , πιο επικίνδυνοι και από τσι βρωμο μαφίες και τα γαργαλημένα Companies.

Βρισκόμαστε στα Σοδομα και τα Γομορα, ο άνθρωπος χάλασε , πριν καν ξεκινήσει να δουλεύει.

και εγώ κάηκα μη νομίζεις απλα σιχάθηκα τον κωLανθρωπο και την ματαιοδοξία του

Μας δινουν Αισθητήρες για να γίνουμε ανήμποροι να χρησιμοποιήσουμε τις δικές μας Αισθήσεις

1 ώρα πριν, nikos9595 είπε

Note 5 FOR EVER Ρεε... 5 χρονια κινητο

οι περισσοτεροι που λενε ετσι το εχουν 2-3 χρονια, απλα περασανε τα ορια τους και νομιζουν οτι περασανε 152 χρονια. πω ρε φιλε Mi 11 φορεβερ, 6 χρονια το εχω ,στο συρταρι. του 2021 ειναι

Επεξ/σία από gregdais
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, poulinos είπε

αχρηστων για σενα

οχι για ολους.

και δεν το λεω ειρωνικα

Άχρηστο για το 99%. Αν κατοικεί κανεις στο Ιράν ή την ερημο Σαχάρα ή είναι ναυτικός μάλλον θα είναι χρήσιμο. 

Επεξ/σία από oldnew
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν ξέρεις την ώρα που περνάει ο δορυφόρος και την τροχιά , ( εύκολο μέσα από συγκεκριμένα site ) άνετα μπορείς να συνδεθείς 

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, imvrios είπε

Καταρχήν δεν είναι καθόλου δεδομένο ότι αυτή η λειτουργία θα είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα. Πιθανότατα στην αρχή τουλάχιστον, δε θα είναι. Όταν θα γίνει θα πρέπει τα δεδομένα με κάποια μορφή να μεταδίδονται στον αρμόδιο φορέα στην Ελλάδα, το 112.

Αφετέρου είναι ένα πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό που είναι πολύτιμο να το έχεις αν και θα εύχεσαι να μη το χρειαστείς ποτέ.

Τώρα οκ, όσοι δε βγαίνουν από το δωμάτιο τους δε θα το βρουν πολύ χρήσιμο αλλά δεν είναι όλοι έτσι.

Εγώ που κάθομαι στο δωμάτιο μου θέλω να μπορώ να ελέγχω το air condition από το κινητό μου και σχεδόν όλα τα "smartphone" πλην Xiaomi δεν έχουν καν υπέρυθρες.

Όταν βγαίνω από το δωμάτιο μου μπορώ μια χαρά να μοιράζομαι την τοποθεσία μου με δικούς μου ανθρώπους και αν δεν επικοινωνήσω να στείλουν να με ψάξουν κάπου εκεί γύρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

-λοιπον μάγκες να ξυλώσουμε ραδιοφωνο, notification led και headphone jack απο τα κινητα γιατι ειναι αχρηστα και κοστιζουν πάρα πολυ και να βάλουμε κατι πραγματικα χρησιμο και φθηνο! συνδεση με δορυφόρο!!

Excited Lets Go GIF

απο ποια ταινία ειναι ξέρεις; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, imvrios είπε

Καταρχήν δεν είναι καθόλου δεδομένο ότι αυτή η λειτουργία θα είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα. Πιθανότατα στην αρχή τουλάχιστον, δε θα είναι. Όταν θα γίνει θα πρέπει τα δεδομένα με κάποια μορφή να μεταδίδονται στον αρμόδιο φορέα στην Ελλάδα, το 112.

Αφετέρου είναι ένα πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό που είναι πολύτιμο να το έχεις αν και θα εύχεσαι να μη το χρειαστείς ποτέ.

Τώρα οκ, όσοι δε βγαίνουν από το δωμάτιο τους δε θα το βρουν πολύ χρήσιμο αλλά δεν είναι όλοι έτσι.

ενω οσοι βγαινουν παμε κατευθειαν στο εβερεστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Aias είπε

ενω οσοι βγαινουν παμε κατευθειαν στο εβερεστ

κάθε χρόνο στην κρήτη χάνονται καμια 20αριά και βγαινουν EMAK-drone-χωριανοί κλπ κλπ κλπ να τους μαζέψουν, ζωντανούς ή τεζα. Εδω τα βουνά ούτε καταφύγια εχουν ούτε νερό... Χάνονται ακομα και σε μονοπάτια! Χωρίς σήμα πουλ. Αν ομως μπορεις να στείλεις ενα μηνυμα?κατι μπορεί να γίνει. Μην κρίνετε οι επι του καναπέως, υπάρχουν και άλλοι που κάνουν μεγαλύτερη διαδρομή απο το εξώπορτα-αυτοκίνητο-mall...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mpentenis είπε

κάθε χρόνο στην κρήτη χάνονται καμια 20αριά και βγαινουν EMAK-drone-χωριανοί κλπ κλπ κλπ να τους μαζέψουν, ζωντανούς ή τεζα. Εδω τα βουνά ούτε καταφύγια εχουν ούτε νερό... Χάνονται ακομα και σε μονοπάτια! Χωρίς σήμα πουλ. Αν ομως μπορεις να στείλεις ενα μηνυμα?κατι μπορεί να γίνει. Μην κρίνετε οι επι του καναπέως, υπάρχουν και άλλοι που κάνουν μεγαλύτερη διαδρομή απο το εξώπορτα-αυτοκίνητο-mall...

ναι και? πάλι δεν το κάνει must-have για την συντριπτική πλειοψηφία!

ειδικά όταν αφαιρείς άλλα που είναι χρήσιμα στους πολλούς γιατί έτσι έκανε η Apple.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κόσμος κάνει ορειβασία και γενικά δραστηριότητες σε μέρη που δεν έχει καθόλου σήμα. Γενικά η γεωγραφική κάλυψη των δικτύων κινητής δεν είναι τόσο καλή όσο φαντάζεστε. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

υπάρχουν και άλλοι που κάνουν μεγαλύτερη διαδρομή απο το εξώπορτα-αυτοκίνητο-mall..

επαθα πλάκα με το πόσοι ασχολούνται με το κυνήγι ,σε ένα χωριο κοντα σε πολη ,  έβλεπα το πρωί τζιπακια με σκυλιά λεω που πανε ολοι αυτοί , μονο τους κυνηγούς να βάλεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...