Προς το περιεχόμενο

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ- ΣΕΙΡΑ ANIME DEATH NOTE


ToProkopio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Ψάχνω να βρώ ελληνικούς υπότιτλους για τη σειρά Death Note (37 επεισόδια). Στα sites που ψάχνω συνήθως για υπότιτλους σειρών και ταινιών δεν υπάρχει κάτι. Γνωρίζω πώς υπάρχουν όλα τα επεισόδια online με ενσωματωμένους τους ελληνικούς υπότιτλους αλλά η ανάλυση είναι κακή. Έχω κατεβάσει τα επεισόδια σε ανάλυση 1080p. Γνωρίζει κανείς που θα μπορούσα να τους βρώ(αν υπάρχουν)?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, ToProkopio είπε

Σ'ευχαριστώ φίλε. Δεν έχει peers προς το παρόν δεν κατεβαίνει. Ελπίζω να έχει κάποια στιγμή. 🙏

Τι εννοείς?

Γιατί είναι σε torrent και εγώ σε 5 λεπτά κατεβασα ένα επεισόδιο.

Έχεις και pm.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά.

Η ανάλυση δεν είναι τόσο καλή απ' αυτά τα links τελικά. Έχω κατεβάσει όπως είπα και στην αρχή σε 1080p , αλλά δεν μπορώ να βρώ ελληνικούς υπότιτλους να προσθέσω (srt).

Γνωρίζει κάποιος που θα μπορούσα να βρώ; Έχω ψάξει παντού στα περισότερα τουλάχιστον γνωστά sites με ελληνικούς υπότιτλους αλλά τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ToProkopio είπε

Ευχαριστώ παιδιά.

Η ανάλυση δεν είναι τόσο καλή απ' αυτά τα links τελικά. Έχω κατεβάσει όπως είπα και στην αρχή σε 1080p , αλλά δεν μπορώ να βρώ ελληνικούς υπότιτλους να προσθέσω (srt).

Γνωρίζει κάποιος που θα μπορούσα να βρώ; Έχω ψάξει παντού στα περισότερα τουλάχιστον γνωστά sites με ελληνικούς υπότιτλους αλλά τίποτα...

Εάν δεν μπορείς να βρεις κάνε το έξεις

Κατέβασε τα επεισόδια από το AnimeClipse που προτάθηκε και μετά πήγαινε στο Google και χτύπα "avi subextractor" από εκεί υπάρχουν κάποια site που θα πάρεις τους υπότιτλους Online.

Το ξέρω είναι χρονοβόρα διαδικασία αλλά επειδή είναι σε μορφή avi.

Εάν ήταν σε mkv θα σου έλεγα ένα πρόγραμμα που έχω και μέσα σε 2 δευτερόλεπτα θα είχες τους υπότιτλους.

Εάν έχεις υπολογιστή κατέβασε αυτό το πρόγραμμα https://www.videohelp.com/software/SubExtractor

Έχεις pm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...