Προς το περιεχόμενο

διαδικασια ταυτοποιησης βετ365


apogk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, G.TH. είπε

Περίεργα μας τα λες εδώ.
Σε άλλο φόρουμ είναι 100 ευρώ τα κλειδωμένα.

Ποιο αλλο φορουμ;

2 ώρες πριν, PETROS13 είπε

Δε συμφωνώ με αυτό ειδικά αν είσαι Έλληνας πολίτης. 

Η ταυτότητα μας είναι η ελληνική και κανείς δε μπορεί να σε αναγκάσει να βγάλεις διαβατήριο.  

Αν θες μπορείς να το φτάσεις ως την επιτροπή παιγνίων με καταγγελία (θεωρητικά το γνωρίζω όχι πρακτικά) 

Βέβαια αν έχεις ανοίξει ξανά λογαριασμό στη συγκεκριμένη εταιρεία, εκεί αλλάζει το θέμα.. 

Οχι δεν εχω δευτερο λογαριασμο στην ιδια εταιρια ειναι ο πρωτος.

Σας επισυναπτω το εμαιλ που μου στειλανε

βετ ταυτο.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίγραφο της ταυτότητας σου που έστειλες το θεωρείς καλό; ή μπορεί να είναι λίγο θαμπό κάπου ώστε κάποιος να μπορεί να σκεφτεί για αλλοίωση; για να μην περνάει από έλεγχο κάτι τέτοιο υποψιάζομαι εκτός και αν η φωτογραφία σου μοιάζει με κάποιον άλλο! 

Αφού δεν έχεις διαβατήριο ίσως να τους το αναφέρεις, μήπως με κάποια υπεύθυνη δήλωση το ξεπεράσεις ή με στοιχεία από την τράπεζα σου 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, PETROS13 είπε

Το αντίγραφο της ταυτότητας σου που έστειλες το θεωρείς καλό; ή μπορεί να είναι λίγο θαμπό κάπου ώστε κάποιος να μπορεί να σκεφτεί για αλλοίωση; για να μην περνάει από έλεγχο κάτι τέτοιο υποψιάζομαι εκτός και αν η φωτογραφία σου μοιάζει με κάποιον άλλο! 

Αφού δεν έχεις διαβατήριο ίσως να τους το αναφέρεις, μήπως με κάποια υπεύθυνη δήλωση το ξεπεράσεις ή με στοιχεία από την τράπεζα σου 

 

μια χαρα θεωρω πως ειναι τα αντιγραφα ταυτοτητας με την μονη προυποθεση οτι ημουν ανηλικος οταν την εβγαλα και πανε γυρω στα 8-9 χρονια απο τοτε και δεν την εχω αλλαξει , ισως γιαυτο δεν την δεχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, apogk είπε

μια χαρα θεωρω πως ειναι τα αντιγραφα ταυτοτητας με την μονη προυποθεση οτι ημουν ανηλικος οταν την εβγαλα και πανε γυρω στα 8-9 χρονια απο τοτε και δεν την εχω αλλαξει , ισως γιαυτο δεν την δεχονται.

Ενδέχεται να είναι αυτό οπότε με μία αλλαγή ταυτότητας λογικά θα είσαι καλυμμένος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PETROS13 είπε

Ενδέχεται να είναι αυτό οπότε με μία αλλαγή ταυτότητας λογικά θα είσαι καλυμμένος 

Και πάλι, από τη στιγμή που είναι νομιμη ταυτότητα σε ισχύ, θα έπρεπε να την δεχτούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GodzillaCover είπε

Και πάλι, από τη στιγμή που είναι νομιμη ταυτότητα σε ισχύ, θα έπρεπε να την δεχτούν. 

Ανάλογα με την εταιρεία, σε φίλο μου που είχε χρησιμοποιήσει παλιά ταυτότητα δεν του είχαν κάνει ταυτοποίηση. 

Γενικά η αρχή είναι πρώτα ταυτοποίηση και μετά κατάθεση έστω και 1 ευρώ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...