Προς το περιεχόμενο

Ξένες σειρές Νοva & Cosmote tv


CHRISpros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύς κόσμος πληρώνει συνδρομές λόγω των αθλημάτων στις ελληνικές πλατφόρμες. Πιθανο να μην περισσεύει μπάτζετ για επιπλέον συνδρομή (Netflix, Disney, apple κτλ). 

Ανοίγω αυτό το θέμα για ανταλλαγή απόψεων πανω σε ξενες σειρές (ή και ταινίες) διαθέσιμες μέσα από τις υπηρεσίες cosmote tv και eon. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα cosmote tv κ το διέκοψα μετα απο καποιο διάστημα,το είχα βάλει για το έτερος εγώ αλλά έβλεπα κ κάνα fbi-fox ! Δεν είχε κάτι καλό να με κρατήσει..έβαλα πριν λίγες μέρες vodafone tv με 10 τον μήνα,έχει fox,hbo κ κάποια ξένα ενδιαφέροντα καναλια και μέσα στην τιμή έχει κ Disney plus,ποιο συμφέρουσα φάση για τα δικά μ γούστα δεν έχω βρει ! το μόνο ξενέρωτο είναι ότι ο αποκωδικοποιητης είναι με ethernet κ όχι με wifi εν έτη 2023 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στην Cosmote TV παρακολούθησα τo private eyes. Εχει ενδιαφέρον, ωραίους διαλόγους και τα επεισόδια είναι αυτοτελή. 

Στην EON έδωσα μια ευκαιρία στην κωμωδία RAMY αλλά δεν ενθουσιάστηκα. 

15 ώρες πριν, Morosis είπε

Ειχα cosmote tv κ το διέκοψα μετα απο καποιο διάστημα,το είχα βάλει για το έτερος εγώ αλλά έβλεπα κ κάνα fbi-fox ! Δεν είχε κάτι καλό να με κρατήσει..έβαλα πριν λίγες μέρες vodafone tv με 10 τον μήνα,έχει fox,hbo κ κάποια ξένα ενδιαφέροντα καναλια και μέσα στην τιμή έχει κ Disney plus,ποιο συμφέρουσα φάση για τα δικά μ γούστα δεν έχω βρει ! το μόνο ξενέρωτο είναι ότι ο αποκωδικοποιητης είναι με ethernet κ όχι με wifi εν έτη 2023 

Ισχύει, το vodafone tv είναι μια καλή και φθηνή λύση για αρκετό υλικό σε ταινίες και σειρές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cosmote
 

Αγγλόφωνες

The North Water

Yellowjackets (edit: όχι πια διαθέσιμο)

Interview with a Vampire

P-Valley (νομίζω όχι πια διαθέσιμο)

Spartacus

Tulsa King

 

Ευρωπαϊκές

Cell 8

 

Ελληνικές

Έτερος Εγώ

42

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...