Προς το περιεχόμενο

Διεγραμμενος αριθμος cosmote τον οποιο χρειαζομαι να τον ανακτησω.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ!

Μου ετυχε η παρακατω κατασταση. 

Ειχα παλια εναν αριθμο cosmote τον οποιο σε καποια φαση τον αντικατεστησα με ενα vodafone ελα μου ομως που το μειλ μου 15ετιας+ ηταν δηλωμένο σε αυτο τον αριθμο.

Να μην μακρυγορω το μειλ μου μου το χακαραν δεν μπορω να συνδεθω, το μειλ μου το ειχε φτιαξει φιλος μου τοτε και ειχε βαλει οτι να νε στοιχεια οποτε δεν μπορω να το ταυτοποιησω καπως για να το ξανα ανοιξω, το μονο μεσω που ελπιζω ειναι αμα καταφερω να ανοιξω αυτο τον παλιο αριθμο cosmote και να μου ερθει εκει μηνυμα για το μειλ μπας και βγαλω ακρη.

Αλλα το προβλημα ειναι οτι πηγα στην cosmote και μου ειπαν οτι ειναι διαγραμμενος o αριθμος και οτι δεν μπορουν να μου το ξανα ενεργοποιησουν.

Εχει κανεις ιδεα αν μπορω να τον ξανα ενεργοποιησω καπως? Να κανω καποιο καινουριο καρτοπρογραμα ας πουμε και να ζητησω να μου κανουν αυτο τον αριθμο.

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δε μπορείς. πάπαλα ο αριθμός πάπαλα και το μεηλ.

οι εταιρίες έχουν λόγο που δίνουν 2ο μεηλ επαλήθευσης ανάκτησης εκτός από κινητό.

εσύ προφανώς 15χρόνια δεν ενδιαφέρθηκες να ασφαλίσεις τίποτα.

οπότε....rip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, greekfragma said:

οχι δε μπορείς. πάπαλα ο αριθμός πάπαλα και το μεηλ.

οι εταιρίες έχουν λόγο που δίνουν 2ο μεηλ επαλήθευσης ανάκτησης εκτός από κινητό.

εσύ προφανώς 15χρόνια δεν ενδιαφέρθηκες να ασφαλίσεις τίποτα.

οπότε....rip

Ναι ετσι ακριβως οπως το λες ουτε ασχοληθηκα να αλλαξω στοιχεια ουτε τιποτα και τωρα τραβαω τα μαλια μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, vik031 said:

Ναι ετσι ακριβως οπως το λες ουτε ασχοληθηκα να αλλαξω στοιχεια ουτε τιποτα και τωρα τραβαω τα μαλια μου.

 

σταμάτα να τα τραβάς γιατί ότι έγινε έγινε.

μη μείνεις και χωρίς μαλλιά. 2πλο το κακό.

μάθημα για το μέλλον στο νέο μεηλ και νέο κινητό που θα τα συνδέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετοντας οτι εχεις hotmail

Δοκιμασε να κανεις ανακτηση απο εδω,

https://support.microsoft.com/en-us/account-billing/help-with-the-microsoft-account-recovery-form-b19c02d1-a782-dee6-93c3-dc8113b20c42

πηγαινε στη 2η παραγραφο και συμπληρωσε την φορμα, προσπαθησε να βαλεις οσα περισσοτερα στοιχεια θυμασαι και ισως να εχεις καποια τυχη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...