Προς το περιεχόμενο

Godeal24 και Office 2021


angelob7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα 2 κλειδιά office 2021 από godeals24 και τα έβαλα χωρίς πρόβλημα σε σταθερό και laptop. Σε περίπτωση που κάνω format και ξαναπεράσω τα windows 10 τα κλειδιά θα ισχύουν? Δηλαδή έχουν "δεθεί"  με το hardware του υπολογιστή ή πρέπει να κάνω κάτι με την microsoft.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δένεται με τον λογαριασμό σου, τον οποίο μπορείς να χρησιμοποιείς μονάχα σε ένα υπολογιστή. Δεν μπορείς να τον έχεις σε περισσότερους από έναν ταυτόχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοείς για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα χάσεις κάποια στιγμή το σειριακό μην ελπίζεις.

μπαίνει απλά στο μειλ σαν λογαριασμός αλλά κάποια στιγμή χάνεται εγώ το έχασα. και σε επικοινωνία με μς μου είπαν ότι δεν ήταν κανονική έκδοση και ότι ένα πρόγραμμα 150 ευρω δεν μπορεί να κάνει 10 άρα είναι κάποιοι που πουλάνε κλειδια από άλλους χρήστες και έτσι χάνονται.

άρα αγοράζεις με επιφύλαξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

67€ το δίνουνς στο pro plus στην godeals. Δεν το λες και φθηνό όταν η home & buiseness (με word, excel, powepoint, outlook) βγαίνει στα 140€ στο Σκρουτζ και με τιμολόγιο.

https://www.specialprice.gr/el/microsoft-office-home--business-2021-pc-mac-gia-1-xristi-ilektroniki-adeia

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πρέπει να αγοράσεις κλειδί που "δένεται" με τον outlook λογαριασμό (account bind) και η εγκατάσταση γίνεται online στο σκληρό μέσω του office.com ώστε να μπορείς να ξανακάνεις εγκατάσταση κανονικά ακόμα και μετά από φορμάτ. Συνήθως αντί για 0,5-2€ αυτά κοστίζουν πάνω από 12€ . Το κλειδί μετά φαίνεται στις αγορασμενες υπηρεσίες/συνδρομές στο λογαριασμό σου.

 

Επεξ/σία από geofak
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά καλησπέρα!

Είχα αγοράσει κ γω τη προσφορά αυτή για 5 pc.

Τα έχω εγκαταστήσει σε 3 pc.

Σήμερα το ένα μου λέει ότι δεν είναι ενεργοποιημένo το office κ πατάω να γίνει ενεργοποίηση μέσω internet κ πετάει error.

Προσπάθησα κ μέσω τηλεφώνου κ μου λέει ότι το κλειδί δεν αναγνωρίζεται.

Δοκίμασα κ καθαρή εγκατάσταση σε 4ο pc κ πάλι τα ίδια.

Τι έγινε?

Χάσαμε τα λεφτά μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Επαναφέρω το θέμα. Θέλω να περάσω office σε δύο Mac και σημερα είδα μία προσφορά της godeals24 στο insomnia. Πόσο αξιόπιστα είναι; Θα έχουμε θέμα; Είχα αγοράσει προ ετών από eBay και δεν είχα ποτέ μου πρόβλημα. Λίγο τα φώτα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...