Προς το περιεχόμενο

Revolut<18


ffilz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα, 

έχει κανείς ιδέα πως δουλεύει αυτό το πράγμα; 

Έχω ανοίξει κωδικό στον γιο μου αλλά δεν μπορώ να δω πως θα το συνδέσω με το G-pay. Πως θα κάνει τη συναλλαγή στο ψιλικατζίδικο με το κινητό του ;  

μου έχει επιλογή να παραγγείλω πλαστικό αλλά το χρεώνει 16€ και δεν βρισκω τον λόγο να το κάνω. 

Έχει κανείς καμιά ιδέα ; 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα, για να μην ανοίξω νέο ίδιο θέμα με αυτό, θα κάνω λίγο χρήση του χώρου και θα θέσω το ερώτημα μου που αφορά την χρήση της κάρτας REVOLUT <18. 

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει ανάληψη σε ΑΤΜ στην Ελλάδα; 

Εάν ναι, σε ποια τράπεζα και εάν υπάρχει προμήθεια (από την ελληνική τράπεζα), μπορεί να μου πει κάποιος; 

Τέλος, εάν υπάρχει κάποια ελληνική τράπεζα που δεν χρεώνει στο ΑΤΜ της προμήθεια κατά την ανάληψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, topmar είπε

Καλησπέρα, για να μην ανοίξω νέο ίδιο θέμα με αυτό, θα κάνω λίγο χρήση του χώρου και θα θέσω το ερώτημα μου που αφορά την χρήση της κάρτας REVOLUT <18. 

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει ανάληψη σε ΑΤΜ στην Ελλάδα; 

Εάν ναι, σε ποια τράπεζα και εάν υπάρχει προμήθεια (από την ελληνική τράπεζα), μπορεί να μου πει κάποιος; 

Τέλος, εάν υπάρχει κάποια ελληνική τράπεζα που δεν χρεώνει στο ΑΤΜ της προμήθεια κατά την ανάληψη. 

Οι revolut γενικά,δεν ξέρω για τις κάτω των 18,κάνεις κανονικά ανάληψη απο ΑΤΜ,όλες οι τράπεζες χρεώνουν έξοδα χρήσης ΑΤΜ ,γύρω στα 2€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, topmar είπε

Ευχαριστώ, για τις απλές REVOLUT το ξέρω, για τις <18 δεν ξέρω. 

Για τα έξοδα των ΑΤΜ δεν αλλάζει κάτι γιατί αφορά όλες τις κάρτες που δεν είναι της ίδιας τράπεζας,για το αν μπορείς να κάνεις ανάληψη γενικά απο τέτοια κάρτα δεν ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...