Προς το περιεχόμενο

Φαρμακευτική νικοσια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιον/κάποια  που σπουδάζει εκεί η αν εσείς προσωπικά ξέρετε για κάτι που θέλω να ρωτήσω .

 

η ερώτηση μου είναι απλή , γνωρίζω ότι το κόστος διαβίωσης αλλά και τα δίδακτρα είναι ακριβά , στα 4 χρόνια σπουδών μου στο τμήμα της βιοϊατρικής Θεσσαλονίκης κατάφερα να μαζέψω τα δίδακτρα για τα δυο έτη από τα 5 , στο σαιτ τους ανάφερε αλλά και αυτοί με είπαν ότι μπορώ να μεταφέρω τις πιστωτικές μου μονάδες και να αφαιρεθούν χρόνια από το πτυχίο * ( συγκεκριμένα διάβασα σε ξένο άρθρο ότι θα κάνω 3 από τα 5 χρόνια ) να τονίσω ότι αναγράφετε ότι το πτυχίο είναι 300 πιστωτικές και μπορούν να μεταφερθούν οι 150. 
 

Συγνώμη αν μακρηγορώ απλά ήθελα σας βάλω λίγο στο κλίμα , η ερώτηση μου είναι η εξής επειδή δεν έχω να Καλυψώ και τα έξοδα διαμονής υπάρχει δυνατότητα να πατάω μόνο στις εξεταστικές ;;;  
 
και αν υπάρχουν που σίγουρα 1000% υπάρχουν πως αυτά θα γίνονται η κάπως να το διαμορφώσουμε το πρόγραμμα με τα εργαστήρια ;;
 

 

ευχαριστώ σε όλους που μπήκαν στο  κόπο να το διαβάσουνε , συγνώμη αν σας κουρασα , παρακαλώ όλους όσους απαντήσουν να γνωρίζουν η έστω αν έχουν ακούσει κάτι . 
 

σας ευχαριστώ ξανά ! 
Την καλημέρα μου η την καληνύχτα μου σε όλους σας 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...