Προς το περιεχόμενο

COSMOTE Double Play SIM Unlimited 4G


TSINE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα βγήκε πόρισμα από τον τεχνικό ότι η μαξ ταχύτητα σταθερού σε 24mbps είναι 7.

Σαν αντιπρόταση απο cosmote μου δώσαν speed booster/σταθερό ή Double Play SIM Unlimited 4G (400gb ορθή χρήση ).

Συμφέρει (κινητό cosmote στην περιχοή πιάνει 300-500mpbps με 4g+) ή υπάρχουν εναλλακτικές ? 

Επεξ/σία από TSINE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενδιαφέρει το σταθερό τηλέφωνο; Αν όχι εγώ θα σου έλεγα να βάλεις cosmote unlimited πακέτο, να βγάλεις και την extra sim και με ένα 4g router να έχεις πραγματικά απεριόριστα data χωρίς κοφτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 7/2/2023 στις 10:03 ΠΜ, chris_g92 είπε

Σε ενδιαφέρει το σταθερό τηλέφωνο; Αν όχι εγώ θα σου έλεγα να βάλεις cosmote unlimited πακέτο, να βγάλεις και την extra sim και με ένα 4g router να έχεις πραγματικά απεριόριστα data χωρίς κοφτες.

Με ενδιαφέρει βασικά . Πως γίνεται να βάλω κινητό unlimited με 4g modem  παράλληλα και σκέτη σταθερή γραμμή(μόνο με λεπτά ομιλίας χωρίς ιντερνετ) με ελάχιστον κόστος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, TSINE είπε

Με ενδιαφέρει βασικά . Πως γίνεται να βάλω κινητό unlimited με 4g modem  παράλληλα και σκέτη σταθερή γραμμή(μόνο με λεπτά ομιλίας χωρίς ιντερνετ) με ελάχιστον κόστος ?

Δύσκολο, την σταθερή την δίνουν με ίντερνετ υποχρεωτικά με το ανάλογο κόστος, που αν προσθέσεις το unlimited μαζί ανεβαίνει αρκετά. Το double play with sim έχει σταθερό όντως αλλά δεν αξίζει λόγο του περιορισμού στον όγκο δεδομένων. Υπάρχει και το booster αλλά αυτό μετά τα 100 gb ογκοχρωσης θα έχεις την σταθερή+ 15 mbps max από τη κινητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...