Προς το περιεχόμενο

Νέα οθόνη έως 400€ για gaming


Ola150

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποφυγε την Dell s2721dgfa θα έχεις προβλήματα με τα μάτια λόγου nano ips red, google it..

Γενικά για gaming μακριά από VA panel, θα σε πρότεινα την Alienware aw2723df αλλά είναι +250ευρω παραπάνω ή την gigabyte m27q x +200

 

Επεξ/σία από KeepRollingBaby
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2022 στις 5:29 ΜΜ, isaias1983 είπε

https://www.amazon.it/dp/B08PKHV1R9?tag=haggle-web-it-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

Ότι καλύτερο κυκλοφορεί στα 400€...

 

https://www.rtings.com/monitor/reviews/msi/optix-mag274qrf-qd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω μεσα οσοι πηραν το Dell δεν εχω δει να κανουν παραπονα οτι τους ενοχλουν τα ματια ,στο κατω κατω με 1050τι ειναι  το παιδι,καλυτερα να παρει ενα 25αρι μονιτορ με 144hz .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ας πάρει την οθόνη και κάρτα αλλάζει σύντομα τώρα έχουν πέσει οι τιμές, δικαιολογία δεν υπάρχει 

καλά όλα αυτά, αλλά ούτε τι σύστημα μας έχει πει ούτε κάτι άλλο μόνο ότι σκοπεύει να πάει σε 6900ΧΤ όταν την βρει σε τιμή σκότωμα,να πάρει μόνιτορ που θα πάει χαμένο,ξέρω γω πρώτα φτιάχνουμε σύστημα και μετά αγοράζουμε μόνιτορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είμαι με gen 1 Ryzen (1600 & 16gb ram) αλλά θα πάω σε latest gen ή 58003d. Θα πέσει χρήμα, απλά θέλω να ξεκινήσω από την οθόνη τώρα και μετά όλα τα άλλα.

Επεξ/σία από Ola150
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/12/2022 στις 10:21 ΜΜ, ICE-T είπε

καλά όλα αυτά, αλλά ούτε τι σύστημα μας έχει πει ούτε κάτι άλλο μόνο ότι σκοπεύει να πάει σε 6900ΧΤ όταν την βρει σε τιμή σκότωμα,να πάρει μόνιτορ που θα πάει χαμένο,ξέρω γω πρώτα φτιάχνουμε σύστημα και μετά αγοράζουμε μόνιτορ.

Αντίστροφα γιατί μπορεί να καταλήξει να δώσει άσκοπα χρήματα σε δυνατά κομμάτια και να μη του φτάσουν τα χρήματα πέραν ενός 1080p 24αριου στα 75Hz με 90€ 

Δηλαδή θα έχει χαρίσει χρήματα για πεθαμένη ανάλυση και χαλια ποιότητα θέασης

Το 1080 το θεωρώ ΟΚ επιλογή για κάρτες γραφικών έως αυστηρά κάτω από 250€ πλέον 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...