Προς το περιεχόμενο

Pi Network - Τιμή


armagedwnn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ,

πριν αρκετά χρόνια είχε εμφανιστεί το Pi network αν θυμάμαι καλά το πλασάρανε σαν το next generation των cryptos.

Να μην τα πολυλογώ είχα φτιάξει ένα network από φίλους είχε μαζέψει 2000+ νομίσματα και απλά μετά από κάποιους μήνες λέω δεν πρόκειται να πάει πουθενά αλλά κράτησα την εφαρμογή στο κινητό με το πορτοφόλι (για καλή μου τύχη μεταφέρθηκε και στο επόμενο κινητό).

Καθώς χάζευα στο reddit είδα ότι η τιμή του είναι στα 35 δολάρια μπαίνω να ψάξω και βρίσκω αυτό:

https://coinmarketcap.com/currencies/pinetwork/

Νομίζω δεν γίνονται Trade ακόμη εκτός από αυτό:

https://www.huobi.com/support/en-us/detail/84926622541921

Όποιος γνωρίζει κάτι και είναι κάτοχος ας ενημερώσει να δούμε τι γίνεται.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα πανω απο 7000 8000 αν θυμαμαι καλα.τα σβησα ολα.10 χρονια no trade και ο τυπος ηθελε και  kyc. θα τσεπωσει καλα λεφτα απο διαφημισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, MaXmaD said:

 

τοσα χρονια περασαν και ακομα το ιδιο.απορω αν εγινε το ιδιο και με ενα bee network καπως ετσι αν θυμαμαι καλα το ονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Εγώ θα πω το εξής για να το έχει βαλει η coinmarket, η binance, με εικονική τιμή στα 24$ πιστεύω ότι κάποια στιγμή όταν ολοκληρώσουν θα πάρει πραγματικη αξία γιατί τώρα δεν πωλείται και δεν ανταλλάσσεται. Για εμένα έχει μέλλον εδώ το bitcoin το 2008 εβγαζες 500 σε μια μέρα και δεν είχε τιμή το 2009 είχε τιμή στα 40λεπτα$ μέχρι το 2017 που από 100 έφτασε 1000 και μετά έκανε το μπαμ και έφτασε κοντά 70.000. Ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται σε αυτά με ακρίβεια γιατί είναι σαν το χρηματιστήριο εικονικά αν πιαστεί από κάτι μπορεί να κάνει μπαμ. Το Etherium έκανε ένα μπαμ από το πουθενά το εξαφάνισαν το κλείσανε. Είναι μεγάλα τα παιχνίδια σε αυτά ποτε δεν θα ξέρει ο κόσμος ακριβώς τι εργο κάνουν για εμένα ένα log in κάθε 24 ώρες χωρίς να σου καίει μπαταρία Ίντερνετ ρεύμα δεν είναι τπτ. Το 2019 ξεκίνησε και έχει χρόνο ακόμα μπροστά του! Οποίος θέλει πρόσκληση εάν ασχοληθεί και κατεβάσει το application στο κινητό του να φτιάξει τον λογαριασμό και όταν ζητήσει από ποιον είναι καλεσμένος στο Pi πληκτρολογεί JimKomple και enjoy pi coin team.

Στις 30/12/2022 στις 11:11 ΠΜ, armagedwnn είπε

Χαιρετώ,

πριν αρκετά χρόνια είχε εμφανιστεί το Pi network αν θυμάμαι καλά το πλασάρανε σαν το next generation των cryptos.

Να μην τα πολυλογώ είχα φτιάξει ένα network από φίλους είχε μαζέψει 2000+ νομίσματα και απλά μετά από κάποιους μήνες λέω δεν πρόκειται να πάει πουθενά αλλά κράτησα την εφαρμογή στο κινητό με το πορτοφόλι (για καλή μου τύχη μεταφέρθηκε και στο επόμενο κινητό).

Καθώς χάζευα στο reddit είδα ότι η τιμή του είναι στα 35 δολάρια μπαίνω να ψάξω και βρίσκω αυτό:

https://coinmarketcap.com/currencies/pinetwork/

Νομίζω δεν γίνονται Trade ακόμη εκτός από αυτό:

https://www.huobi.com/support/en-us/detail/84926622541921

Όποιος γνωρίζει κάτι και είναι κάτοχος ας ενημερώσει να δούμε τι γίνεται.

Ευχαριστώ.

Να κανεις το KYC και να ολοκληρώσεις να φτιάξεις πορτοφόλι να τα έχεις έτοιμα μόλις πάρει πραγματική αξία να τα πουλήσεις. Αυτήν την στιγμή ακόμα είναι εικονική η τιμή. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρει πραγματική αξία! Για εμένα μην το αφήσεις!

