Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ -1- GAME την ημέρα για 15 ημέρες απο το EPIC Games store (ανανεώνεται καθημερινά 18:00)


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, kalaxan είπε

Κούβα φέτος συνολικά... ( σε σχέση πάντα με τις προηγούμενες χρονιές)

Πολλοί το αναφέρεται. Μέχρι τώρα έχει δώσει Death Stranding, Mortal shell , Wolfenstein, Metro Redux και σήμερα Dishonored. Δηλ, πέρσι τι είχε δώσει καλύτερο ? Εγώ νομίζω πως φέτος είναι η καλύτερη προσφoρά παιχνιδιών απλά δεν το εκτιμούμαι και τόσο καθώς ο τακτικός "πελάτης" της epic 😄 τα μισά τα έχει πάρει παλαιότερα.

 

Επεξ/σία από Vasilis 07
  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι πέρυσι είχε δώσει πολύ καλύτερα κατά κοινή ομολογία . Αν τα συγκρίνεις  ένα προς ένα θα το δεις και ο ίδιος 

Επίσης το wolfenstein, και το metro τα έχει ξαναδώσει.

 

Δεν είμαι αχάριστος, δωρεάν είναι.καλοδεχουμενα όλα 

Αλλά θεωρώ  λόγω γενικότερης οικονομικής συγκυρίας και του βαρύ προστιματος που έφαγε τελευταία πιθανόν να ήταν πιο εγκρατης τώρα με τα δωρεάν AAA

Επεξ/σία από kalaxan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
52 λεπτά πριν, Nick23 είπε

Ο TS ελεγε οτι ειναι μεχρι σημερα, ενας αλλος ειπε οτι εχει και στις 30 ( ; ). Απο τα σημερινα παιχνιδια ομως, καταλαβαινω οτι τελικα ηταν μεχρι χθες αυτο που αναφερει το τοπικ. Γιατι; Γιατι πολυ απλα τα σημερινα αν τα δειτε, ληγουν 5-1-2023, αρα περασαμε στο κλασικο free game της epic, εβδομαδιαιας διαρκειας.

Και του χρονου λοιπον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ο TS ελεγε οτι ειναι μεχρι σημερα, ενας αλλος ειπε οτι εχει και στις 30 ( ; ). Απο τα σημερινα παιχνιδια ομως, καταλαβαινω οτι τελικα ηταν μεχρι χθες αυτο που αναφερει το τοπικ. Γιατι; Γιατι πολυ απλα τα σημερινα αν τα δειτε, ληγουν 5-1-2023, αρα περασαμε στο κλασικο free game της epic, εβδομαδιαιας διαρκειας.

Και του χρονου λοιπον.

Ναι, αλλά τζάμπα έφτιαξα το meme εγώ; :P Άντε και του χρόνου.

Dishonored-doa.jpg.4fd86fe613ffbf48ca22cdfcf2ce550c.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, specre είπε

Ναι, αλλά τζάμπα έφτιαξα το meme εγώ; :P Άντε και του χρόνου.

Ε, οχι και τσαμπα! "Εγραψες" ολες αυτες τις ημερες! Σωραιος!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση αν ξερει καποιος. Βλεπω το Dishonored ειναι με ολα τα DLCs. Αν εχω τερματισει το παλιο και εχω κρατησει τα savegames, γνωριζει καποιος αν θα δουλευει να τα κανω import και να συνεχισω απο εκει που ημουν με τα DLCs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, kalaxan είπε

Evan Almighty (Νώε για μια Εβδομάδα) από εκεί είναι το meme.

Όχι έχει δίκιο ο @Witcher1st είναι από το the Office αν δεν κάνω λάθος είναι στο flashback που έχει ο Michael περιγράφοντας στον Jim τις εποχές που ήταν ο καλύτερος πωλητής 🤪

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stafftw είπε

Όχι έχει δίκιο ο @Witcher1st είναι από το the Office αν δεν κάνω λάθος είναι στο flashback που έχει ο Michael περιγράφοντας στον Jim τις εποχές που ήταν ο καλύτερος πωλητής 🤪

Ναι μεν αυτό, αλλά η αφορμή για το flashback είναι οτι μαθαίνει ο προηγούμενος προϊστάμενός του (του οποίου τη θέση έχει πλέον αυτός) σκοτώθηκε σε τροχαίο. Αν δεν κάνω μεγάλο (και ειδεχθές για φαν της σειράς) λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Abudi είπε

Ναι μεν αυτό, αλλά η αφορμή για το flashback είναι οτι μαθαίνει ο προηγούμενος προϊστάμενός του (του οποίου τη θέση έχει πλέον αυτός) σκοτώθηκε σε τροχαίο. Αν δεν κάνω μεγάλο (και ειδεχθές για φαν της σειράς) λάθος

Αφού ανέβηκε και το video απλά έκατσε στο γραφείο του Jim και έκανε flashback...στον Dwight τα εξιστορούσε!!Κάτι μου λέει και αυτό πάντως για το τροχαίο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...