Προς το περιεχόμενο

Την γνώμη σας παρακαλώ για αγορά 10΄΄ Τablet


Επισκέπτης
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Phoenix7,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

οτι απλα δεν κανουν , ειναι καθαροαιμες κινεζιές

Έχετε να προτείνετε κάτι εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι να δωσεις 120-130 ευρω σε banggood και οπουδηποτε αλλου , δωσε γυρω στα 150 και παρε απο Ελληνικο μαγαζι πχ samsung  που προταθηκε απο καποιον φιλο ή το lenovo  που σε βαζω λινκ απο Κωτσο  https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/224504-lenovo-tab-m10-wi-fi-3gb-32gb?gclid=Cj0KCQiA54KfBhCKARIsAJzSrdodE1iBdSeTNxKNnrws14oFitAoQJJliSHGl2x9LgfuOxC1-uru_ZsaAhtsEALw_wcB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, triplex1 είπε

αν ειναι να δωσεις 120-130 ευρω σε banggood και οπουδηποτε αλλου , δωσε γυρω στα 150 και παρε απο Ελληνικο μαγαζι πχ samsung  που προταθηκε απο καποιον φιλο ή το lenovo  που σε βαζω λινκ απο Κωτσο  https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/224504-lenovo-tab-m10-wi-fi-3gb-32gb?gclid=Cj0KCQiA54KfBhCKARIsAJzSrdodE1iBdSeTNxKNnrws14oFitAoQJJliSHGl2x9LgfuOxC1-uru_ZsaAhtsEALw_wcB

Ευχαριστώ πολύ νομίζω ότι το lenovo πρεπει να είναι μια χαρά για τις ανάγκες μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Eπανέρχομαι και σας παρακαλώ πολύ για την γνώμη σας!!!🙏

Είδα να διαφημίζεται ένα lenovo λάπτοπ που γίνεται και τάμπλετ στα 99 ευρώ μόνο

Τι λέτε να το πάρω; έχει και 1 χρόνο εγγύηση είναι και Έλληνας ο προμηθευτής. 🤔 Αμάν πια ούτε οικόπεδο να αγόραζα χαχα

https://www.zer.gr/asus-lenovo-hp-dell-chromebook-4gb-ram-32gb-ssd-en

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Eπανέρχομαι και σας παρακαλώ πολύ για την γνώμη σας!!!🙏

Είδα να διαφημίζεται ένα lenovo λάπτοπ που γίνεται και τάμπλετ στα 99 ευρώ μόνο

Τι λέτε να το πάρω; έχει και 1 χρόνο εγγύηση είναι και Έλληνας ο προμηθευτής. 🤔 Αμάν πια ούτε οικόπεδο να αγόραζα χαχα

https://www.zer.gr/asus-lenovo-hp-dell-chromebook-4gb-ram-32gb-ssd-en

 

Να πούμε ότι refurbished, όχι ότι υπάρχει κάτι κακό σε αυτό αν η τιμή είναι σωστή, αλλά είναι και διαφορετική κατηγορία από αυτό που ζητάς στο αρχικό post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gianniz_k είπε

Να πούμε ότι refurbished, όχι ότι υπάρχει κάτι κακό σε αυτό αν η τιμή είναι σωστή, αλλά είναι και διαφορετική κατηγορία από αυτό που ζητάς στο αρχικό post

Αυτό που με δελεάζει είναι ότι γίνεται ΚΑΙ ταμπλετ αφης(που ψάχνω) και έχει γρήγορο ιντερνετ, δεν ξέρω τι να κάνω δυο σε ένα αλλά αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, XrysaKakou είπε

Αυτό που με δελεάζει είναι ότι γίνεται ΚΑΙ ταμπλετ αφης(που ψάχνω) και έχει γρήγορο ιντερνετ, δεν ξέρω τι να κάνω δυο σε ένα αλλά αξίζει;

Όπως τα βλέπω δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν αποσπάται η οθόνη από το πληκτρολόγιο, και δεν μπορώ να καταλάβω αν περιστρέφονται 360 μοίρες για να λειτουργήσουν σαν tablet. Ιδανικά θα έπρεπε να δεις κάποιο από κοντά για να κρίνεις αν σε βολεύουν. Αν πχ περιστρέφεται για να το χρησιμοποιήσεις σε ανάγνωση ebook όπως είπες, μπορεί να μην σε βολεύει ο όγκος ή το πολύ μεγαλύτερο βάρος συγκριτικά με ένα κλασικό tablet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gianniz_k είπε

Όπως τα βλέπω δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν αποσπάται η οθόνη από το πληκτρολόγιο, και δεν μπορώ να καταλάβω αν περιστρέφονται 360 μοίρες για να λειτουργήσουν σαν tablet. Ιδανικά θα έπρεπε να δεις κάποιο από κοντά για να κρίνεις αν σε βολεύουν. Αν πχ περιστρέφεται για να το χρησιμοποιήσεις σε ανάγνωση ebook όπως είπες, μπορεί να μην σε βολεύει ο όγκος ή το πολύ μεγαλύτερο βάρος συγκριτικά με ένα κλασικό tablet

Χμ το σκέφτηκα κι εγώ θα το δω στο κατάστημα ,δεν θα προβώ σε διαδικτυακή αγορά.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, XrysaKakou είπε

Eπανέρχομαι και σας παρακαλώ πολύ για την γνώμη σας!!!🙏

Είδα να διαφημίζεται ένα lenovo λάπτοπ που γίνεται και τάμπλετ στα 99 ευρώ μόνο

Τι λέτε να το πάρω; έχει και 1 χρόνο εγγύηση είναι και Έλληνας ο προμηθευτής. 🤔 Αμάν πια ούτε οικόπεδο να αγόραζα χαχα

https://www.zer.gr/asus-lenovo-hp-dell-chromebook-4gb-ram-32gb-ssd-en

 

Τωρα το τερματισες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζερβουδάκης = Εγγύηση !!! 🤣 🤣🤣

Αν τύχει καμιά φορά και τον πετύχω σε κανένα τοπικό κανάλι κάθομαι και τον βλέπω για κανα 10λεπτο να φτοιάξω συκώτι με αυτά που πουλάει και τον τρόπο που τα παρουσιάζει.Αυτόν και τον άλλο με το Ολύμπιο νερό...

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαιρετώ την παρέα ! για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα είμαι μεταξύ του Samsung A8 4/64 wifi με τον tiger ? επεξεργαστή και του Xiaomi  Redmi Pad 10.61″ WiFi 4GB/128GB τι προτείνετε απο τα δύο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...