Προς το περιεχόμενο

Νεα GPU για i7 4790


akoympampa
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από DiaperCh@nger101,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

 άμα γράφω εγώ για rt στην 3050 έχω φάει brainwash, άμα το γράφεις εσύ για την 6500 έχεις τους λόγους σου. όλα οκ. 

χώρια από τα δικά μας, επειδή το workaround για τους drivers της mining 580 μπορεί να σταματήσει να δουλεύει ή μπορεί ο άνθρωπος να μη θέλει να περάσει άλλο bios, για το stuttering της 6500xt ξέρεις κάτι παραπάνω από αυτό που βρίσκω στα πρώτα review ;

 

Το stuttering γίνεται όταν ξεπερνάς το μέγεθος της μνήμης της κάρτας, απλά σε κάποια παιχνίδια δεν πρέπει να βάζεις Ultra Textures.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Aten-Ra είπε

Το stuttering γίνεται όταν ξεπερνάς το μέγεθος της μνήμης της κάρτας, απλά σε κάποια παιχνίδια δεν πρέπει να βάζεις Ultra Textures.

σωστά, δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μόνο αυτό. εντωμεταξύ μου φαίνεται κρίμα 180 ευρώ και να πρέπει να κόβει textures, έστω και μια στο τόσο. όχι ότι η άλλη εκδοχή είναι καλύτερη.. 

 

Xbox series s 160-180 ευρώ μτχ.

Επεξ/σία από DiaperCh@nger101
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

σωστά, δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μόνο αυτό. εντωμεταξύ μου φαίνεται κρίμα 180 ευρώ και να πρέπει να κόβει textures, έστω και μια στο τόσο. όχι ότι η άλλη εκδοχή είναι καλύτερη.. 

 

Xbox series s 160-180 ευρώ μτχ.

Προσωπικά θα πήγαινα σε ότι καλύτερο εύρισκα μεταχειρισμένο στα 100 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H RX 580 2048SP είναι ουσιαστικά μια RX 570.

Η RX 580 2048SP είναι China Only release και ενδεχομένως υπάρχει region lock στους drivers (υποθέτω δεν το έψαξα), οπότε γι'αυτό και χρειάζεται το patch.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

καλησπέρα με τα ίδια  specs στο pc μου  αλλά με 16 giga ram και μια 1060 msi 3g ocv1  που πήρα στα 80eyros παζω μόνο worlb of tanks βλέπω σε HD cliend και φουλ όλα 150 με 160 fps 

καλησπέρα με τα ίδια  specs στο pc μου  αλλά με 16 giga ram και μια 1060 msi 3g ocv1  που πήρα στα 80eyros παζω μόνο worlb of tanks βλέπω σε HD cliend και φουλ όλα 150 με 160 fps 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...