Προς το περιεχόμενο

Mail handling international και παραγγελίες amazon


95choices

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παραγγείλει κάτι αντικείμενα από αμαζον.Εχουν σταλεί σαν απλά δέματα (δεν έχουν  κωδικό εντοπισμού), αλλά όταν πατάω επάνω μου βγάζει  έναν κωδικό mail handling international tracking number(πχ MHI123456.....) .Έψαξα σε tracking sites αλλά κανένα αποτέλεσμα .Αν γνωρίζει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται απιθανο να μην εχεις Tracking. Σιγουρα αποστολεας ειναι το αμαζον, και οχι καποιο τριτο καταστημα, οποτε ισως και θα εχεις τελωνειο?

Οπως και να εχει, ξεκινα τσατ και πες τους να σου δωσουν τα tracking. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα αλλά δεν έχει μου είπαν.Δεν είναι το Amazon πωλητής.

Παίρνει  ελληνικό tracking όταν περνάει τελωνείο ξέρω.Δεν έχουν στείλει κάτι όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, 95choices είπε

Δεν είναι το Amazon πωλητής.

Γενικα απο το αμαζον να βλεπεις τουλαχιστον fulfilled by amazon αν οχι και sold by. Παιζει αρκετο σκαμ με 3α καταστηματα στο αμαζον. Και, ακομα και να μην ειναι αυτο, με το αμαζον αποστολεα τουλαχιστον εχεις το τελωνειο πληρωμενο, ενω τωρα αναλογως πως θα ερθει, μπορει να σου βγει αρκετα πιο ακριβα.

Οποτε αν ο αλλος το εστειλε με το δικο τους απλο ταχυδρομειο χωρις tracking, δεν μπορεις να κανεις κατι. Φανταζομαι πρεπει να λεει παλι οτι πχ πρεπει να παραλαβεις μεχρι καποια ημερομηνια, σωστα?

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 95choices είπε

Ναι αλλά ξέρω ότι αργεί γενικά από την προβλεπόμενη ημερομηνία.Συνηθως μια εβδομάδα 

Ε περιμενεις και αν δεν εμφανιστουν, ζητας refund. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...