Προς το περιεχόμενο

Καθάρισμα και αλλαγή πάστας σε PS4


Kostas_salonica

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση , το έχω από το 2016 δεν μπορω να πω ότι είμαι καμένος γκειμερ αλλά μέσο όρο σε ώρες πιστεύω ότι ειμαι κάτω του μετρίου .Η βασική μου ερώτηση ειναι η εξής μήπως ήρθε η ώρα να το ανοίξω να το καθαρίσω ή να αλλάξω και καμία πάστα αξίζει η τζάμπα τα λεφτά (και περίπου ποσο κοστίζει κάτι τέτοιο) και να τονίσω ότι ειμαι από τους λίγους που θεωρω ότι δεν κάνει σαν γαϊδούρι από θόρυβο οκευ κάνει αλλά νορμαλ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Kostas_salonica είπε

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση , το έχω από το 2016 δεν μπορω να πω ότι είμαι καμένος γκειμερ αλλά μέσο όρο σε ώρες πιστεύω ότι ειμαι κάτω του μετρίου .Η βασική μου ερώτηση ειναι η εξής μήπως ήρθε η ώρα να το ανοίξω να το καθαρίσω ή να αλλάξω και καμία πάστα αξίζει η τζάμπα τα λεφτά (και περίπου ποσο κοστίζει κάτι τέτοιο) και να τονίσω ότι ειμαι από τους λίγους που θεωρω ότι δεν κάνει σαν γαϊδούρι από θόρυβο οκευ κάνει αλλά νορμαλ .

Αν δεν ακούγεται κάντω ένα φύσημα με κοφλέρ ή συμπιεσμένο αέρα βγάλε και το τροφοδοτικό για να έχεις πρόσβαση στην ψύξη και καθάρισε το έτσι.Αλλιώς για να αλλάξεις πάστα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο θέλει λίγο προσοχή με την βοήθεια κάποιου οδηγού από youtube θα το καταφέρεις.Κόστος δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο 5 άντε 10€ 

Επεξ/σία από THE GG GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostas_salonica είπε

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση , το έχω από το 2016 δεν μπορω να πω ότι είμαι καμένος γκειμερ αλλά μέσο όρο σε ώρες πιστεύω ότι ειμαι κάτω του μετρίου .Η βασική μου ερώτηση ειναι η εξής μήπως ήρθε η ώρα να το ανοίξω να το καθαρίσω ή να αλλάξω και καμία πάστα αξίζει η τζάμπα τα λεφτά (και περίπου ποσο κοστίζει κάτι τέτοιο) και να τονίσω ότι ειμαι από τους λίγους που θεωρω ότι δεν κάνει σαν γαϊδούρι από θόρυβο οκευ κάνει αλλά νορμαλ .

6 χρόνια κονσόλα αν υποθέσουμε ότι έχεις παίξει τα 3 χρόνια καλό θα ήταν να ανοιχτεί και να καθαριστεί πλήρως γιατί όλη η σκόνη μαζεύεται στις γρίλιες της ψυχτρας εκεί όπου περνάει ο περισσότερος αέρας και το κυριότερο η πάστα 100% θα είναι ξεραμένη.

Καλό θα της κάνεις και όχι κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...