Προς το περιεχόμενο

Κλειδωμένο Ipad3 a1416


yanyul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλη την μεγάλη παρέα Insomnia.

Μου έδωσε μία φίλη μου ένα icloud locked Ipad3 a1416. Της το είχε πάρει η κόρη της, που δεν κράτησε απόδειξη αγοράς ούτε θυμάται στοιχεία icloud λογαριασμού που είχε φτιάξει για την μάνα της. Μου το έδωσε αν τυχών βρω τρόπο να της το ξεκλειδώσω, αλλιώς να το κρατήσω για ανταλλακτικά. Απ'ότι διαβάζω, ξεκλείδωμα είναι σχεδόν αδύνατο να γίνει, και αν γίνεται μόνο από τους ανθρώπους με κατάλληλα μηχανήματα και ασύμφορο κόστος. Για ανταλλακτικά, εγώ δεν ασχολούμαι με συσκευές Apple, παρά μονάχα με συσκευές android. και εκείνα μόνο ως χόμπι για τους φίλους και γνωστούς. Σκέφτομαι να το πουλήσω για ανταλλακτικά, γιατί είναι σε άριστη κατάσταση. Πόσο πιστεύετε ότι είναι η τιμή του ως συσκευή για ανταλλακτικά;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέψου εχω το iPad 4 που ειναι το επομενο απο το δικο σου , και κανει 90Ε αν το πουλήσω λειτουργικο. Εσενα που ειναι παλιοτερο μοντελο και κλειδωμένο υπολογίζω 30Ε περιπου.

Επεξ/σία από andreas4067
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30-40€ το βρίσκεις ebay λειτουργικό. Να το πάρει κάποιος για ανταλλακτικά τόσο παλιό... Για την οθόνη και μόνο. Αλλά ποιος επισκευάζει κάτι τόσο παλιό; Παίρνει ένα άλλο μεταχειρισμένο στην τιμή της επισκευής που το πιθανότερο είναι πως θα ναι και νεότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήταν ξεκλείδωτο,για μόνιτορ το δίνεις 20-30 ευρώ σε κάποιον που έχει dji drone ......και γω ετσι εχω κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...