Προς το περιεχόμενο

Το Oceanic+ app για το Apple Watch Ultra δίνει νέα διάσταση στις δυνατότητες του κορυφαίου smartwatch


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, andy_1_9_7_2 είπε

Είναι λίγο παιδαριώδες να μιλάμε για Haters και Lovers προϊόντων και εταιρειών χωρίς ωστόσο να αποκλείσουμε ακραίες συμπεριφορές που πάντα θα υπάρχουν. Γιαυτό υπάρχουν τα σχόλια στα άρθρα, για ανταλλαγή απόψεων. Μπορώ να θεωρώ μια εταιρεία ή ένα προϊόν ακριβό και να "δηλώσω" ότι δεν θα το έπαιρνα γιαυτόν και γιαυτόν τον λόγο. Και θα έρθει και ο συμφορμίτης μου και θα πει τη δική του γνώμη είτε συμφωνεί είτε όχι μαζί μου επιχειρηματολογώντας ανάλογα. Το "Φίλε αν δεν σου αρέσει μην το παίρνεις" είναι κομματάκι αγενές. Ούτε φίλος είναι ούτε γνωρίζει ο ένας τον άλλον. Το προϊόν η η εταιρεία από μόνα τους δεν προσβάλλονται και τόσο, γιατί να προβληθώ εγώ λοιπόν από τους "Haters" και τους "lovers".

ΟΚ, αλλα ποιος εγραψε "Φίλε αν δεν σου αρέσει μην το παίρνεις"; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

7 λεπτά πριν, paulchro είπε

ΟΚ, αλλα ποιος εγραψε "Φίλε αν δεν σου αρέσει μην το παίρνεις"; 

Διυλίζουμε τον κώνωπα πλέον. Το "Δεν σε αναγκαζει κανεις να το παρεις. Παρε οτι θες. Γι αυτο υπαρχουν επιλογες. Το γραφεις και με μαυρο χρωμα.." δεν είναι και πολύ πιο "τρυφερό" από το "Φίλε αν δεν σου αρέσει μην το παίρνεις".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Neural_handshake said:

μηνυσεις , καλο το παπατζιλικι αλλα οπου μας παιρνει

 

κατι θα σκεφτουν :P

1 hour ago, Πέτρος said:

Γιατί εκεί πεθαίνει κόσμος και δεν είμαστε για τέτοια τώρα.

θα το γραφει με μικρα γραμματα.δεν φταιμε αμα πεθανετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, poulinos είπε

κατι θα σκεφτουν :P

θα το γραφει με μικρα γραμματα.δεν φταιμε αμα πεθανετε

δεν πεθαινετε σωστα :p

11 λεπτά πριν, ethereum είπε

το ρολόι στοχεύει τον καταδυτικό τουρίστα μία μεγάλη και πλούσια αγορά και όχι τον επαγγελματία δύτη

σωστα αλλα αλλιως το παρουσιαζουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πω 
Βγάλτε ένα apple watch με στρογγυλή οθόνη. Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλά νομίζω ότι λείπει.
Ακόμα είμαι σε Samsung Galaxy 9 αλλά του χρόνου σκέφτομαι να αλλάξω κινητό και αν πάω στην apple θα ήθελα να έχω στρογγυλό smartwatch.

σ.σ. Samsung δώσε support 5+ χρόνια έστω στα  vulnerabilities και σε προτιμώ προς το παρών σε κινητά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Looter είπε

Φίλε είτε γράφεις μπαρούφες , είτε είσαι απλά hater.

Είτε και τα 2..

 

To ρολόι με 2-2.5 ώρες προπόνηση καθημερινά , με sleep tracking και με πλήρη χρήση ως smartwatch (δηλαδή μερικές κλήσεις , ειδοποιήσεις full , κλπ) κρατάει 2.5 ημέρες.

Εκτός αν εννοείς 10 ώρες συνεχόμενη εξωτερική αθλητική χρήση με διπλό gps που πάλι αντέχει οριακά αλλά δεν αφορά το 95% των χρηστών.

Επειδή όσα γράφω τα έχω δοκιμάσει μιας και είμαι χρήστης και προέρχομαι από το Fenix 6X Solar , θα σας πρότεινα να δείτε το παρακάτω video.

https://youtu.be/iPEg4WPvfiI

Το μόνο λάθος της Apple όπως έγραψα και παραπάνω είναι το marketing ότι το ρολόι απευθύνεται σε extreme χρήστες τύπου Ultra , Ironman , δύτες κλπ.

Δεν σου κακοφαινεται που φορτίζεις ανα 2.5 μέρες ενω φορτιζες ανα 14 μέρες;

Θεωρώ καλο το 2.5 μέρες για Apple.. το επόμενο του χρόνου θα έχει πολύ καλύτερη μπαταρία..κατι πρέπει να κρατάνε και για του χρόνου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...