Προς το περιεχόμενο

Revolut verify


BasilisLepiroglou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, BasilisLepiroglou είπε

Μπορει καποιος να μου πει τι Εγγραφα μπορω να στειλω για να κανω verify την ταυτοτητα μου

Καλησπέρα και χρόνια πολλά !! 

Απλά την ταυτότητα ζητάει, αφμ και μια selfie... 

Επεξ/σία από corsair04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BasilisLepiroglou είπε

Την αστυνομικη μου Ταυτοτητα?

Ναι, αλλά έχεις ανοίξει και παλιότερα κάποιο θέμα, ακόμα δεν το έλυσες το πρόβλημα που είχε δημιουργηθεί  ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BasilisLepiroglou είπε

απο τοτε δεν ειχα ξανα προσπαθησει και ειπα μπας και αλλαξει τωρα κατι 

Εάν δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω της δυνατότητας συνομιλίας εντός της εφαρμογής, μπορείτε να μας στείλετε email στη διεύθυνση [email protected]. Ωστόσο, επειδή ο χρόνος αναμονής ενδέχεται να είναι μεγαλύτερος, προτιμήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας απευθείας μέσω της δυνατότητας συνομιλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BasilisLepiroglou είπε

απο τοτε δεν ειχα ξανα προσπαθησει και ειπα μπας και αλλαξει τωρα κατι 

Για κάποιο λόγο δεν σε δέχονται.Δοκίμασε αλλού όπως έγραψα και άλλη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να μην με δεχτουνε δηλαδη ελεος δεν βρισκω καλυτερη τραπεζα για να κανω την δουλεια μου με αυτα που δινει η revolut 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BasilisLepiroglou είπε

Δεν υπαρχει λογος να μην με δεχτουνε δηλαδη ελεος δεν βρισκω καλυτερη τραπεζα για να κανω την δουλεια μου με αυτα που δινει η revolut 

Ωραία στο email που σου έδωσα, στείλε και ρώτησέ τους …Θα σου απαντήσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να επικοινωνήσεις μαζί τους αν και το Γράφει  "Δυστυχώς, δεν μπορούμε να σας παρέχουμε πιο συγκεκριμένες πληροφορίες σχετικά με το κλείσιμο του λογαριασμού. Οι εν λόγω αποφάσεις είναι οριστικές και δεν υπάρχουν επιπρόσθετα μέτρα τα οποία μπορείτε να λάβετε, προκειμένου να αποτρέψετε την εκτέλεση κλεισίματος ή αναστολής ενός λογαριασμού."…Στην ερώτησή σου Μονό διαβατήριο εκτός από ταυτότητα  ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, BasilisLepiroglou είπε

Δεν υπαρχει λογος να μην με δεχτουνε δηλαδη ελεος δεν βρισκω καλυτερη τραπεζα για να κανω την δουλεια μου με αυτα που δινει η revolut 

Ξέρεις δεν είναι υποχρεωμένοι να σε δεχτουν για  πελάτη.Δεν είναι δημόσια υπηρεσία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...