Επεξ/σία από JimKomp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, JimKomp said:

Καλησπερα. Εγώ θα πω το εξής για να το έχει βαλει η coinmarket, η binance, με εικονική τιμή στα 24$ πιστεύω ότι κάποια στιγμή όταν ολοκληρώσουν θα πάρει πραγματικη αξία γιατί τώρα δεν πωλείται και δεν ανταλλάσσεται. Για εμένα έχει μέλλον εδώ το bitcoin το 2008 εβγαζες 500 σε μια μέρα και δεν είχε τιμή το 2009 είχε τιμή στα 40λεπτα$ μέχρι το 2017 που από 100 έφτασε 1000 και μετά έκανε το μπαμ και έφτασε κοντά 70.000. Ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται σε αυτά με ακρίβεια γιατί είναι σαν το χρηματιστήριο εικονικά αν πιαστεί από κάτι μπορεί να κάνει μπαμ. Το Etherium έκανε ένα μπαμ από το πουθενά το εξαφάνισαν το κλείσανε. Είναι μεγάλα τα παιχνίδια σε αυτά ποτε δεν θα ξέρει ο κόσμος ακριβώς τι εργο κάνουν για εμένα ένα log in κάθε 24 ώρες χωρίς να σου καίει μπαταρία Ίντερνετ ρεύμα δεν είναι τπτ. Το 2019 ξεκίνησε και έχει χρόνο ακόμα μπροστά του! Οποίος θέλει πρόσκληση εάν ασχοληθεί και κατεβάσει το application στο κινητό του να φτιάξει τον λογαριασμό και όταν ζητήσει από ποιον είναι καλεσμένος στο Pi πληκτρολογεί JimKomple και enjoy pi coin team.

Να κανεις το KYC και να ολοκληρώσεις να φτιάξεις πορτοφόλι να τα έχεις έτοιμα μόλις πάρει πραγματική αξία να τα πουλήσεις. Αυτήν την στιγμή ακόμα είναι εικονική η τιμή. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρει πραγματική αξία! Για εμένα μην το αφήσεις!

σταματησα ουαν ο τυπος εβαλε kyc. εβγαλε καλα λεφτα ο τυπος απο διαφημισεις κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, JimKomp είπε

Καλησπερα. Εγώ θα πω το εξής για να το έχει βαλει η coinmarket, η binance, με εικονική τιμή στα 24$ πιστεύω ότι κάποια στιγμή όταν ολοκληρώσουν θα πάρει πραγματικη αξία γιατί τώρα δεν πωλείται και δεν ανταλλάσσεται. Για εμένα έχει μέλλον εδώ το bitcoin το 2008 εβγαζες 500 σε μια μέρα και δεν είχε τιμή το 2009 είχε τιμή στα 40λεπτα$ μέχρι το 2017 που από 100 έφτασε 1000 και μετά έκανε το μπαμ και έφτασε κοντά 70.000. Ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται σε αυτά με ακρίβεια γιατί είναι σαν το χρηματιστήριο εικονικά αν πιαστεί από κάτι μπορεί να κάνει μπαμ. Το Etherium έκανε ένα μπαμ από το πουθενά το εξαφάνισαν το κλείσανε. Είναι μεγάλα τα παιχνίδια σε αυτά ποτε δεν θα ξέρει ο κόσμος ακριβώς τι έργο κάνουν για εμένα ένα log in κάθε 24 ώρες χωρίς να σου καίει μπαταρία Ίντερνετ ρεύμα δεν είναι τπτ. Το 2019 ξεκίνησε και έχει χρόνο ακόμα μπροστά του! Οποίος θέλει πρόσκληση εάν ασχοληθεί και κατεβάσει το application στο κινητό του να φτιάξει τον λογαριασμό και όταν ζητήσει από ποιον είναι καλεσμένος στο Pi πληκτρολογεί JimKomple και enjoy pi coin team.

Να κανεις το KYC και να ολοκληρώσεις να φτιάξεις πορτοφόλι να τα έχεις έτοιμα μόλις πάρει πραγματική αξία να τα πουλήσεις. Αυτήν την στιγμή ακόμα είναι εικονική η τιμή. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρει πραγματική αξία! Για εμένα μην το αφήσεις!

Χωρίς να θέλω εδώ να το παίζω ξερόλας η να γκρεμίζω τα όνειρα σας για μύρια.. Αλλά θα συνιστούσα να μείνετε μακριά .. ειδικά αν είναι να κάνετε kyc. 

Βρωμάει από χιλιόμετρα. Απορώ πως υπάρχει πρόβλεψη για μπουμ και μπάμ όταν δεν υπάρχει το παραμικρό στοιχείο για supply ή circulation. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/07/2023 at 10:14, riznik said:

Χωρίς να θέλω εδώ να το παίζω ξερόλας η να γκρεμίζω τα όνειρα σας για μύρια.. Αλλά θα συνιστούσα να μείνετε μακριά .. ειδικά αν είναι να κάνετε kyc. 

Βρωμάει από χιλιόμετρα. Απορώ πως υπάρχει πρόβλεψη για μπουμ και μπάμ όταν δεν υπάρχει το παραμικρό στοιχείο για supply ή circulation. 

 

και μενα προσωπικα με χαλασε το Kyc.απο το ανωνυμο network ξαφνικα πρεπει να του δωσω και τι χρωμα μποξερακι φοραω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 21/07/2023 at 20:26, panosno1com said:

Απο το 2020 ειμαι στο πυραμιδο πι και δεν βλεπω φως μάλλον μουφα η φαση

εγω παντως το εσβησα παροτι ειχα ξεκινησει αρκετα νωρις και ειχα προσθεσει πολλα ατομα.χαλαστηκα οταν ζητησε Kyc. αν μπορουσα να τα πουλησω κτλ οκ θα εκανα Kyc.αλλα να κανω με ενα υποτιθεμενο Crypto οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
On 14/10/2023 at 11:55, Akisbarca said:

Ξέρει κάποιος πως πουλάς τα pi τώρα που δν έχει βγει ακόμα;;

αφου μεχρι την τελευταια φορα δεν υπηρχε τροπος για να τα πουλησεις.μιλαμε official οπως με τα αλλα crypto. δεν ξερω καν αν μπορεις να τα μεταφερεις σε αλλο χρηστη και να σε πληρωσει Unofficial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...