Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Theme για wordpress


Bitbit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι έχετε καλό γούστο προσέλθετε.....

Θέλω να κάνω ένα wordpress site για ενοικίαση 3 διαμερισμάτων. Κοιτάω διάφορα themes αλλά δε με ενθουσιάζει κανένα. Είχα κρατήσει ένα που μου άρεσε αλλά δε θυμάμαι τι έγινε. Ίσως το βρω. Δε θέλω κάτι πολύπλοκο. Κάτι σε στυλ airbnb δηλαδή χωρίς τις επιπλέον επιλογές μιας και μιλάμε για λίγα διαμερίσματα. Και τα 3 διαμερίσματα είναι στην ίδια πόλη οπότε ούτε search χρειάζομαι για να επιλέγει περιοχή

ακούω τις προτάσεις σας.

κοιτάω στο themeforest κυρίως

 

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι καλύτερη ιδέα να χρησιμοποιήσεις κάποιο booking plugin (HBook, MotoPress, Booking Calendar) σε συνδυασμό με κάποιο theme.

Για παράδειγμα μπορείς να δεις εδώ κάποια themes τα οποία αν δεν κάνω λάθος δουλεύουν και με τα παραπάνω plugins: https://www.cssigniter.com/?s=Booking&post_type=themes&wpessid=22211

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Jordan95 είπε

Ίσως είναι καλύτερη ιδέα να χρησιμοποιήσεις κάποιο booking plugin (HBook, MotoPress, Booking Calendar) σε συνδυασμό με κάποιο theme.

Για παράδειγμα μπορείς να δεις εδώ κάποια themes τα οποία αν δεν κάνω λάθος δουλεύουν και με τα παραπάνω plugins: https://www.cssigniter.com/?s=Booking&post_type=themes&wpessid=22211

ναι το hbook  έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω απλά δε βρίσκω theme ποαυ να μου αρέσει. έχω δει τόσα και δεν....

αν κανείς έχει καμια καλή πρόταση, κάτι που του άρεσε ας το γράψει. Αλλιώς θα επιλέξω ένα από αυτά που έχω βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Bitbit είπε

ναι το hbook  έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω απλά δε βρίσκω theme ποαυ να μου αρέσει. έχω δει τόσα και δεν....

αν κανείς έχει καμια καλή πρόταση, κάτι που του άρεσε ας το γράψει. Αλλιώς θα επιλέξω ένα από αυτά που έχω βρει

Μην περιμένεις με κάτι έτοιμο να κάνεις δουλειά. Θα πρέπει να αφιερώσεις χρόνο ώστε να το παραμετροποιήσεις στα δικά σου μέτρα...

 

Μφχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φτιάχνεις για πελάτη ή για σένα? 

Αν το φτιάχνεις για σένα, βρες κάποιο που να σε ικανοποιεί και να είναι χρηστικό σε αυτό που θες να πετύχεις, και απλά ξεκίνα το. Όσο και να σου αρέσει ή να μη σου αρέσει εσένα, σημασία έχει τί θα αρέσει στον επισκέπτη, και επειδή οι επισκέπτες θα είναι 100 διαφορετικοί, τσάμπα το παιδεύεις τόσο. 

Αν το φτιάχνεις για πελάτη, κάπως έτσι ισχύει, γιατί σημασία έχει τί αρέσει σε εκείνον. 

Εσένα η δουλειά σου είναι να το κάνεις πρακτικό και εύκολο στη χρήση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...