Προς το περιεχόμενο

Vodafone: Νέα FTTH πακέτα με ταχύτητες 300Mbps, 500Mbps και 1Gbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/2/2023 στις 2:25 ΜΜ, Superior είπε

παιδιά μηπως γνωριζει κανεις ποιο ειναι το αντιστοιχο upload που δινουν αυτα τα πακετα? (με ενδιαφερει περισσοτερο απο το download, δεν μπαινουν ομως ποτέ στον κόπο να το αναφερουν), ευχαριστω

Αν είσαι σε περιοχή που έχει διαθεσιμότητα, η HCN προσφέρει όλα τα πακέτα της με ίδιο download/upload, by default. Για οικιακά και επαγγελματικά πακέτα. Εγώ π.χ. έχω σε γραφείο 360/360 down/up. 

Επεξ/σία από n3a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, n3a said:

Αν είσαι σε περιοχή που έχει διαθεσιμότητα, η HCN προσφέρει όλα τα πακέτα της με ίδιο download/upload, by default. Για οικιακά και επαγγελματικά πακέτα. Εγώ π.χ. έχω σε γραφείο 360/360 down/up. 

Δεν είναι καν σε πολη που έχει διαθεσιμότητα η HCN. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, TaxiarhisGR said:

Εχετε κουρασει με αυτες τις μαλακιες. Οταν εχεις 50 χρονων καλωδιωση χαλκου ειναι λογικο να εχεις αποσυνδεσεις. Οταν με το καλο μπουν οι οπτικες ινες μεχρι το σπιτι δεν θα υπαρχει αποσυνδεση ουτε για αστειο.

Δεν ισχυει καθολου αυτο που λες,γενικευεις.

Ειμαι σε πολυκατοικια 50ετιας με χαλκο που δεν εχει αλλαχθει ποτε και δεν εχω απωλεια ουτε 0.1% στην 100αρα ουτε αποσυνδεσεις.Δουλευει σαν οπτικη.

Και μενω και στον 6ο οροφο.

Ο χαλκος απο μονος του γιατι να χαλασει χωρις μηχανικη παρεμβαση?Τα καλωδια εξαλλου ειναι μονωμενα απ εξω.

Αλλο να εισαι 1 χλμ απο το κουτι.Αν το κουτι ειναι κοντα τοτε τα 40-50 μετρα χαλκου δεν εχουν απωλειες

Οποτε μην αναμασαμε μια τσιχλα που καποιος καπου καποτε μασησε.

Μπορει να φταιει και ο χαλκος αλλα συνηθως οχι,ειναι μυθος οτι για ολα φταιει ο χαλκος.

Επεξ/σία από azuli
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, έχει καταφέρει κανείς να κάνει αναβάθμιση της γραμμής του?  Έχω την 100αρα FTTH και τους παίρνω τηλ για αναβάθμιση στα 500 και μου λένε " αφήστε το τηλ σας και θα σας πάρουμε πίσω ". Τρεις μέρες αυτή η ιστορία. Τους παρακαλάω να τους δώσω λεφτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω καταλάβει αν  τελικά παραχώρησε η Cosmote το δίκτυο οπτικών ινών της στη Vodafone και εξού αυτά τα νέα πακέτα. Γιατί δεν αναφέρεται στο site τους αν αυτά αφορούν αποκλειστικά πελάτες στο δίκτυο τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, dimk94 said:

Εγώ δεν έχω καταλάβει αν  τελικά παραχώρησε η Cosmote το δίκτυο οπτικών ινών της στη Vodafone και εξού αυτά τα νέα πακέτα. Γιατί δεν αναφέρεται στο site τους αν αυτά αφορούν αποκλειστικά πελάτες στο δίκτυο τους 

Ναι είναι διαθέσιμα τα πακέτα κι από δίκτυα Cosmote και Nova.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Super Moderators
3 minutes ago, george2073 said:

Καλησπέρα σας,

Ξερετε που μπορω να βρω έαν έχει το vodafone ιδιόκτητο δίκτυο fiber?

ΧΕΜΔ (broadband-assist.gov.gr)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...